VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:Solidan novac cemo dobiti od UEFA.
A evo zasto se nece nista od toga desiti.
Tu su da usisaju to malo sto cemo dobiti. Cekaju procenat od Sergeja, da i to pokupe i onda dolazi katanic, ali ne fudbaler.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by MiSmoFKV! »

Nisam hteo ništa sinoć da napišem, hteo sam da sačekam jutro i hladne glave napišem.

Prvo, poraz ide na dušu treneru. Da ti se ekipa skroz ugasi nakon 30 minuta je sramotno. Izmene su zakasnile skroz, a i ništa nisu dobro donele.

Drugo, ja idalje mislim da ovi naši igrači imaju potencijala i da ih treba istrpeti. Pogotovo Kabića, Novevskog i Topića.

Treće, da li postoji teretana na Vujadinu? Naši igrači fizički nisu mogli da se nose sa njihovim.

Četvrto, mislim da je Vukliš mnogo bolje rešenje od Simića na golu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Voja »

Izglasajte me za predsednika i dovodim Perica na gol,Antica,Lakicevica,Valakarija,Nikolica i Merija na pozajmicu 8)

Prespavao sam i ja,i mogu reci da sam ravnodusan ka porazu,vec sam ga preboleo tj.uopste me nije boleo.Jednostavno mi na forumu smo poslednji koji bi trebalo da se stide ovakve igre,ovakvog poraza... na vreme smo pricali,upozoravali
Image
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by vdn slaninar »

[quote="Turija"

Mislim da je jedino resenje da uprava podnese ostavku. Na njihova mesta dodju ljudi koji razumeju savremeni fudbal i dobiju zastitu od svih nefudbalskih uticaja. Tada se moze krenuti ispocetka, gde oporavak nece biti ni malo lak i kratkotrajan, vec proces koji trazi poverenje, vreme i napredak korak po korak.


Ово је тачно ал у данашњој Србију је ово чиста утопија.Фк Војводина је само још једно предузеће из ког се извлаче државни новци и ову СНС-СПС- циганску управу може да замени нека друга СНС- СПС- циганска управа.Да би се клуб ишчупао из тог система треба општа побуна свих навијача Војводине,Сабор,мењање скупштине и ти неки људи ако постоје који би се прихватили тог посла да воде клуб.Пре свега треба да нас буде између 5 и 10 000 на свакој текми,онда смо ми валидан фактор.А фудбал је срозан на најниже гране баш да не би привлачио ширу пажњу,јер онда не би могли да мешетаре.Кога интересује распали фудбал,никог,нас пар стотина до хиљаду,већина прати из навике од раније.
Треба изгласати на скупштини да сваки навијач који купује сезонску карту бар три године заредом има право гласа на изборима за управу,тако би сами одлучивали о свом клубу.
Што се тиче Кабића баш зато сам писао да би нам Вукановић највише одговарао,јер би онда Кабић и Новевски били растерећени,иза њих Симић,Топић,Зукић, Новица и Буснић у ротацији.Кад смо већ почели треба да изгурамо до краја,биће болно ал болно је и гледати неке балване са стране које боли ђон за Војводином.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by Krle »

Nije problem poraz, već raspad igre i ekipe. Nije mi jasno da ne mogu da zadrže loptu ni tri dodavanja, a od toga žive. Navodno.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by churguzijanac »

I dalje mislim da ovoj ekipi fale 2-3 iskusna igraca, po jedan u svakoj liniji i naravno bolje organizovan klub i ne bismo doziveli ovu bruku.

Mi sa foruma kad bi se okupili i organizovali klub, bolje bi rezultate postigli. Tolka kurcobolja za klub koji vodis, to nigde nema, samo u naprednoj Srbiji. Vazno da su utukli 600 miliona evra da se gleda Premijer liga, jos zvone na sva zvona. Plus 200 miliona evrica za njihovu propagandu na Prvoj i B92. Cega se pametan stidi, time se budala ponosi.

Nema dobre uprave u ovoj drzavi i ovom sistemu. Moze samo kurta da dodje umesto murte. Riba smrdi od glave tako da nista do sledecih izbora. To je sansa da ovi odu, a ko ce nam doci to je svakako lutrija.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by borrissey »

churguzijanac wrote: Nema dobre uprave u ovoj drzavi i ovom sistemu. Moze samo kurta da dodje umesto murte. Riba smrdi od glave tako da nista do sledecih izbora.
Ovo je početak i kraj svake priče. Na čelu svih klubova se nalazi najgori kriminalni šljam, zaodenut u plašt političkih partija, svi znamo o čemu pišem. I nemojte da neko kaže kako politizujemo temu. Ne politizujemo je mi forumaši, već samo registurjemo ono što se dešava, jer ne želimo da budemo slepi kod očiju i pravimo da ne vidimo ono što je više nego očigledno.
Jedini način reagovanja na ovo smeće koje nam se servira je opšti bojkot. Ne zato što ne volimo Vojvodinu, već naprotiv, zato što je suviše volimo da bismo ovo mogli ravnodušno posmatrati. Govorim makar u svoje ime. Par godina sam se distancirao ne želeći da svemu ovome dajem legitimetet i onda se navučem, opet kupim sezonsku i zažalim čim mi dođe iz dupeta u glavu iznova i iznova u šta je sve ovo pretvoreno.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, danas 21h (1:0) - RTS 2

Post by Danilo »

vdn slaninar wrote:[quote="Turija"

Mislim da je jedino resenje da uprava podnese ostavku. Na njihova mesta dodju ljudi koji razumeju savremeni fudbal i dobiju zastitu od svih nefudbalskih uticaja. Tada se moze krenuti ispocetka, gde oporavak nece biti ni malo lak i kratkotrajan, vec proces koji trazi poverenje, vreme i napredak korak po korak.


Ово је тачно ал у данашњој Србију је ово чиста утопија.Фк Војводина је само још једно предузеће из ког се извлаче државни новци и ову СНС-СПС- циганску управу може да замени нека друга СНС- СПС- циганска управа.Да би се клуб ишчупао из тог система треба општа побуна свих навијача Војводине,Сабор,мењање скупштине и ти неки људи ако постоје који би се прихватили тог посла да воде клуб.Пре свега треба да нас буде између 5 и 10 000 на свакој текми,онда смо ми валидан фактор.А фудбал је срозан на најниже гране баш да не би привлачио ширу пажњу,јер онда не би могли да мешетаре.Кога интересује распали фудбал,никог,нас пар стотина до хиљаду,већина прати из навике од раније.
Треба изгласати на скупштини да сваки навијач који купује сезонску карту бар три године заредом има право гласа на изборима за управу,тако би сами одлучивали о свом клубу.
Што се тиче Кабића баш зато сам писао да би нам Вукановић највише одговарао,јер би онда Кабић и Новевски били растерећени,иза њих Симић,Топић,Зукић, Новица и Буснић у ротацији.Кад смо већ почели треба да изгурамо до краја,биће болно ал болно је и гледати неке балване са стране које боли ђон за Војводином.
A ciji su navijaci, sta cemo snima, sta je njihova uloga, meni se cini da sw i oni nesto pitaju mozda i vise, treba biti realan.Zbog koga niko nece da dodje u klub, ko reketira
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by Brane »

borrissey wrote:
churguzijanac wrote: Nema dobre uprave u ovoj drzavi i ovom sistemu. Moze samo kurta da dodje umesto murte. Riba smrdi od glave tako da nista do sledecih izbora.
Ovo je početak i kraj svake priče. Na čelu svih klubova se nalazi najgori kriminalni šljam, zaodenut u plašt političkih partija, svi znamo o čemu pišem. I nemojte da neko kaže kako politizujemo temu. Ne politizujemo je mi forumaši, već samo registurjemo ono što se dešava, jer ne želimo da budemo slepi kod očiju i pravimo da ne vidimo ono što je više nego očigledno.
Jedini način reagovanja na ovo smeće koje nam se servira je opšti bojkot. Ne zato što ne volimo Vojvodinu, već naprotiv, zato što je suviše volimo da bismo ovo mogli ravnodušno posmatrati. Govorim makar u svoje ime. Par godina sam se distancirao ne želeći da svemu ovome dajem legitimetet i onda se navučem, opet kupim sezonsku i zažalim čim mi dođe iz dupeta u glavu iznova i iznova u šta je sve ovo pretvoreno.
Upravo tako! Pickousti je uzurpirao sve pa i fudbal. Nervirati se oko rezultata je odavno postalo smesno. Vise me interesuje Fantasy EPL.
Pustiti decu nek igraju i to je to.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by Voja »

Sad sa ove vremenske distance se vidi koliko je lose procenjeno ko treba da se odmara protiv Vozdovca,a ko treba da igra
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by Dragojlo »

Ovi ne mogu da dobiju St Johnstone tamo gde su nas karali pre samo nedelju dana!! Jbg, iživeli se nad buranijom...
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by Turija »

Dragojlo wrote:Ovi ne mogu da dobiju St Johnstone tamo gde su nas karali pre samo nedelju dana!! Jbg, iživeli se nad buranijom...
Mi smo se totalno raspali posle penala, sto nije smelo da se dogodi, kao ni prekrsaj Busnica ( morao je povuci nogu, kad je video da ne moze do lopte, pogotovo sto je startovao sa ledja napadaca).

Ne znam da li su u Klubu analizirali taj nas poraz i sta je bio zakljucak?

Po meni, jako slabo samopuzdanje, kondicija i borbenost nasih igraca. Odmah su se predali posle primljenog gola, a to se dogadja stalno. U Subotici smo srecno iscupali bod. Tako da je Buac u pravu, kad je rekao da je Spartak zasluzio pobedu.

Ako pogledamo i to malo nasih postignutih golova, nijedan nije bio iz osmisljene akcije, vec iz odbitka ili prekida. I gol Kabica u Klagenfurtu je bio plod srecnih okolnosti. Lopta je prosla izmedju igraca, a Kabic se nasao, u pravo vreme, na pravom mestu i zahvatio loptu, ne bas najbolje, ali je otisla uz samu stativu.

Mora se dovesti 3 proverena igraca (u svakoj liniji po jedan) da bi ekipa dobila igru, efikasnost i samopuzdanje i da bi deca mogla da napreduju. Da imaju oslonac na terenu i kad ide i kad ne ide.
Sve drugo je kratkotrajno prodavanje magle. Ne sme Vojvodina biti Cukaricki, kome je svrha prodaja mladih igraca i zarada na njima. Cukaricki nema navijace i moze mu se - dok moze.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA 6:1 (prvi meč 1:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Mora se dovesti 3 proverena igraca (u svakoj liniji po jedan) da bi ekipa dobila igru.
U nekom mom fudbalskom leksikonu ostace zapisano - Godina 2021.,godina Turijinih vapaja :!:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: FK Vojvodina u Evropi

Post by slanobarac »

Ovaj topic će odumreti. Samo ćemo se sećati kako smo nekad igrali Evropu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: FK Vojvodina u Evropi

Post by Red Marquis »

Kako smo je i igrali poslednjih godina, možda i bolje da je se malo uželimo.
Io odio Belgrado
Post Reply