18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by Sasa1969 »

Mrkajic sa onom asistencijom pobedio :mafia:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Daleko je od provale godine, i nije losa ideja, ali bi to imalo smisla da smo neka ultra ofanzivna ekipa i da se praktikuje Tuhelov fudbal npr. S ovim anti fudbalom to nema smisla.
Ovako, samo stavljamo najefikasnijeg igraca u odbranu. Nije najsjajniji u zavrsnici, ali je i takav najsjajniji u ovoj ekipi. :cheers:

To bi moralo da izgleda ovako nekako:
http://sharemytactics.com/173684/" onclick="window.open(this.href);return false;

Simic igra dobro u oba pravca i bio bi pravi moderni wing back za 3-5-2, 5-3-2, 3-3-3-1 ili kako god hocete da se zove taktika. Kao James u Celsiju...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by Red Marquis »

Istocno stajanje wrote: Pohvala Firmi za parolu protiv Rio Tinta u Srbiji!!!
Konačno nešto normalno i sa severne tribine.
Io odio Belgrado
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by Danilo »

Iskreno ,znate da ja postujem Mrkajica zbog borbe discipline odnosa prema timu ali stalno mi je na umu da bi treebali da ga probamo i na štoperu.

Podrzavam transparent
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by Turija »

Danilo wrote:Iskreno ,znate da ja postujem Mrkajica zbog borbe discipline odnosa prema timu ali stalno mi je na umu da bi treebali da ga probamo i na štoperu.

Podrzavam transparent
Znas (znate) li koga smo tako nekad prekomandovali sa spica na stopera? Malo kviz pitanje :D
Napisacu kasnije, ali ima ovde i starijih, pa mozda se neko i seca toga (slanobarac bi trebao)?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by slanobarac »

Da nije Vujadinović?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by čeda_maraš »

Martin Novoselac je došao kao polutka a završio kao jedan od najboljih i najinteligentnijuih centarhalfova što smo imali.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by Turija »

Prisecamo se davnih vremena i promena pozicija nekih igraca u Vosi.
Tako Novoselac, pa Marijan Zovko, koji je igrao odlicno i centarhalfa i zadnjeg veznog u Vosi. Igralo se onda sa dva centarhalfa (danas stopera), s tim sto je jedan bio prednji, a drugi zadnji - tkzv libero (tehnicki suptilniji i brzi , kao Martin Novoselac, kasnije Kartalija, pa Saula).

Igrac koji je dosao u Vosu kao spic bio je Sandor Nadj. Nazalost, preminuo prosle godine.

Inace, Sandor Nadj je igrao jedno vreme paralelno fudbal i odbojku u Sirigu, gde je ziveo pre odlaska u FK Spartak. Posle uspesne fudbalaske karijere tragicna sudbina i zivot.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: VOJVODINA - Mladost 3:1 (1:0)

Post by slanobarac »

Ne znam to za Šanjiku, demencija bem li ga? Rajko Vujadinović je došao iz Dinama kao napadač. Kod nas je nastavio ali je prekomandovan nazad. Međutim i kao štoper je davao golove jer je bio izuzetno visok i opasan u prekidima. Novoselca pamtim kao stopera i to izuzetnog. Znao je dobro da barata loptom. A Zovko je bio i ostao jedan od meni najomiljenijih igrača Voše. Kakav igrač! :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked