15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Red Marquis »

@Minja
I navijači Mladosti su Kojoti, tačnije zovu se Srpski Kojoti.
Io odio Belgrado
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by 021 »

Izvinjavam se na neupućenosti, ali otkud Mladost sa Satelita u Prvoj ligi Srbije?
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by ernesto »

Stadion Vojvodine je dom FK Vojvodine i nikoga vise. I to treba tako i da bude.[/quote]

Kad je nas bivsi predsednik Zoka Scepanovic usao u upravu Proletera,licno sam
ga pitao da li ce Proleter “renovirati” svoj stadion za Super Ligu , rekao je da nema potrebe i da ce Proleter igrati na gradskom stadionu.
Bas je i primer dao:” Kad mogu Lacio i Roma i Inter i Milan, zasto ne mogu Vojvodina i Proleter”.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Radoye »

Jbg to je zato sto mi nemamo svoj stadion jos od 1945 iako smo ga mi sagradili, dok su nekima osnovanima 1945 "vraceni" predratni stadioni SK Jugoslavije i BSK. Samo u zemlji Srbiji je tako nesto moguce. I sad posto je stadion gradski odlucivanje nam je uzeto iz ruku i nasli smo se u aprurdnoj situaciji da smo podstanari u sopstvenoj kuci koju smo sagradili. A ti koji odlucuju nisu nam prijatelji, naprotiv, pa ce uvek biti bas onako kako nama najmanje odgovara.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

Post by Turija »

,,Zoka" ,,veliki Vojvodinas".A ha.
Hajde da nisu vratili stadion zvezdi ( nisam siguran da li su i partizanu vratili?), pa da kazes Gradski stadion Vojvodine, jer je obnovljen i prosiren u odnosu na pocetni. Ovako ne ide nikako sa zdravom logikom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked