Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3543
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Prvi red opuštencija, zavalili se u stolice, klize ka patosu. Zadnji red stoje u f spremni za fajt a sredina se pita :"ko smo mi i zašto smo ovde?" To je Skupština Voše. :frown:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Da li može neko, ko je malo boljeg pamćenja od mene, da mi napiše koliko smo uprava imali posle Bate?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

ragazzi di Neoplanta wrote:Da li može neko, ko je malo boljeg pamćenja od mene, da mi napiše koliko smo uprava imali posle Bate?
- Balsa
- Pavlovic
- Scepanovic
- Gajic part 1
- Vukovic
- Vlaovic
- Gajic part 2
- Samardzic

Bio je tu izmedju i Kosta Hadzi, ali je to trajalo par dana i brzo se tu nesto oko pecata ugasilo.
Ako sam nekog propustio, ne zamerite, i ovo je previse za manje od decenije...
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

gospodinFKV wrote:
ragazzi di Neoplanta wrote:Da li može neko, ko je malo boljeg pamćenja od mene, da mi napiše koliko smo uprava imali posle Bate?
- Balsa
- Pavlovic
- Scepanovic
- Gajic part 1
- Vukovic
- Vlaovic
- Gajic part 2
- Samardzic

Bio je tu izmedju i Kosta Hadzi, ali je to trajalo par dana i brzo se tu nesto oko pecata ugasilo.
Ako sam nekog propustio, ne zamerite, i ovo je previse za manje od decenije...
Jokic .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

On je bio sa Pavlovicem, samo sam ja pomesao koji je bio predsednik, a koji je bio stvarno glavni. :deal:
Isto je Mijic bio predsednik UO, kad je onaj ljudski kusur vedrio i oblacio klubom.
User avatar
slanobarac
Posts: 3543
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Evo ovog finog, čestitog člana Skupštine, gradonačelnikovog drugara, hapse svakih sedam dana. Baš ima ispunjen život.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Minja wrote:Kakvo je stanje u FKV? Da li ima i koliki su dugovi? Svasta smo citali i ko sta da i ko sta ne, samo nismo culi kakvo je finansijsko stanje u klubu.
Sad je skoro Samardzic rekao kako su vratili odredjen deo, samo svi oni "vrate odredjen deo", a nikad ne kazu koliko se duguje. S obzirom da mi nismo nekog cestitog imali jako dugo, ne znam sta da mislim - da nijedna uprava zapravo ne zna koliki je stvaran dug, ili da svi znaju, samo nikome ne odgovara da se obelodani, jer onda nema "vratili smo neki x iznos, skoro smo na zelenoj grani, jos malo, mozda, za dve, najvise tri godine".

Ono sta ostaje mega nejasno - odakle se vracaju ti dugovi? Mi nismo skoro prodali igraca za pristojan iznos.
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Minja wrote:https://nova.rs/sport/fudbal/espn-barse ... iona-evra/

Duguju milijardu i dvesta miliona. Sada su uzeli kredit na jos 500m. Ludilo.

Kakvo je stanje u FKV? Da li ima i koliki su dugovi? Svasta smo citali i ko sta da i ko sta ne, samo nismo culi kakvo je finansijsko stanje u klubu.
Mi ne moramo da brinemo za kredite banaka. Te aigurno necemo dobiti :mrgreen:

Ovi "krediti i pozajmice" NN likova su vec zabrinjavajuci.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Mandaric prodao Olimpiju,samo kazem.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Minja wrote:Da li je Vojvodina spremna na zivot nakom SG? Nece to doveka trajati. Ovo je bio mali predah da se udahne vazduh. Da li ste i sta ste uradili da klub opstane kada tog vazduha vise ne bude bilo?
Pravo pitanje.
Prema vidjenom na skupstini i terenu: VELIKO NISTA.
Zbog toga necu da pisem nista o FKV. Nisam ja u bojkotu Foruma i igraca Vojvodine, vec u bojkotu celokupne organizacije Kluba i odnosa prema njemu gradskih i ostalih struktura. Ne pisem o Vosi, jer je besmisleno.

Koliko je bilo ljudi na tribinama protiv niskog Radnickog, ako izuzmemo severnu tribinu?

Trebao je to biti pravi derbi (klubovi iz dva najveca grada i Kluba, posle Beograda i blizanaca). A tribine prazne. Svima jasno zasto.
Prava katastrofa.Bude vise publike u Cvarkovom Vilovu. I nikog od gradskih i ostalih faktora nije sramota i briga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3543
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ponavljam, nema ništa od ovog pisanja. To niko ni ne čita sem nas nekoliko. Gde je akcija? Više imam poštovanja za one tzv navijače iz skupštine (a svi znamo ko su i čiji su) nego za članove ovog foruma. Oni su bar dali neki predlog a šta mi radimo. Sviramo k***u i samo kukamo i cmizdrimo. Pih.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

slanobarac wrote:Ponavljam, nema ništa od ovog pisanja. To niko ni ne čita sem nas nekoliko. Gde je akcija? Više imam poštovanja za one tzv navijače iz skupštine (a svi znamo ko su i čiji su) nego za članove ovog foruma. Oni su bar dali neki predlog a šta mi radimo. Sviramo k***u i samo kukamo i cmizdrimo. Pih.
Naravno da nema nista od pisanija, ali nema nista ni od akcije ( koje?). Ne mogu nista ni ovi u skupstini, a ne mi sa Foruma.
Mozemo samo da ukazemo na probleme, dok ,,karavan prolazi" ili se distanciramo.

Skupstina, takva kakva je, nije mogla nesto vise uciniti ni u bivsoj drzavi i sistemu, ali je postojao Komitet, pa pripreti ili smeni ,,drustveno odgovorne" .

Skupstina Kluba ima smisla i najvazniju ulogu, samo ako u njoj sede akcionari sa svojim ulogom, pa ako su nezadovoljni Upravom, smene je i postave novu sa prezentovanim programom i nacinom resenja problema u zadatom roku. Sve drugo je presipanje iz supljeg u prazno.
Navijaci svoje zadovoljstvo ili nezadovoljstvo iznose na stadionu. Dolaze ili ne dolaze na tribine. A, kad ne dolaze, nema ni novca, pa se uprava i akcionari ,,cesu po glavi" zbog svog uloga.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Prvo i osnovno pitanje - koga uopste predstavlja Skupstina, kome odgovara, ko je bira? Nekad je postojao Sabor gde su svi clanovi kluba (postoji li to jos uopste?) glasanjem birali Skupstinu. Danas Skupstina sama sebe postavlja i smenjuje, odgovorna je nikome i direktno posledicno tome u stanju je da resi apsolutno nista. Veci uticaj na dogadjaje u klubu imaju gradski odbori pojedinih politickih stranaka nego Skupstina kluba, a kamo li obicni navijaci i/ili simpatizeri koji nisu usemljeni u "strukture". Znaci apsolutno su odseceni "obicni smrtnici" kojima je Vosa na srcu od bilo kakvog uticaja na dogadjanja i odlucivanje u klubu, pa sve da se svi kolektivno samospalimo kod Miletica k'o onomad Jan Palak u Ceskoj. A to nam je otprilike jedina "akcija" koja nam je preostala, no ni na to se niko ne bi nasekirao...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3543
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Znači nema energije.
Ja zovem komšije na mobu a onda dođu i samo piju pivo i begaju u hladovinu.
Ali onda bi bilo fer da se ne kukamvči više na tužnu nam sudbinu.
Eto, bar to, za našu jednu jedinu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Koja akcija i kada ima smisla, tj. sanse za uspeh ( tako i za komsije, koje i kada ima smisla pozvati u mobu), stvar je dobre i pravovremene procene, a ne energije.
U suprotnom, uzalud izgubismo energiju ( i komsije).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply