5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by 021 »

Čović je bukvalno jedini pravi napadač u ovom timu - ubedljivo najjači u skoku, sa najboljom realizacijom šansi. Meni nije jasno zbog čega on ne igra centarfora. Na toj poziciji je svakako mnogo korisniji za ekipu nego kada igra povučenije, jer organizator igre nije, a tada i njegova skok igra manje dolazi do izražaja. Isto tako, Zukić je jedina 'desetka' koju ovaj tim ima, i po logici stvari morao bi dobijati priliku, tim pre što se radi o igraču koji je već pokazao da poseduje određeni kvalitet. Pod Đorđevićem, nažalost, Zukić deluje uplašeno i igra u grču (još više nego kod Lalatovića), a sve je to posledica nepostojanja sigurnosti u vlastiti položaj u ekipi. Pustite momka da igra u kontinuitetu ili ga (ot)pustite da ide putem Zličića ili Makarića. Takođe, Kabić nije c-for. Za njegov razvoj bolje bi bilo da igra na svojoj prirodnoj poziciji. Međutim, planskim radom nagomilano je ni manje ni više nego 6 krilnih igrača (Noveski, Simić, Kabić, Vukadinović, Nešković, Bastajić). Do kraja prelaznog roka očekujem bar još jedno krilo. Možda i ostanemo bez Kabića, neko je spomenuo da klinac nije pod ugovorom (?!). Novinari bi na sledećoj konferenciji za promenu mogli postaviti pitanje o njegovom statusu. Nažalost, ne vidim minutažu za Neškovića, a mislim da je zaslužuje.

Meni Đorđević deluje kao tvrdoglava sirovina od trenera koji se stalno dere na igrače. Takve sam likove najviše mrzeo dok sam se bavio sportom.

P.S. Otkako nema Drinčića mnogo smo opasniji iz prekida.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Voja »

021 wrote: P.S. Otkako nema Drinčića mnogo smo opasniji iz prekida.
Pa to "dva starca sa terase" drobe godinama ovde.... al nemaju oni znanje za milione ko Lalat npr :D
gospodinFKV wrote:Mi vec jako dugo nemamo vrhunskog golmana.
U poslednjih 20ak godina, najblizi tome je bio Todic, ali je ostatak ekipe uglavnom bio jeziv, pa je klub uvek muku mucio da ga isprati, i skoro nikad nije uspevao.
Epizodiste poput Canovica, Delaca, Babalja, Vanje itd nema potrebe da racunam. Vecina su bili korektni, nedovoljno da ih pamtimo po ucinku na terenu. To sta je Delac uradio van terena cemo pamtiti svi.

Kahriman - ne pamtim stvarno nista posebno. Okej on, okej mi.
Brks - strasna lobanja, prava slaninarcina, ali nije da nije kiksao. Mozda broj 2 u ovom veku, posle Todica.
Supic - linijas, retko nesiguran za visinu koju ima. Ono sta ga recimo vadi u odnosu na Kordica npr, je ono sto sam rekao gore. Znao je da se iscupa.
Kordic - ne daj boze nikom, osim eventualno blizancima.
Perke - solidan, pamtimo partizan 0:2.
Rockov - vrlo slican Brkicu, malo manja lobanja, 5-10cm ga deli od prvog golmana za reprezentaciju, sto zbog visine, sto zbog psihologije.
Simic - pogledaj pod ''Supic''.
1.Kocic
2.Zilic
3.Mijanovic
4.Supic
5.Todic
6.Rockov
7.Zakula
8.Kahriman
9.Brkic
10.Peric

Kad si vec potegao temu,eto ti moj redosled golmana po nekim mojim kriterijumima (koliko su sebe dali na mecevima,koliko sam bio miran kad su branili,koliko su bili uspesni,imali dobrih odbrana...)

:wink: :cheers:
Last edited by Voja on Tue Aug 17, 2021 8:22 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Протомајстор »

Мислим да Кабић нема с ким да игра у овом тиму Војводине. :mrgreen: Дечку треба дати милионски уговор и капитенску траку! Одушевљен сам! Дечко све зна о фудбалу, треба му само искуство. Иако сам у старту пожелео Ђорђевићу традиционално кратак останак на нашој клупи, сада морам ипак да коригујем мишљење. Пружио је шансу нашим младим фудбалерима! Ако дајемо време нашим клинцима, логично је да дамо и њему да изгура ту нову причу. У односу на претходника делује као одмерен и васпитан човек - речју: достојан је Старе даме.
Слажем се са форумашима који би заменили и остале придошлице нашим клинцима. Ништа велико не бисмо изгубили, пошто ништа велико ни не јуримо ове сезоне. Опстанак у лиги је загарантован, а већ следеће године бисмо се спрдали са свима, ако бисмо задржали тим. Верујем као и увек у нашу школу.
(Ево, вечерас су за АВлијанере 3 од 4 гола Клужу, дали наши бивши клинци.)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Kad si vec potegao temu,eto ti moj redosled golmana po nekim mojim kriterijumima (koliko su sebe dali na mecevima,koliko sam bio miran kad su branili,koliko su bili uspesni,imali dobrih odbrana...)
Ja sam gledao da se zadrzim na prethodnih 20 godina samo, pa sam izbegao Kocaru, Zilica, a i Vlada Avramov je tu na granici.
Sto se liste tice, manje-vise sve mogu da razumem, osim Supica iznad Todica, al ajde, znam koliko ga cenis. :mrgreen:
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Djisa »

Протомајстор wrote:Мислим да Кабић нема с ким да игра у овом тиму Војводине. :mrgreen: Дечку треба дати милионски уговор и капитенску траку! Одушевљен сам! Дечко све зна о фудбалу, треба му само искуство. Иако сам у старту пожелео Ђорђевићу традиционално кратак останак на нашој клупи, сада морам ипак да коригујем мишљење. Пружио је шансу нашим младим фудбалерима! Ако дајемо време нашим клинцима, логично је да дамо и њему да изгура ту нову причу. У односу на претходника делује као одмерен и васпитан човек - речју: достојан је Старе даме.
Слажем се са форумашима који би заменили и остале придошлице нашим клинцима. Ништа велико не бисмо изгубили, пошто ништа велико ни не јуримо ове сезоне. Опстанак у лиги је загарантован, а већ следеће године бисмо се спрдали са свима, ако бисмо задржали тим. Верујем као и увек у нашу школу.
(Ево, вечерас су за АВлијанере 3 од 4 гола Клужу, дали наши бивши клинци.)
Nama isticu ugovori u toku sledece sezone sa jedina tri igraca koja vredi zadrzati (Covicu I Vukadinovicu na kraju sezone, a Simicu u decembru 2022). A ova uprava je nesposobna i da ih zadrzi. Tako da je isti tim dogodine utopija!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by ernesto »

Simic i Vukadnovic odlaze sigurno , nemaju motiva da ostaju duze ( citaj: do kraja sezone su tu i to je to).
Covica da .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:Simic i Vukadnovic odlaze sigurno , nemaju motiva da ostaju duze ( citaj: do kraja sezone su tu i to je to).
Covica da .
A gde ce da odu? Koji igrac kog je Lalatovic doveo u klub je nasao bolji angazman od Vojvodine?
Osijek i Bralic? Mozda ali samo ako se gledaju finansije i organizacija sve ostalo ga isto ceka, mozda kup i 2-3 mesto u HNL-u sto je imao i kod nas.
A gde ce to Vukadinovic i Simic?
Mozda TSC, Cukaricki ili neki klub tog ranga samo malo bolje organizovaniji od nas.
Neki Toboli (to bas boli gde idu nasi igraci umesto da ostaju LLSL i doprinesu kvalitetu ali izgleda da bolje placaju) ili Rumunski neki klubovi itd...
Retko ko ce otici u bolji klub makar gledamo kroz tradiciju.
Mi smo takvim igracima premija samo da smo malo bolje organizovani i da ima malo vise para.
I sigurno ce biti motivisani da igraju pred 50 ljudi na Banovom Brdu.
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by vdn slaninar »

Најважнији су уговори Топић,Зукић,Деветак, Јеличић, Кабић,Нешковић,Новевски.Нећемо их добро продати без јаког уговора.Планска продаја једног или двојице од њих може да обезбеди буџет клуба на две године,то је већ велики простор за напредак клуба.Битно је паре од трансфера не расипати већ усмеравати на најталентованије омладинце и кадете и нема зиме за нас.
Симић мислим има уговор до лета 2023. тако да је то ок, Вукадиновић је већ хтео да оде,ал се повредио,Човић по мени неће нигде имати третман ко код нас,тако да ако има боље нек иде.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 5. kolo: Spartak - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by ernesto »

Vukadinovic bio u Ceskoj 7-8 sezona , sigurno ako nista drugo moze nazad !
Simic je mlad igrac i ubedjen sam da moze da igra tipa neku belgijsku ligu!
Locked