Godisnje karte za 2005. godinu

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Godisnje karte za 2005. godinu

Post by Владика »

Posto se prvenstvo blizi nadam se da ce nam se neko obratiti sa cenama novih godisnjih karata!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Kako je klub u teškom stanju sezonske karte će poskupeti na 1.000.000.000.000.000.000.000,99 dinara + PDV (18%), za zapad i istok, dok će sever biti duplo skuplji (2.000.000.000.000.000.000.001,98 dinara + PDV (18%)) kako bi se sprečila najezda huligana koja preti da uništi klub.

p.s. pozivaju se navijači crvene žlezde i partizani (preostali iz okolnih šuma) da svoje besplatne godišnje karte, koje će iskoristiti u specijalnoj prilici kada njihovi timovi budu uzimali bodove na Gradskom stadionu pokupe u prostorijama kluba.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Image
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Koliko ja znam, vazice aktuelne pretplatne, jer smo ih kupili na pocetku sezone. Mada, i da damo opet po (simbolicnih) 100 dinara - niko nece propasti. (Nadam se da zaduzeni za ovo pitanje nece procitati ovu recenicu, ali za voljeni klub bi izdvojio i mnogo vise.)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Ja volim da dam 50 dinara ili sto kad je neka ''veca'' tekma, mislim da to nije mnogo jednom u dve nedelje... mada ako je istina ovo sto kaze BondNS 2.000.000.000.000.000.000.001,98 dinara + PDV (18%)= 2360000000000000002.34 dinara= (E1=80din) 29500000000000000.03 eura, moracu da propustim jedan izlazak nazalost, al sve za Vojvodinu!!!
budababa wrote:... po (simbolicnih) 100 dinara
118 sa PDV-om :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Karta za Sever

Post by Владика »

Evo i prve zvanicnije informacije a pozajmljena je sa Firminog foruma/
Od danas pocinje prijava za godisnje karte za fudbalsku 2005. kalendarsku godinu. Prijava za dobijanje propusnice za sever i klubske clanske karte vrsice se pred svaku utakmicu Vojvodine (fudbal i dvoranski sportovi) kod momaka iz prve ekipe.
Za prijavu potrebno poneti:
fotografiju (velicina kao za licnu kartu) i na njoj napisati Ime, Prezime i ulicu i broj.
200 din za propusnicu za sever + 100 din za klubsku clansku kartu = 300 din ukupno
Treba na vreme predati navedene stvari, jer posle ove utakmice sa Zeleznikom ( bice besplatan ulaz ) nece se moci ulaziti bez propusnice ili redovne karte ( cena 100 din ).
Ovih nekoliko poslednjih godina smo prelazili iz ranijeg perioda kada je ulaz na tribinu bio besplatan u ovaj noviji kada je vecina imala propusnicu, ali je opet jedan broj navijaca neozbiljno shvatao ovo, pa je nekako ulazio na tribinu.
U cilju bolje organizovanosti i principa grupe FIRMA 1989, apelujemo na sve da najozbiljnije shvate ovaj poziv, jer SEVER je tribina koja okuplja istinski prave navijace Vojvodine i koji tezi da postane prava Evropska tribina.
Rekviziti po standardnim cenama moci ce kupovati samo vlasnici propusnice za sever, dok ce ovi drugi iste nabavljati po dosta vecim cenama.
Apelujem na sve koji vole klub da uzmu godisnju kartu jer time pomazete kluba a i imate sansu da i sami ustedite neki dinar jer je vise nego povoljna!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

GODISNJE ZA SEVER

Post by Владика »

Apelujem jos jednom na navijace koji idu na severnu tribinu da u subotu ponesu 300 din.+sliku radi dobijanje godisnje karte za sever!!!!!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

A, Istok i Zapad?

Post by Turija »

Dakle, Sever je rešen.A, šta će biti sa Zapadom i Istokom?
Da li će na utakmicu sa OFK-om moći ući sa prošlogodišnjim kartama i kad će krenuti prodaja novih?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Za ostale tribine nemam info.Nadam se da ce nam se ubrzo neko iz kluba obratiti!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

ZAPAD 1500, ISTOK 1000

Post by Владика »

Uspeo sam da pribavim informacije i za ostale tribine.Karte su pustene u prodaju u petak po ceni od 1500 dinara za zapad(za nase drage penzionere 1000 din) dok je za istok 1000 dinara. U ovo cenu treba uracunati i 100 dinara koliko iznosi klubska clanarina. Po meni ne preterano mnogo ali ocigledno je da se pri odredjivanju cene karata nije razmisljalo o povecavanju broja ljudi koji poseduju godisnje karte!
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Post by Go west »

Po meni ne preterano mnogo ali ocigledno je da se pri odredjivanju cene karata nije razmisljalo o povecavanju broja ljudi koji poseduju godisnje karte!
Pa nisu ljudi ludi kao mi,pa da dolaze na svaku tekmu kod kuće(na strani i da ne pričam) :!:
Da ima rezultata bilo bi i publike bez obzira na cenu karata.Kada nema rezultata možeš da teras ljude na stadion kao Sloba na otvaranje raznih sranja,ali od toga nema vajde :(
Nama trbaju rezultati a ne socijalna politika :idea:
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Slažem se sa Podbarom, ovo sa kartama je prihvatljivo za one čija je ljubav prema Voši jača od razuma.Pojedinačna za Zapad je 200 dinara, gde mislim da je mogla biti i nešto niža, ali delom je uslišen naš apel.
Da mi igramo fudbal i pobeđujemo 200 bi bilo realno, jer Novi Sad je skup grad za život u svakom segmentu.
Dakle, uzimamo godišnje karte, pa neka ih bude 1000 prodatih, eto milion i šesto dinara sponzorstva klubu od strane navijača.Ni malo ni mnogo s obzirom ako su tačne informacije da su komunalci i Sajam oprostili ili dali milion.
Locked