VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Neizlecivi »

Da iznesem i ja svoje vidjenje :)

Ne mogu da verujem koliko smo ofanzivno nula u trenucima kada je na terenu Novica i kada je on zaduzen za krairanje napada. Ne krivim njega, ok on je pre svega defanzivac, ali ova opcija sa njim koji se spusta izmedju stopera da bi kreirao napad mi nema nikakvu logiku. Odsecen nam je ceo napad sa jedinim resenjem u dugoj lopti.

Mrkaic takodje tanak, ne mogu da vidim kako bi se uklopio u ekipu koja igra defanzivno i na kontre. Jos kad mu se zalomi ovako tekma da ga ne slusa lopta, da se odbija od njega, onda zaista izgleda lose. Borben je i to cenim...

Ono sto mi je ulilo malo nade u bolje sutra je igra od trenutka kada je usao Busnic. Imali smo par organizovanih akcija, neka ideja je postojala i videlo se malo fudbala ! :)

Samo hrabro momci, moze ovo biti solidna sezona, bas zato sto su svi ocekivali rasulo.
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by vdn slaninar »

Драго ми је што расте подршка оваквој Војводини.На почетку кад је изашао план о подмлађивању и кад сам то подржао свађао сам се са пола форума,сад је ситуација много боља.Овим момцима само треба подршка од нас,управе,од тренера је имају.Можда ове сезоне не буде резултата,можда не изборимо Европу,ал на дуже стазе је ово најбоље решење,поготово због финансија у клубу.
Што се тиче текме далеко је од доброг ал опет ја гледам највише позитивне ствари,тако да је резултат одличан.Новајлије се све боље уклапају и временом ћемо играти боље.Ђорђевић још тражи прву поставу.Ласк је по мени много јак противник за нас,ал ајде да прво прођемо Литванце.Мислим да на следећој текми сви треба да скандирамо управи да доведу нападача.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by gospodinFKV »

Neizlecivi wrote:ali ova opcija sa njim koji se spusta izmedju stopera da bi kreirao napad mi nema nikakvu logiku.
S ovim se slazem i mislim da je to zato sto ova dvojica ne umeju da iznesu loptu kako treba, pa onda siri tako sto ih prakticno u tim trenucima stavi na bekove.
Problem nastaje kad se lopta vrati u sredinu, a Novica kaska, jer je zapoceo akciju. S druge strane, ne moze posteno da se prikljuci veznom redu, jer ako izgubimo loptu po strani, dok su Stevanovic i Kova uz aut liniju prakticno, moze neki brzi spic haos da nam napravi. Ne daj boze da to probamo protiv partizana, sahranice nas. Mislim da cemo s njima opet na duze lopte i jak blok, sto je pametno. :cheers:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2054
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2QR UEFA LK: Panevežis – VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by churguzijanac »

vdn slaninar wrote:Драго ми је што расте подршка оваквој Војводини.На почетку кад је изашао план о подмлађивању и кад сам то подржао свађао сам се са пола форума,сад је ситуација много боља.Овим момцима само треба подршка од нас,управе,од тренера је имају.Можда ове сезоне не буде резултата,можда не изборимо Европу,ал на дуже стазе је ово најбоље решење,поготово због финансија у клубу.
Што се тиче текме далеко је од доброг ал опет ја гледам највише позитивне ствари,тако да је резултат одличан.Новајлије се све боље уклапају и временом ћемо играти боље.Ђорђевић још тражи прву поставу.Ласк је по мени много јак противник за нас,ал ајде да прво прођемо Литванце.Мислим да на следећој текми сви треба да скандирамо управи да доведу нападача.
Da, Johna Merija
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by slanobarac »

Ovako sam ja video nas u Litvaniji:
dobro - 1.golman Simić
2.skok igra
3.Topić (igra u odbrani).
4.Čović (borbenost i igra glavom,
takav je uvek gotovo standardno)
5.Devetak ali kad dođe Đorđević
bojim se da će na klupu
6. Đorđević. Velika razlika u odnosu
na prethodnika, stalno napet i kao
da će svakog trenutka ući u teren.
Znači stalo mu je.
loše - 1.Cucin.Slab u duelu, trči ali ne zna
da li je došao ili pošao. Žali bože
para za dovođenje
2. Mrkaić, šta reći?
3. Simić. Neće on nikad biti igrač.
4. napad. Imamo li mi to?
5. Topić (igra u napadu)
PS: Sa jednom 10. i 9. bićemo ok a ako ništa ne bude od pojačanja gledaćemo mučenje i propalu sezonu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by Andreyos »

Upravo sam pročitao vest na sportske.net (ne znam koliko su pouzdani) da ukoliko prođemo Panavežis, LASK ne možemo da ugostimo na Karađorđu, zbog kategorije stadiona i da ćemo verovatno ihrati na jna.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by Red Marquis »

Andreyos wrote:Upravo sam pročitao vest na sportske.net (ne znam koliko su pouzdani) da ukoliko prođemo Panavežis, LASK ne možemo da ugostimo na Karađorđu, zbog kategorije stadiona i da ćemo verovatno ihrati na jna.
Tako kaže direktor stadiona
https://www.fkvojvodina.rs/tanovic-kara ... vnxjRr-9L8" onclick="window.open(this.href);return false;

S obzirom da je za ove misaona imenica i da savladaju misiju - saniranje zatvorenog bazena na Spensu, kako bi tek izgledala rekonstrukcija stadiona?
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by slanobarac »

Kakva crna rekonstrukcija? Nema od babe devojka. Bolje da te novce daju za rekonstrukciju zatvora na Klisi, trebaće im.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by Andreyos »

Imali smo toliko rekonstrukcija u zadnjih 20-ak godina, da bi nam pozavidela i Pamela Anderson.
Uprkos tome, uprkos stotinama hiljada ili čak milionima utrošenih evra ( uglavnom poreskih obveznika) stadion nam je i dalje u rangu babine šupe. Uvodi se VAR umesto sijalica i lavaboa u wc-u.
I onda dođe upravo ovo doba godine, kada (ili ako) izbacimo neke poluamatere i ljudi se ponadaju da bi možda baš ovaj put mogli otići korak dalje, neko te podseti da to u drugom najvećem gradu u Srbiji ipak neće biti izvodljivo.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Istocno stajanje
Posts: 543
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by Istocno stajanje »

Kakva sad rekonstrukcija, bio sam zivi svedok prosle godine na sastanku povodom izgradnje NOVOG stadiona.
Gde su odgovori na pitanja: Kada se odustalo od te ideje? Sta ce se rekonstruisati i kako ce to izgledati?
Od silnih rekonstrukcija dobismo jedini stadion sa 5 razlicitih tribina ( da, pet).
Cetiri godine su imali vremena da nasminkaju stadion za bar tu drugu kategoriju. Pucamo sami sebi u noge, a ulazak u grupnu fazu donosi min. 3 miliona evra...
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by Stexman »

Treba vas sve obesiti ako budemo igrali na JNA utakmicu sa austrijancima. Bolje da pustite Litvance dalje nego da se izborimo za LK pa da moramo da igramo u Beogradu.
Bolje u Teheranu da igramo! Jaooo ako mi nesto dodje glave to ce biti Vojvodina...
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by exlimanac »

Papci ostaju papci i to ti je.... :frown:
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by 021 »

Neopisiva sramota za klub i grad ako ne budemo mogli da igramo u Novom Sadu. Jaka evropska utakmica je bukvalno jedino što vredi pogledati tokom sezone i što može koliko-toliko napuniti stadion Vojvodinašima, i sada nam se uskraćuje i to sitno zadovoljstvo. Vrhunska nesposobnost. Još se usuđuju da napišu kako je stadion rekonstruisan?! Bezobrazluk i uvreda za zdrav razum.

Ako budemo igrali u usranom Beogradu, ne treba niko da ode na utakmicu, i neka im ne pada na pamet da nas pozivaju i organizuju prevoz. Bolje i u Novom Sadu bez publike, nego tamo. :evil: :evil: :evil:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by Red Marquis »

Bolje obe u Lincu no tamo.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2QR UEFA LK: VOJVODINA - Panevežis, četvrtak 20h (1:0)

Post by N13 »

Ne znam sta je cudno, niti zasto su neki forumasi iznenadjeni?
Pa jos pre 2-3 godine je UEFA poostrila kriterijume i tada se znalo da vise od jednog kola kvalifikacija ne mozemo igrati na Karadjordju. I tada je bilo reci na forumu o tome.
Tada je i krenula prica o novom stadionu, ali je i stala zbog malo nejasnih stvari... gradonacelnik onomad rece zbog vlasnika nekih lokala na zapadnoj tribini, koji nisu pristali na rusenje, zatvaranje, ili sta vec.
Meni cela ta prica nema preterano smisla, ali generalno nisam ni imao neka velika ocekivanja od ljudi koji su bili zaduzeni za novi stadion.
Sada pricaju o rekonstrukciji, a rekonstrukcijom nazivaju postavljanje platformi za VAR :D smesno, sramotno i obican pokusaj manipulacije tipican za trenutnu vlast. Ovo veze nema ni sa renoviranjem ni rekonstrukcijom... prakticno nista se ne radi.

Najgore od svega je sto izgleda da nam za kvalifikacije fali samo da se odrade ulazi sa vrteskom i brojacima (mozda gresim, ali tako mi zvuci na osnovu teksta). Imali smo godinu dana fore da to sredimo, i nismo uraidli. Sad i da odradimo to, kasno je, jer je UEFA pred pocetak sezone vec klasifikovala stadione, i mi ne ispunjavamo uslove za naredno kolo.

E sad, ja mislim cak i kada bismo pravili novi stadion, da bi i taj novi na ovoj lokaciji bio nemoguc za odigravanje UEFA takmicenja vec posle prvog sledeceg poostravanja kriterijuma (koje ce uslediti vrlo skoro). Mozda bude bilo moguce igrati kvalifikacije na novom stadionu, ali grupnu fazu i ne bas. Problem su parking mesta koja mi na trenutnoj lokaciji ne mozemo obezbediti ni teoretski, a takodje i blizina medjunarodnog aerodroma.

Da bi Novi Sad imao stadion koji ce bez bojaznosti ispunjavati UEFA kriterijume dugorocno (30+ godina), taj stadion bi morao biti izgradjen na nekoj povecoj parceli blize autoputu za BG... tipa negde kod Lesnine XXXL.

Da ne bude zabune, ne bih podrzao da nam trenutna uprava i vlast u NS grade novi stadion na novoj lokaciji... ali isto tako ne bih voleo da ti ljudi grade ni novi stadion na postojecoj lokaciji. Jednostavno, sta god da oni grade, isplatice se to samo njima, a ne FK Vojvodini.
Neka krpe trenutni stadion koliko god je to moguce, pa da cekamo neka bolja vremena za nasu drzavu, grad i klub, kada moc budu imali ljudi u koje se moze verovati, pa da se trenutna lokacija pretvori u neki sportski trening centar (nikako soping centar, niti stambeno-poslovni objekti... mora ostati nesto u duhu FK Vojvodine), a da se novi stadion gradi blize autoputu, koji ce ispuniti sve uefine kriterijume, i to ne na samoj granici, vec dosta iznad granice, kako bi dugorocno bio isplativ.
Post Reply