Da li bi bio fazon da navijaci Vojvodine...

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Da li bi bio fazon da navijaci Vojvodine...

Post by Voja »

Voja wrote:e sad,da li cu biti izlozen kritikama zbog narusavanja izgleda foruma ili ko zna kojekakvim,ali cim sam cuo za ovo

http://www.sport-auktion.de/index.php?s ... 8668&pid=2

u meni se javila ideja da se solidarisemo i zajednicki otkupimo dres Kacara i prezentujemo ga tokom nastavka sezone na severnoj tribini naseg stadiona.Trenutna cena je oko 200 eura,smatram d ne bi trebao d ide preko 300,ali nikad se ne zna.... ima nas,slozni smo,verujem da ima dobrovoljaca koji bi se ucepili,imamo i vezu u Nemackoj (nasih forumasa) i sve bi se dalo izvesti,samo je bitna volja.... mogli bi recimo odrediti koliko da se da,pa da vidimo okvirno kojom cifrom raspolazemo,a posle tu cifru u nastavku sezone izvucemo od svih na tribini.... bilo bi to mizerno ucesce,a mislim,da bi bio presedan i da bi nas i u stampi bilo,a verovatno bi i Gojka silno obradovali.dakle,ne radi se toliko o novcu,koliko o gestu.Svojevremeno sam pokrenuo akciju oko poklona za Kizita i bila je to utopija na fkv forumu,ajd da vidimo sada koliko smo slozni.Zadnja cena na aukciji se ostavlja 1 februara cini mi se!!!!

da li ima neko ko bi podrzao ovakvu akciju!?
Image
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Za, naravno! Sjajna ideja, sjajan gest! Vojo, pogledaj pm za jos jednu ideju, nevezano za celu ovu pricu...

Mislim da bi bilo ok da se svako od forumasa "uglavi" sa jedno 5 eura, ili kako vec, procenite, napisite, tu smo da se "otvorimo" :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Cika_toma wrote:Za, naravno! Sjajna ideja, sjajan gest! Vojo, pogledaj pm za jos jednu ideju, nevezano za celu ovu pricu...

Mislim da bi bilo ok da se svako od forumasa "uglavi" sa jedno 5 eura, ili kako vec, procenite, napisite, tu smo da se "otvorimo" :)
sorry,ali nema PMa nigde... nije stigao...

i mislim da ne bi bilo lose da se svi zainteresovani za ovu akciju presele u isti topic na forumu Firme,jer se za sad tamo najvise diskutuje o ovome!!!
Image
ZoliNS
Posts: 14
Joined: Mon Nov 14, 2005 5:57 pm

Post by ZoliNS »

Podrzavam ideju!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

do 10 dajem bez problema :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9838
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:Ode dres za 200.99 Eura.... HVALA VAM SVIMA NA SARADNJI!!!! :lol: :wink:
Image
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Gde ode? Kod koga :) Ocemo slike :)
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

pa kod nekog švabe brate
Locked