17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by ernesto »

Najbolje je merilo , gde odu igraci posle nas?
Ako vrede nesto,idu preko a ako ne?
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Turija »

Uradio je Djordjevic i neke dobre stvari, a nema bas ni neki fond igraca ( mislim da nije trebao pristati da mu se dovedu poluspremni igraci i ispod zahteva Vojvodine), ali je ocigledno da ne moze da se nastima igra i ekipa.
Mozda sve istrpeti do zimskog prelaznog roka, a onda sesti za sto i ozbiljno izanalizirati sta i kako dalje. Ovako Vojvodina ne moze da funkcionise.
Medjutim, ko zna sta se jos moze dogoditi do kraja jesenjeg dela? Mozda mozemo stici i u zonu ispadanja, s obzirom na bodovnu razliku timova ispod Vose. To je toliko ujednaceno, da jos par kikseva vode u propast.

PS
Videli smo i kako je reagovao Veljko Simic pri izlasku.
Ocigledno mnoga sta ne stima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Danilo »

Sramotna igra .Isli smo po bod ,dobili onu stvar.Igraj da das gol ili bezi u Surdulicu nasta ovo lici.jbt defanzivni fudbal
Ma igraj i primi 5 komada al igraj.....sta je ovo
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Turija »

Taktikom je izbacio iz igre dva nasa jedina brza igraca Vukadinovica i Simica (bio bi ovde naveden i Kabic, ali on ne igra).
Stoperi su nam medju najbledjima u celoj ligi (od svih na toj poziciji), dok bekovi jako retko prelaze polovinu terena.
Kad se sve sabere, cudo je da imamo i ovoliko bodova.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by slanobarac »

Turija wrote: Stoperi su nam medju najbledjima u celoj ligi (od svih na toj poziciji), dok bekovi jako retko prelaze polovinu terena.
Kad se sve sabere, cudo je da imamo i ovoliko bodova.
Šta te čudi? Nama ni napadači ne dođu do 40 metara od gola protivnika a ne bekovi.
Ko nije video još u Sloveniji da od ovih nema ništa ne znam šta je gledao i čemu se nadao. Uprava, sd, navijači a naročito trener i većina igrača su na nivou fk donji pičkovci. Ostao je samo grb od našeg kluba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:
Turija wrote: Stoperi su nam medju najbledjima u celoj ligi (od svih na toj poziciji), dok bekovi jako retko prelaze polovinu terena.
Kad se sve sabere, cudo je da imamo i ovoliko bodova.
Šta te čudi? Nama ni napadači ne dođu do 40 metara od gola protivnika a ne bekovi.
Ko nije video još u Sloveniji da od ovih nema ništa ne znam šta je gledao i čemu se nadao. Uprava, sd, navijači a naročito trener i većina igrača su na nivou fk donji pičkovci. Ostao je samo grb od našeg kluba.
Nije i grb nam je uzela Buducnost iz Dobanovaca
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA, nedelja 15.45

Post by slanina »

Turija wrote:PS
Videli smo i kako je reagovao Veljko Simic pri izlasku.
Ocigledno mnoga sta ne stima.
Jedino on,Simić golman i Devetak pokazuju zube u duelima sa blizancima ovo ostalo se ljubakaju na kraju utakmice ko da su narođeniji.Dokle god bude tako nećemo ih ni pobeđivati.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by fare »

Prvi put od kako navijam za Vošu a navijam kako znam za sebe (44 godine) u 75 minutu sam otišao na popodnevnu dremku, šta se dešava sa Đorđevićem Stefanom on je doktorirao fudbal za Devetka on jeste borben ali džabe kada ne zna.
User avatar
Sasa1969
Posts: 621
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Sasa1969 »

Mozda ne može da naštima ekipu ali bar kad gubimo sa 4-1 daj da igra Kabic.Gubimo a nista ne dobijamo...
Image
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by fare »

A Miljan kao da nije baš hteo da zapinje protiv budućeg kluba makar sam ja stekao takav utisak.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by MiSmoFKV! »

Nisam gledao utakmicu, pa ne mogu da komentarišem istu. Samo da primetim da Vojino anonimus pravilo radi - Pantiću i Menigu je ovo drugi gol u sezoni :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Voja »

MiSmoFKV! wrote:Nisam gledao utakmicu, pa ne mogu da komentarišem istu. Samo da primetim da Vojino anonimus pravilo radi - Pantiću i Menigu je ovo drugi gol u sezoni :frown:
Iskren da budem ocekivao sam Miljkovica :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Ovaj dunster se bog zna kako ljuti, a ja od kako pratim Vojvodinu nisam video nizu zadnju liniju od njegove. Druze, sta ocekujes? Dali su nam 3 od 4 gola tu negde sa 15ak metara, gde je lopta bila maltene ispred cele zadnje linije. I mi posle kudimo Simica. Mogu misliti na sta to sve lici iz njegovog ugla. Skida lopte decko na refleks, jer je ni ne vidi do par metara od gola. Jezivo. Stvarno jezivo.

A o tragikomicnosti nase zadnje linije dovoljno govori i cinjenica da najboljeg strelca lige u prekidima (ne)cuva Busnic, kao najmanje ocajna opcija.

Ljube, odlazi iz Vojvodine!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by fare »

Sada iz dvomeča sa Lučanima uzeti 6 kako znamo i umemo inače padamo u već dosta opasnu zonu ali se plašim da će biti samo 3 eventualno 4 a posle nam dolazi dosta težak raspored.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 4:1 (2:0)

Post by Turija »

fare wrote:Sada iz dvomeča sa Lučanima uzeti 6 kako znamo i umemo inače padamo u već dosta opasnu zonu ali se plašim da će biti samo 3 eventualno 4 a posle nam dolazi dosta težak raspored.
Mislis da mozemo u Lucanima pobediti. Tesko.
Jedino da dodje do veleobrta u postavi, klupi ili da nam pomognu sudije, telefonski poziv i sl. Ipak, nije tek tako precrtati ime i tradiciju.

PS
Mislim da bi najveci dobitak bio da kaparisemo Micevica.
Stoperske pozicije su nam najranjiviji deo odbrane, a trener bio stoper.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked