13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by ssnigd »

Evidentno je da Slavoljub nijednog naseg igraca nece uciniti boljim.
Igrom nismo napredovali nista. Ekipa koja zavrsava utakmice je perspektivnija od one koja pocinje.
Samo zahvaljujuci Simicu smo sacuvali ili osvojili bod, kako god.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Grof Žekula »

čeda_maraš wrote:Što se mene tiče prva muška ,fajterska utakmica u ovom prvenstvu.Protivnik bolji ali naša želja i borbenodt za svaku pohvalu.Raduje me što smo ovako jaku utakmicu završili čak sa šestoro naše dece i da to nije uticalo na odnos snage u odnosu na prethodnike.Ovako nešto treba što češće raditi,pa i na uštrb rezultata.Po meni Bjeković i Topić polako krče put ka liderima.Za Topića se znalo,ali Bjeković fantastično napreduje.To se videlo i protiv Francuza.Sigurnost i rutina se stiče igrajući a ne sa klupe.To ne znači da svi odjednom igraju,nego im postepeno povećavati minutažu.Voleo bih još i da Miletić dobije malo više šansi.Za današnju utakmicu posebne pohvale Simiću i da nas konačno uveri da može da tako brani u kontinuitetu.Kopitović neznam što je uopšte dolazio.Mrki bez obzira na sve negativne komentare svaka čast na borbenosti i golu.Nadam se da će nam ova utakmica biti neka prekretnica?
Locked