3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA, četvrtak 14.30

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Voja wrote:I dalje verujem da ovaj tim moze vise... ustvari pre svega LEPSE, a sta nam fali... to vise pojma nemam :mrgreen:
Da ti kažem šta nam fali. Fali nam kvalitet u veznom redu. Svi problemi odatle počinju. :(
Pola plate svi da daju Simiću. Šteta što mu je odskočila lopta mogao je i do gola.
Da, i promena pristupa i taktike.

,,Desetku" odavno zelimo, da bi mogli da igramu fudbal. Takodje i kvalitnog stopera - npr. Micevica. Danas je momak igrao na poziciji koja nije njegova, ali je, ipak i na njoj zaustavio brzog i snaznog Vukadinovica. Medjuim, Simic je, zaista, prebrz da bi ga stoper sustigao na bekovskoj poziciji.
.
Fali nam, bar jedan, ofanzivni bek, a da nije rupa u defanzivi.
Onda bi Vosa vec licila na ozbiljan i perspektivan tim sa nasim omladincima ( Kabic, Miletic, Novevski i Neskovic).

@Voja
Gordic je ostavio vrlo dobar utisak i na mene. Treba ga videti jos koji put. Mislim da je vrlo perspektivan kao nas Kabic.
Last edited by Turija on Thu Nov 25, 2021 5:47 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA, četvrtak 14.30

Post by gospodinFKV »

Nismo mi toliko ovu utakmicu pobedili, koliko je Mladost ovo izgubila, ali daj sta das.
Veljko Simic je najjaci igrac u ovoj ekipi, ali bih mu svakako izvukao usi za onaj moronski promasaj pred kraj. On je dobar igrac, ali mislim da je ovo potpuno sivilo ekipe ono sta ga toliko izdize od ostalih. U nekim proslim Vojvodinama bi bio igrac za uci s klupe. Sve u svemu, imamo 2-3 korektna igraca, par talentovanih klinaca i ponovo jeziv sleper drva. U ovom nasem sleperu ima vise stabala nego kod drvokradica na Fruskoj.

No, tri boda su tri boda, videcemo sta nam donose jos kup i ove 4 do pauze.
Cekamo Mladost i Spartak, dok gostujemo Vozdovcu i Pazaru. Ako iz ovih uzmemo 6-7 bodova, da se sutamo u du*e s ovakvom igrom. Mladost se dobiti mora, a i Spartak, ako zelimo Evropu, iako ce to biti jedan od tezih meceva ove sezone. S Vozdovcem je uvek precudno, i nikad ne znas da li cemo ih razguziti ili dobiti 2 komada i stati. Gostovanje Pazaru belezim momentalno kao 0, i sve preko toga ce biti premija. Seljacka domacinska ekipa i tu najbolje ne nadati se nicemu, pa onda videti, koliko god oni bili apsolutni raspad...

Gordica sto pre kaparisati, mada je vec i sad najverovatnije kasno. Treba probati...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

Voja wrote:A kako ti se Gordic cini?
Čini mi se da ću ako budem imao vremena da igram FM22 da njega prvo skautiram i dovedem kod nas.
UltraNewNow
Posts: 7
Joined: Sun Nov 21, 2021 7:18 pm

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post by UltraNewNow »

Rezultat mnogo bolji nego prikazana igra. Nažalost za nas je trenutno mnogo važnije igra (treba biti isti sistem od kadeta do prve ekipe) i pomladjivanje ekipe.

Svaka utakmica gde Kabic i Miletić ne igraju bar 30 minuta je izgubljena za FK Vojvodinu.

Treba dovesti Gordica, sa njim i Kabicem bi Vojvodina imala neku budućnost ali sa ovakvom Upravom
teško će se to desiti.

Do sledećeg mučenja u ponedeljak.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post by Dragojlo »

Interesantno je koliko su u ovoj sezoni naši "konkurenti" u Ligi beležili kikseva, više nego ikada, i baš sad se pogodi da imamo najnesposobniji tim i trenera kao retko kad u zadnjih 10 godina, pa da te njihove loše rezultate ne koristimo na pravi način....
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post by Turija »

Dobro je za Klub i nas navijace, a i igrace da smo pobedili u Lucanima da, bar malo, umanjimo blamazu u prethodna dva kola.

A sad, vec u pondeljak, mnogo vise U21 momaka u postavi Vose od samo jednog (Jelicica) u Lucanima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post by fare »

Zlata vredna pobeda e još to sada treba potvrditi u Novom Sadu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA, četvrtak 14.30

Post by slanobarac »

Voja wrote:a sta nam fali... to vise pojma nemam :mrgreen:
Samo tri stvari..... sreda i krajevi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Mladost - VOJVODINA 0:2 (0:1)

Post by Turija »

Kad bi se malo ,,zateglo" stanje u Klubu i Gradu, moglo bi se iscediti pristojnog kvaliteta.
Mogu i da razumem igrace, sto im pada motiv kada rade u tako losem ambijentu, ali treba da im podigne ambiciju licna promocija i podrska gledalaca. Da pokusaju da dovedu navijace i gledaoce na stadion.
Znam da je to (pre)tesko za njih, ali nema drugog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked