1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by vdn slaninar »

Одлично организовано смо се бранили све време,реална одлука Ђорђевића с обзиром на однос квалитета.Утисак је да смо имали брзог нападача да би он и Симић из контре наградили труд у одбрани.Бод ко кућа за мотив и самопоуздање.Суђење одлично,сваки њихов груб дуел је свирам фаул,што раније није био случај,није им дао предност у игри.Један брз и јак нападач би много дигао квалитет екипе,ако постоји шанса Алекса Вукановић би нам легао скроз.Овакав Ковачевић је појачање за нас.За Ђорђевића је рано давати неку оцену ал је лепо почео.Откинуо бод,није скинуо гаће,није дошао да се диви бившем клубу.Реално проценио снаге и нисмо стајали високо и надигравали се кад немамо квалитет,већ на нашој половини сви иза лопте и удри.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Deep Purple »

Kad vidim Krsticica odmah se setim Sampdorije i nmg da se oduzmem dobrom osecaju. Vazno je da se iskoristi ovaj momentum koji su igraci dobili jer se na kraju meca videlo koliko im je stalo i da se ovaj bod nadogradi pobedama protiv Panevezisa i partizana. Mislim da ne treba leteti ovaj bod nista ne znaci ako se ne nastavi u slicnom ritmu sledece nedelje.
Mrkajic je bio juce veoma dobar kakav je od pocetka priprema, ne usporava igru, brzo se oslobadja lopte ali jednostavno nije napadac kakav nama treba i mislim da mu maksimum mora biti rezerva uz po neki start u sezoni.

Trener je rekao da nema potrebe da se nagomilavaju igraci i da ce stici 2-3 nova fudbalera ali samo kao pojacanja koja odmah mogu da pomognu.
Vukanovic se spominje i mislim da bi njegov dolazak bio veliko pojacanje za nas.

Veljko Simic je i sinoc pokazao na terenu da nista ne zaostaje za igracima zvezde i da nije slucajno imao ozbiljnu ulogu kod Miloja. Steta je sto Novevski nije uposlio Simica kada smo imali situaciju 2 na 2 i sutirao sa preko 20 metara. Moglo je mnogo bolje da se odigra.

Jos jednom veliki pozdrav za Betting partner crvenih i bunker !
Katai je bio u ofsajdu prilikom onog udarca glavom tako da se gol svakako ne bi priznao ali svakako treba napomenuti sjajnu odbranu Simica.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

vdn slaninar wrote:Одлично организовано смо се бранили све време,реална одлука Ђорђевића с обзиром на однос квалитета.Утисак је да смо имали брзог нападача да би он и Симић из контре наградили труд у одбрани.Бод ко кућа за мотив и самопоуздање.Суђење одлично,сваки њихов груб дуел је свирам фаул,што раније није био случај,није им дао предност у игри.Један брз и јак нападач би много дигао квалитет екипе,ако постоји шанса Алекса Вукановић би нам легао скроз.Овакав Ковачевић је појачање за нас.За Ђорђевића је рано давати неку оцену ал је лепо почео.Откинуо бод,није скинуо гаће,није дошао да се диви бившем клубу.Реално проценио снаге и нисмо стајали високо и надигравали се кад немамо квалитет,већ на нашој половини сви иза лопте и удри.
Potpis.

Trener je uveo disciplinu u ekipu, dao sansu svim igracima na pripremama (vratio Kovacevica ,,u zivot", doveo Stevanovica), taktiku prilagodio mogucnostima ekipe, izmene pravovremene, ne prica o temama izvan terena i nije se predao zvezdi - dakle, profesionalno sve odradio. To nam fali u svim segmentima Kluba, ali smo ga, za sad, dobili bar na trenerskoj klupi.

Malo ko je verovao kada je Djordjevic izjavio da ce zvezdi biti tesko doci do pobede. Uz pojacanje u samom spicu sa brzim igracem i u organizaciji napada, ekipa ce biti ozbiljno konkurentna i naspanovana.

Mladi Novevski ce eksplodirati, samo mu je potrebno vreme. Nije mu slucajno dao sansu Djordjevic. Jos na pripremama u Beleku momak mi se dopao stavom, zeljom, borbenoscu i brzinom. Sad mu fali seniorsko iskustvo za realizaciju potencijala.

Citam da je dobro odigrao i Topic, sto me raduje. Kada bude spreman Bastajic, vidno ce biti bolje u nasem napadu.
Koliko bili kivni na Mrkaica, zbog lose realizacije, ali u ovom timu on jos uvek odradjuje zadatke. Kabic je slabiji ( za sada) na toj poziciji. Za Kabica vreme radi. Premlad je i nema dovoljnu fizicku snagu.

PS
Sta se desilo Bjekovicu, pa je morao izaci iz igre?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 540
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Istocno stajanje »

Kapiram da je novinarstvo davno palo na niske grane, ali kakav naslov: Zvezda promasila MILION sansi...
Jedino gde treba da spomenu milion su milioni evra koje dobijaju od drzave, a ne mogu cestit sut na gol da upute.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Krle »

Ovo me podseća na igru pod Milinkovićem. Fali nam samo Despot. Sviđa mi se izjava Đorđevića posle utakmice, da nije zadovoljan završnicom kontri. A tranzicija nam je bila odlična, nisam odavno gledao nas kako letimo ka tuđem golu.
Trener i ekipa su položili prvi test. Podrška.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Само ти_1914
Posts: 12
Joined: Thu Jun 24, 2021 1:53 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Само ти_1914 »

Прво да кажем да ми је драго што сам промашио са прогнозом резултата наше утакмице !

Неке ствари нисам погрешио везано за Бусну и за нашу игру из задње линије. Јако ми је драго што је наш тренер препознао утакмицу и није инсистирао на игру из задње линије јер смо лоши у томе и ово није утакмица за такву игру. Вероватно ћемо имати проблем са тим али сада Ђорђевић сад има кредит код мене па нека ради како мисли да треба.

Позитивно сам изненађен и залагањем али и суђењем, буквално немам шта да замерим.

Свако ко је назадовољан са овим бодом треба да се лечи, после свега и у овом стању у којем нам је фудбал тренутно, узети звезди бод на рајку је нешто што је за понос.

Честитке играчима и тренеру :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by gospodinFKV »

Krle wrote:Ovo me podseća na igru pod Milinkovićem. Fali nam samo Despot. Sviđa mi se izjava Đorđevića posle utakmice, da nije zadovoljan završnicom kontri. A tranzicija nam je bila odlična, nisam odavno gledao nas kako letimo ka tuđem golu.
Nije Despot igrao pod Kizom. Igrali su Abu, Brana, Bilbija i Antvi. Sva cetvorica bili solidni napadaci, Brana kao metak, Abu i brzi. To nam treba za ovu ekipu. :cheers:
Cini mi se jedino kao da smo vezbali samo ranu fazu tranzicije. Jaaaaako im je falilo samopouzdanja u zavrsnoj fazi. Kad smo majstorski povukli onu kontru i izasli 3 na 2, ja reko evo ga, 0:1. Na kraju se spetljali jer nismo na vreme poslali loptu u prostor dvojici na drugoj strani. Bice to sve okej!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Cini mi se jedino kao da smo vezbali samo ranu fazu tranzicije.
Ovo je i moj utisak. Kao da smo trenirali samo na nasoj polovini. Licno zadovoljan borbenoscu.Sve ostalo nije ni na 30% nekih mojih ocekivanja od ovih igraca.Realno da su nas otvorili (a bilo je nasih kikseva) bilo bi samo pitanje broja golova. Ovaj novajlija iz Radnika cesto nije bio sinhronizovan sa ostalim igracima koliko god ga vi ovde hvalili. Cak sam primetio da mu i Kova na poluvremenu "drzao lekciju". Licno meni potez utakmice pas Cucina ka Topicu,i zaista steta sto to nije pretvoreno u gol.Negativan utisak nelogicna resenja kod dve kontre.
Seca li se neko od vas kada su igraci Zvezde dobili dva zuta na jednom mecu,a ne tri!? Definitivno je VAR uticao.Ustvari,sazivece se oni (sudije) i sa VARom,ali najteze je pokazati mu*a i biti prvi koji ce probiti led i suditi za Zvezdu,a protiv istine.Sa te tacke gledista je odlicno sto nam je Zveda pala bas prvo kolo. Da nije bilo VARa samo tako bi okrecio onaj penal,ni trpnuo ne bi. Ovo je VAR bod. Jos uvek nisam miran kad lopta ide ka nasem golu,ali definitivno ima pomaka kod Simica,iako je sinoc bilo dosta nesigurnosti (ispustanja lopte,pustanja centarsuteva kroz peterac)... Zao mi sto Kabic nije dobio sansu bar 15minuta,jer je golovima na pripremama to zasluzio.I strasno me razocarao trener,jer sam svima najavio da ce izjavu posle meca poceti sa "Dobro... Sigurno..." ispadoh budala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by MiSmoFKV! »

@Turija
Bjeković je nezgodno stao nakon bloka Kataijevog šuta. Mislim da je skočni zglob u pitanju.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by torrente »

slanobarac ,pozdrav ,priznaj makar malo da su odigrali borbenije...
nereseno je ,Sremac igrao!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by vdn slaninar »

Кад је Родић добио жути у 20. минуту ја устао и прекрстио се да не крене неко зло као одговор на то чудо.Судија је Лазар Лукић и баш ћу пратити његов рад.Свака част ВАРу ал ипак он није дозволио циганима да нас туку у дуелима и тако остваре предност у игри.Па и раније кад смо побеђивали морали смо бити дупло бољи да би их победили због тога.Бојао сам се тумачења ВАРа јер увек у оним судијским емисијама кад коментаришу судијске одлуке увек оправдају крађу у корист цигана.Да ли је ово случајност или назнака промена јер смо под лупом УЕФЕ и још неких страних служби видећемо.Што већи утицај ВАРа то боље за наш фудбал.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by slanobarac »

torrente wrote:slanobarac ,pozdrav ,priznaj makar malo da su odigrali borbenije...
nereseno je ,Sremac igrao!
Ne priznajem ništa ni u policiji. :D
Bod iz Bg je premija. Svaka čast. Borbenošću su zaslužili ali igra je očaj.
Skok odličan, markacija i postavka odbrane dobra ali iznošenje lopte na protivničku polovinu terena je blagi užas. Panično ispucavanje lopte bez da se vidi pozicija igrača. To je fudbal za Surdulicu, Ivanjica i Bačku Palanku a ne za klub renomea Vojvodine. Nije ovo ni blizu Milinkovićeve Voše što neko spomene. Sve u svemu zadovoljan bodom, suđenjem, Kovačević em i ukupnom borbenošću ali ne i igrom. Pozdrav Sremac. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 1. kolo: c.z. - VOJVODINA 0:0

Post by Danilo »

Disciplina u igri i profesionalan odnos za 10.Trener radi sa ekipom, i moramo imati strpljenja , bice ove sezone i poraza i svega
Locked