VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0)

Post by Radoye »

Krle wrote:Na novom stadionu biće veća vitrina. A i fan shop.
Znaci pustamo LASK pa cim zaigramo na novom stadionu uzimamo duplu krunu i jurisamo na Ligu Sampiona, "usati" je nas! :cup:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0)

Post by Krle »

Mislio sam da će stadion biti gotov taman kad osvojimo LK. Nema čekanja... :juggle:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3541
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by slanobarac »

Samo se vi z**ebavajte ali mi ove prolazimo. Mrka džoker. Kada će ako ne sad? :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by gospodinFKV »

slanobarac wrote:Kada će ako ne sad?
Verovatno nikad. :mrgreen:
Crni humor na stranu, treba ih dobrano istuci u prvom poluvremenu i onda krenuti silovito napred u drugom.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Voja »

Sad Mrka uvali 3 gola u sledeca 3 meca u Evropi i uvede nas u LK,postane istorija kluba :mrgreen:
gospodinFKV wrote: treba ih dobrano istuci u prvom poluvremenu i onda krenuti silovito napred u drugom.
Brate ja sam se uzeleo fudbala... daj samo da ne odemo tamo i cuvamo 0:0 uzdajuci se u tu jednu sansu na utakmici. A sve mi na to mirise.

Ajd da igramo fudbal,napadnemo koliko mozemo,pa ako su bolji,bolji... Uvek ce mi biti drazi poraz sa Stepijem od Austrije nego sraman fudbal protiv Rapida.

I inace po stoti put cu reci,ovaj tim mozda igra trenutno lose,deluje limitirano,ali i dalje poput trenera verujem u njih.Ima tu opasnih njuski,vec sad prepoznatljivih,luda je to druzina,samo ih treba uciti da budu samouvereni,ponosni,da napadaju,a ne da se povlace u 16m,a to je vec do trenera.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by gospodinFKV »

Ja se slazem, ali ova ekipa nema ni samopouzdanja, a ni znanja, za totalni fudbal od prvog minuta, ako nas ne use*e neki gol odmah na pocetku, a ni to nije sigurno. Iskreno, bitnije je ono prvo, jer se na mu*a dobijaju ovakve utakmice, ali kad toga nema u startu, treba se graditi postepeno tokom meca. Ako oni ne daju gol u prvih 30min, i nasima ce boloksi malo ocvrsnuti, pa sta se desi, desi se.

Od fudbala, nazalost, ne mozemo mnogo ocekivati od ove ekipe, ali moramo zahtevati borbu. Ako si tehnicki los, nadoknadi to srcem. Tako je ''Luda druzina'' igrala. Prosto je takva ekipa, a kad dovedemo brzog napadaca, bice vrlo slicna Kizinoj Vosi - kineski zid nazad i brz fudbal napred. Momci su dobili samo tri gola za 6 utakmica. Bilo je tu dosta i srece, ali neke stvari se rade kako treba, samo treba jos to uigrati. Jedan brz napadac moze u potpunosti da promeni misljenje cele fudbalske javnosti kada je u pitanju ova ekipa.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Turija »

I ja mislim da je to vise plod Vojine zelje da vidi takvu Vosu, nego realnog stanja.

Ako nasim igracima treba 2-3 kontakta sa loptom, da bi je stavili pod kontrolu, a nisu cvrsti u duelu i/ili brzi i eksplozivni, tu nema nista od kombinatorne napadacke igre.
Zato i smatram da je Vosi najneophodniji graditelj igre, pa onda sve ostalo, od kompozicije tima do nacina igre.

Ovaj tim mora da se brani i ceka priliku ili gresku protivnika za napad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by мализека »

Једно питање...мени је промакло колико укупно Воша добија од УЕФА ако неким чудом прође ЛАСК, а колико ако испадне? :cekicanje:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Voja »

Turija wrote:I ja mislim da je to vise plod Vojine zelje da vidi takvu Vosu, nego realnog stanja.

Ako nasim igracima treba 2-3 kontakta sa loptom, da bi je stavili pod kontrolu, a nisu cvrsti u duelu i/ili brzi i eksplozivni, tu nema nista od kombinatorne napadacke igre.
Meni je dovoljno sto sam video koliko i kako mogu da igraju Cucin,Busnic,Neskovic i Bastajic kod drugih trenera (gde su bili opusteni i imali slobodu) da na zdravim osnovama gajim svoje zelje
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Krle »

To je ono što decenijama ovde poručujemo, dajte sve od sebe i rezultat nije bitan. Ali pokažite da vam je stalo. Mnogo li je?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Deep Purple »

мализека wrote:Једно питање...мени је промакло колико укупно Воша добија од УЕФА ако неким чудом прође ЛАСК, а колико ако испадне? :cekicanje:
750.000 eur garantovano u slucaju ispadanja.
Ako prodjemo na ovih 750.000 se dodaje jos 300.000 (plus jos 100.000 sto smo u narednoj fazi ako se ne varam) a u slucaju da se plasiramo u grupe imamo garantovanih 2.940.000 eur.
Ako sad ispadnemo necemo odmah dobiti tih 750.000 vec ce to leci u nekoliko rata u toku sezone.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by ernesto »

Ili 5:0 za njih ili ih prolazimo na penale!
Nema nista izmedju…takav osecaj imam.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Deep Purple »

https://youtu.be/kKOYe89XO9c" onclick="window.open(this.href);return false;
Lask 7:0 Dac Streda
Cisto da vidite razliku izmedju ekipe sa kojom mi igramo i ekipe koju je crni blizanac prosao. Mi smo od takve ekipe napravili tim da mislimo da smo samo malo ozbiljniji da bi imali dobre sanse za prolaz.
Ja se slazem sa Vojom da ovaj nas tim nije toliko los koliko izgleda i da sa tim stoperom i spicem kojeg najavljuje trener vec duze vreme mi tek imamo da zaigramo kako umemo. Cela ova ekipa ima taj neki sportski bezobrazluk da me stvarno ne bi zacudilo da isprasimo Austrijance. Treba da raduje sto primamo mali broj golova, uz dobrog spica tek ce se doterati i ofanzivni deo.
Cuo sam da je Lask od borbe za titulu u poslednjih deset kola tek dobio dva ili tri meca i jedva isao u LK ali ipak odlucio da sacuva trenera nadam se da ce se naci razumevanje za Djordjevica ako ne bude islo kako je zamisljeno. Jer je on svojim dosadasnjim stavom zasluzio bar malo kredita.
Last edited by Deep Purple on Wed Aug 11, 2021 12:40 am, edited 1 time in total.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, četvrtak 21h (1:0) - RTS

Post by Danilo »

Nas prolazak bi bio veliko iznenadjenje.
Nek momci daju sve od sebe i ja sam zadovoljan
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3QR UEFA LK: LASK - VOJVODINA, sutra 21h (1:0) - RTS 2

Post by churguzijanac »

Nazalost evropska takmicenja ce da pokazu surovu realnost i sve ce da bude jasno kao dan. Sanse su nam minimalne.
Post Reply