Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

Ne bih ja Simica vise zadrzavao!
Strasno koliko covek ne uliva poverenje niti nama navijacima niti saigracima.
Nije on imao nekih strasnih kikseva ali toliko nesigurno brani da svi strepimo. Toromana nisam gledao, pa bih bas voleo da ga vidim na golu.

E da, kad smo vec kod ne zadrzavanja... Mrkaic... dokle bre vise aman ljudi.
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Stexman wrote:Ne bih ja Simica vise zadrzavao!
Strasno koliko covek ne uliva poverenje niti nama navijacima niti saigracima.
Nije on imao nekih strasnih kikseva ali toliko nesigurno brani da svi strepimo. Toromana nisam gledao, pa bih bas voleo da ga vidim na golu.

E da, kad smo vec kod ne zadrzavanja... Mrkaic... dokle bre vise aman ljudi.
Jos uvek ne znam sta bih napisao za Nikolu Simica i Toromana, ali dok je Lalatovic trener, Mrkaic nema sta da brine, kao i Asceric u prvom trenerovom mandatu kod nas.
Tada je ,,unistio" dva nasa daleko bolja centarfora, pa i golmane, jer nece nista da promeni i kad je ocito da nije dobro ,,zacementirati" pocetni sastav za koji se opredelio u startu.
Zato i nastaju veliki problemi u klubovima, posle Lalatovicevog odlaska. Cukaricki, tj Trgovacki, ne treba uzimati u obzir, jer je to druga prica. Klub odlicno ispunjava svoju osnovnu namenu - sluzi za trgovinu igraca. Zato i nema navijaca, a stalno je pri vrhu.
Klub je preduzece export-import i ne daj Boze da Vosa postane isto. Toga se, prilicno, pribojavam za najavljenu novu politiku naseg Kluba?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Fina ekipa mladih igraca i rezultat.
To je, verovatno, ono sto im je obecano u Beleku, posle otkazivanja pripremne utakmice, zbog loseg vremena.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nov ... 24-02-2021" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Jedan od prijateljskih meceva u Sloveniji bice nam sa ekipom Maribora.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Pripreme

Post by Brane »

Ako je ocekivati da cemo u istoj sezoni podmladiti tim (bez para) i zabeleziti dobar rezultat (izlazak u Evropu) onda je to, malo je reci, nerelano.
Meni je ona prva konferencija za stampu upravo delovala da su toga svesni svi u upravi i da ce se pre svega ici na podmladjivanje tima. Shodno tome ocekujem, dosta omladinaca, mozda poneki dolazak perspektivnog igraca i to je to. Kljuc je da se ugovori naprave tako da sledece leto nema govora o odlascima kljucnih igraca. Valja se naoruzati strpljenjem za ovu sezonu.
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://www.maxbetsport.rs/vosa-krece-p ... je-289212/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kad vidimo spisak putnika, znacemo nesto vise o planovima trenera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

https://www.maxbetsport.rs/vojvodina-st ... ju-289510/" onclick="window.open(this.href);return false;

PS
Gledajuci spisak, ne vidim rezervnog desnog beka. Mladi Lukovic je levi bek.
Znaci trazimo desnog beka, a to mi lici na ono sto je Danilo napisao pre neki dan (Cucin?)???? Mislim da takvog vec imamo za rotaciju sa Bjekovicem? Ali, obojica su ostala u Novom Sadu. Mada, inicijalna selekcija ne znaci to da je i konacno resenje.

Vodimo oba Bogdanovica, a ne i naseg Rusa Martinkovica. Meni on nije izgledao lose, kad ga je Lalatovic uveo na teren, da bi sad otpao sa sirokog spiska?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Busnic i Neskovic ne igraju sutra. (Povrede)

Slask ce biti dobra provera jer cemo se najverovatnije ako prodjemo drugo kolo LK sastati uz malo srece sa nekom ekipom njihovog kvaliteta.
Prenos:
https://youtu.be/V4rhU6vcZXM" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Izgleda ćorak od prenosa isto kao i par puta u toku prvenstva :shock:
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Evo, Lazar Kurtes kaze da Poljaci kasne zbog zastoja na granici sa Hrvstskom, jer su tamo stacionirani.
Opet problem sa prenosom i na YT kanalu.
Stvarno su ovi prenosi Vose patnja za navijace. Uzas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Pripreme

Post by Krle »

Meni ovo deluje obećavajuće. Za sada.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Najjači utisak na mene je ostavio trener Đorđević nije stao 90 minuta i pred kraj kada je rekao "ajde deco izdržite još malo" :D
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

fare wrote:Najjači utisak na mene je ostavio trener Đorđević nije stao 90 minuta i pred kraj kada je rekao "ajde deco izdržite još malo" :D
Na mene golman Simic, pa trener Djordjevic i njegovi pomocnici i ova deca sto su usla u drugom poluvremenu.
Takodje, odlicno izvodjenje kornera od Djordjevica me pozitivno ne iznenadjuje, ali od Devetka da :lala: Samo kad ne gledam vise Drinciceve prekide. Dobar je bio u polju, ali los u prekidima, sa ponekim izuzetkom.

Svideli su mi se i stalni saveti sa klupe. Strucni stab je radio timski, dok kod Lalatovica su pomocnici bili samo nemi posmatraci.
Takodje, pohvaljujem i hrabrost Djordjevica da pusti decu na teren protiv Poljaka, cetrvrtoplasiramog tima njihove lige. To je pravo davanje sanse mladima, a ne Lalatovicevo jedanput na par minuta i nikad vise.
Malo smo bili nesigurni, u prvom delu, u svojih 16m na centarsuteve. Kao da su u drugom poluvremenu stoperi delovali sigurnije? Mozda gresim, mozda su Poljaci drugacije igrali?

Zukic mi deluje agilnije nego pre.
Kabic ima smeka, ali mora biti agresivniji.
Cfor Bogdanovic solidan u skoku, ali slabiji na zemlji. Mozda ga je sasekla trema?.
Da ne bi pojedinacno iznosio utisak, ostali ,,klinci" dobri i borbeni.
Novi Kapiten se bas nije proslavio igrom. No, bice vremena.

Samo neka nastave svi da rade ovako.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3386
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Kabic mora da igra stalno. Igrac sa najvise stofa kod nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2806
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Nadam se da je Đorđević skontao da nam fali brzi špic i jedan pravi prednji vezani kao i hvala bogu godinama unazad bez takva 2 igrača biće ovo teška sezona, nećemo imati svaki dan na golu raspoloženog Simića, Vukliša ili Toromana a danas je hvale bogu Simić pohvatao sve živo.
Post Reply