12. kolo: VOJVODINA - Radnički (N) 1:1 (0:1)

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by fare »

Hvala bogu kljuckamo bod po bod do opstanka, odlazi dunsteru jedan šta on sere jedan šut na gol ma mi smo imali čoveče božji pa on nemaju muda da igra sa 2 špica ni kada ima igrača više na terenu da je Radnički ostao sa 11 odvalio bi nas
Đorđeviću odlazi.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by Stexman »

Voja wrote: Da, na novoj Iris platformi je tih 10 kanala arene.

Gasi se on sam svaki cas...baraba...
Kad kucam 306 prebaci na Arenu 7 al kad idem redom od 301 onda ga nema... cudno. Al ne bitno je to, ono sto je mnogo bitnije je:

UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by churguzijanac »

Bio, video i ne moram sledece dve godine dolaziti.

Inače mi smo bolje pozicionirani nego što zaslužujemo.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by fare »

Koliko je bilo ljudi oko 300 jel bilo?
P. S. Može za Lalata da sere ko šta hoće ali on je za ovog muflljuza Doktor nauka, on bi i sa ovom ekipom imao makar 2 pobede više minimum.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by Danilo »

Ako stavimo sa strane upravu i navijace, definitivno moje misljenje je da Slavoljub veze nema sa fudbalom.Ne znam sta se čeka jos....i ja sam iskreno ocekivao neku prekretnicu.jbt svaka utakmica preslikana, bez igre akcije , suta na gol, bunarenje ,defanziva.....zajebavanje igraca....pogresne izmene.Pa i ovi nasi sto su znali igrati sad ne znaju.Na igraca manje umesto da Maksu stavi na stopera a uvede Mrkajica ....katastrofa....Sta je sa Kovacevicem,sto on duze vec ne igra, Jelicica stavlja na beka u Topoli, bogte
Koliko got amo oslabljeni ovi igraci imaju kapacitet za nasu ligu od mesta 3 so 6
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by slanobarac »

Kada sam još na pripremama u Sloveniji ukazivao da ovaj tim nema perspektive napadnut sam. Rekao sam da će ekipa žonglirati između play out-a i play off-a i sad posle trećine prvenstva još čvršće stojim na tom stanovištu. Naravno da ne likujem već sam tužan zbog toga.
@fare mani se Lalatovića kao Boga te molim.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by Djisa »

fare wrote:Koliko je bilo ljudi oko 300 jel bilo?
P. S. Može za Lalata da sere ko šta hoće ali on je za ovog muflljuza Doktor nauka, on bi i sa ovom ekipom imao makar 2 pobede više minimum.
Lalatovic je seljacina neopevana i ne sme takav lik da bude trener Vojvodine! Ali da zna posao za nase uslove zna i sigurno je jedan od najboljih trenera koje mozemo dovesti.
Pa da se ne ljubimo!
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by Istocno stajanje »

Kada nam sudi onaj sudija, nekako po pravilu ne pobedjujemo, ne zato sto sudi lose, nego nam je neka vrsta baksuza. Mi ni sa igracem vise kod kuce ne mozemo da pobedimo. Imamo par bodova vise od zone ispadanja, losa klupska politika je kad tad morala da pokaze "rezultate".
Sto je najgore, blizanci su doneli bodove Srbiji, a to znaci da ce nam doneti dodatni tim u Evropi za dve godine, cak je moguce da nam donesu i zagarantovano mesto u ligi konf u grupnoj fazi(za osvajaca kupa ili treceplasiranog), a ovi nasi ludaci u upravi ce se ponasati isto kao i u prethodnim prelaznim rokovima. Kao da su dobili zadatak da nas ponize, oteraju publiku, sruse stadion...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 12. kolo, VOJVODINA - Radnicki (N), subota 2. oktobar

Post by ssnigd »

Pilicarstvo. Kako u upravi, tako i u strucnom stabu.

Slavoljube vreme ti je da odes sam. Imas sve igrace na raspolaganju i opet ne igramo nista. Da se ne ljubimo. Bio sam misljenja, da je imao taj baksuz sa dosta povreda na pocetku, loseg zreba na pocetku, da ce se mozda nesto iskristalisati.. Medjutim ipak ima nesto i do fudbalakog znanja ili neznanja.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked