32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote:Pogledah i ja highlightse i moram da pohvalim gol igrača Bačke, fino se izvukao u prazan prostor, brzo se okrenuo i uputio dobar udarac. Sve fudbalski
Milos Zlicic nas bivsi fudbaler :)
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Turija »

Malo minuta smo videli Milosa Zlicica za ozbiljniji zakljucak.

Inace, kod datog gola, sve je odradio fudbalski perfektno: pozicioniranje, prijem, okret, sut. Dao je nekoliko golova u Backoj, ali cudi da nije dobio veci rejting u Palanci.Sad, sta je pravi razlog, ne mozemo znati.
Po konstituciji deluje fudbalski i treba ga pratiti. Nema previse godina, samo sad bi trebalo da se mnogo brze profilise kao igrac, da bi napravio dobru karijeru napadaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Grof Žekula »

Није само у нашем избору, Гемовић је играч читавог 32. кола:

https://superliga.rs/vesti/2732-igrac-k ... -vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by slanobarac »

Gema je dobar ali ovo kolo je gotovo celo namešteno. Sreda će nekima otvoriti oči.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote:Gema je dobar ali ovo kolo je gotovo celo namešteno. Sreda će nekima otvoriti oči.
На који начин? Ми смо изузетно аутсајдери у среду, црни су јачи од нас и то су показали на јна. Чудо ако се деси и уз тону среће ми ћемо проћи. Надам се да грешим.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Turija »

CRD FCV wrote:
slanobarac wrote:Gema je dobar ali ovo kolo je gotovo celo namešteno. Sreda će nekima otvoriti oči.
На који начин? Ми смо изузетно аутсајдери у среду, црни су јачи од нас и то су показали на јна. Чудо ако се деси и уз тону среће ми ћемо проћи. Надам се да грешим.
Nisu oni mnogo jaci, ali dovoljno da pobede.
Jedino da nas luda sreca posluzi na nekoj kontri, jer mi igru i prekide nemamo.

Gemovic je dao lep drugi gol ( prvi bih dao i ja), ali posle koliko minuta provedenih u spicu naseg napada? Premalo ucinka za sve utakmice u nasem dresu.

Za sledecu sezonu Vosa treba da rekonstruise citavu napadacku liniju, tako da za mesto u napadu ne budu sigurni, cak ni, Vukadinovic, Simic i Covic ( ako oni, uopste, ostanu u Vosi, a Klub misli da ne bude smesan u Evropi).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
CRD FCV wrote:
slanobarac wrote:Gema je dobar ali ovo kolo je gotovo celo namešteno. Sreda će nekima otvoriti oči.
На који начин? Ми смо изузетно аутсајдери у среду, црни су јачи од нас и то су показали на јна. Чудо ако се деси и уз тону среће ми ћемо проћи. Надам се да грешим.
Nisu oni mnogo jaci, ali dovoljno da pobede.
Jedino da nas luda sreca posluzi na nekoj kontri, jer mi igru i prekide nemamo.

Gemovic je dao lep drugi gol ( prvi bih dao i ja), ali posle koliko minuta provedenih u spicu naseg napada? Premalo ucinka za sve utakmice u nasem dresu.

Za sledecu sezonu Vosa treba da rekonstruise citavu napadacku liniju, tako da za mesto u napadu ne budu sigurni, cak ni, Vukadinovic, Simic i Covic ( ako oni, uopste, ostanu u Vosi, a Klub misli da ne bude smesan u Evropi).
Gemovic nema dovoljno kvaliteta za nas.
Ima svojih kvaliteta ali par bljeksova nije dovoljno. Ima taj pobednicki mentalitet ali jednostavno manjak kvaliteta koji ni taj mentalitet ni pozrtvovanje ne mogu nadoknaditi.

Igra se bez bonus pravila sto ipak mozda nama vise odgovara.
Drincic koliko znam igra i bice vazan njegov povratak. Znaci za nasu igru pogotovo na Karadjordju.

Oni su kvalitetniji ako se gleda ceo tim ali nasih najboljih jedanaest ne zaostaju mnogo za njihovim.
Nasem strucnom stabu su svi igraci na raspolaganju nakon duzeg vremena.

Ja bih koliko god to nekome delovalo cudno poceo sa Mrkajicem u 11 i dugim loptama ga "hranio" jer protiv njega ce biti mladi Markovic koji ume da kiksne i ako je u dobroj formi i nas bivsi igrac Vujacic koji meni nikad nije ulivao neko poverenje. Duge lopte prema Mrkajicu koji bi od samog starta utakmice spustao lopte za Simica, Covica i Vukadinovica.
Na stoperima Bralic-Sanicanin
Interesantno ce biti ko ce dobiti prednost u veznom redu.
Da li posegnuti za iskustvom i poceti sa Drincicem i Maksom
Ili sa Arandjelom i Drincicem a Maksa dobiti sansu da sacuvamo pozitivni rezultat ili da takticki cekamo penale (nakon 90 minuta)
Arandjel ima sjajnu dugu loptu kojom moze gadjati Mrkajica ali nece biti previse prostora za razigravanje krila jer ce partizan biti defanzivniji.
Mislim da ce nam partizan svesno dati loptu i da ce igrati na kontre gde su i najkvalitetniji.
Bice slicna utakmica kao na JNA samo sto mi moramo biti mnogo direktniji. Mi smo na JNA imali i vise nego dovoljno vremena loptu u nogama ali jednostavno nismo imali resenja za njihovu odbrani zato sad moramo biti mnogo direktniji.
Bice interesantna utakmica. Imamo svoje sanse, pogotovo sa Vukadinovicem u igri.
Formacijski ocekujem 4-2-3-1 sa dva zadnja vezna i polu spicem. Gde Simic i Covic mogu dobiti tu neku slobodu kretanja.
Bice interesanto kako i na koji nacin cemo se braniti, da li ce biti zonske odbrane ili covek na covek?
Treba od starta ciljati Zdjelara koji cesto ume da "pukne" i pocne da gresi zbog manjka kocentracije.

Turija ne bih bio toliko ekstreman i menjao ceo napad, Simic, Covic i Vukadinovic imaju kvaliteta za nas i bilo bi sjajno ako bi bilo ko od njih ostao. Uz povratak Neskovica i nekih pojacanja to bi bio za nase uslove sjajan napad. Videcemo sta ce doneti leto.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Turija »

@Deep Purple
Nisam ja napisao da menjemo Vukadinovica, Covica i Simica, nego da imaju takvu konkurenciju da nisu sigurni starteri, ako ne igraju sa 80 do 100% svog potencijala.

Naravno da bih voleo da ostanu u Vosi, kao i Bralic, Sanicanin, Stojkovic, Drincic i Djordjevic (od sadasnje okosnice tima). Sto, opet, ne znaci da bi svi oni bili uvek nezamenljivi, ako bi se istinski pojacali u svim linijama (vidimo da npr i u zvezdi nikom nisu 100% osigurana mesta i da svako mora stalno da se bori za svoj status, sto znaci da moras imati konkurentnu klupu za kontinuitet igre i rezultata). Tada moze i odmoriti premorenog igraca i dati priliku za dokazivanje i ostalim igracima.

E, onda bi to bio tim Vojvodine od kojeg moze ocekivati i lep fudbal i dobre rezultate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Deep Purple »

@Turija
Izvinjavam se moja greska prilikom citanja.
Slazem se sa svim napisanim.
Ostankom Covica, Vukadinovica, Simica, povratkom sa pozajmica Neskovica i Pantelica. I dovodjenjem dva kvalitetna igraca. Stvara se jaka konkurencija i kvalitet se podize na dodatni nivo
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Turija »

Deep Purple wrote:@Turija
Izvinjavam se moja greska prilikom citanja.
Slazem se sa svim napisanim.
Ostankom Covica, Vukadinovica, Simica, povratkom sa pozajmica Neskovica i Pantelica. I dovodjenjem dva kvalitetna igraca. Stvara se jaka konkurencija i kvalitet se podize na dodatni nivo
Poenta je da se niko ne oseca nezamenjivim.

Da li si pratio, ili neko drugi od forumasa, kako su igrali Neskovic i Pantelic u Indjiji i nasi igraci u Kabelu? Da li bi bili pojacanja ili traziti igrace za startnih 11 na drugim mestima?

Svasta se pise po portalima u vezi igraca koje, navodno, Vosa prati, ali mi sve to nekako sumnjivo, tj. ko ce to da plati?
Srbijagas? Pa, nesto bas ne verujem da mogu i smeju izdvojiti toliko novca?
Jedino da nas spase transfer Sergeja izvan Italije. A i to mi nesto sumnjivo.

Mozda Zukic da ode, kao Ranko u Kanadu, ali i to je ,,tanko" za dovodjenje ozbiljnih igraca u nadolazecem prelaznom roku.
Kabic?
Ne verujem da mozemo dobiti to sto se pise?

Tako da, najverovatnije, ostaju nam pojacanja sa domaceg trzista ili tkzv Regiona.
Nije ni to lose, ako se dobro odaberu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by Deep Purple »

@Turija
Indjiju sam uspeo da odgledam u nekih 5 meceva u poslednja dva meseca. Cesto su prenoseni odvojeno a ne u sklopu multiprenosa.
Ako se gleda kroz prizmu statistike Pantelic je na nivou statisticke greske. Nikakav ucinak vredan spomena. Cesto pocne ali bude izmenjen na startu drugog poluvremena. Minutaza mu varira. Nema zacementiranu poziciju vec su ga koristili na svakoj poziciji u zavisnosti od utakmice.
Bolje da je ostao kod nas nego sto je odlazio na takvu pozajmicu. Promasena pozajmica ali ja verujem da bi uz dovodjenje dobrog centsrfora sledece sezone Pantelic bio solidna rezerva koja bi mogla od nekog kvalitetnijeg spica dosta nauciti.

Neskovicu je ova pozajmica "legla". U 90% meceva je standardan. Suocio se sa pritiskom i sasvim solidno odgovorio i samim tim postao mozda i najstandardniji igrac Indjije uz kapitena Bastajica. Bez ikakve sumnje bice nam veliko pojacanje u sledecoj sezoni. Po meni ststistika nije merilo i ako je solidna. Bolje je igrao nego sto to statisticki parametri pokazuju. 29 meceva, cetiri gola i tri asistencije. Primera radi Gemovic je na istom uzorku meceva postigao pet pogodaka i "namestio" tri. A dva je postigao u protekloj nedelji.
Ruku na srce Gema je imao dobru minutazu ali ipak manju od Neskovica. Neskovic bi morao zameniti Gemovica u sledecoj sezoni. Treba uzeti u obzir da je Gemovic.igra u kvalitetnijoj ekipi. Ako se objektivno pogledaju svi parametri sve je na strani Neskovica. Nase dete, mlad, perspektivan i slicne sezone u mozda i ne bas istim okolnostima.

Fudbalski klub Kabel ne gledam imam neke privatne primedbe na njihov rad koji sam i sam osetio u Srpskoj Ligi pa mi je sve to mucno gledati. Ono sto sam cuo je da je Mesarovic najkvalitetniji igrac Kabela ove sezone. Ali to su informacije sa stranice ftbl.serbia.

Ono sto sam ja nacuo je da smo trenutno stabilni.
Da postoje interesovanja za Kabica i Zukica. I ako se ostvare ocekivanja Kosanovica bice novca u klubu. Prodaja Zukica, Kabica (mozda Topic i jos neko) plus potencijalni transfer Savica od kojeg bi se fino oparili. Klub bi bio mozda i najstabilniji u proteklih desetak godina. Ali bih sve ovo uzeo sa dosta rezervi. Bice interesantno leto.

Trziste je otvorenije nego u proteklih par proteklih godina. Mozda je ovo leto i najbolja prolika za povratak Medojevica. (Ili mozda cekati istek ugovora).
Mnogo pitanja a malo odgovora. Ali je jedno sigurno bice burno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 32. kolo: Bačka - VOJVODINA 1:2 (0:2)

Post by slanobarac »

Ako prodaju ove mlade igrače koji nisu odigrali desetak mečeva u ligi to se onda direktno kosi sa konceptom koji je izložio sportski direktor. Ili ne?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked