21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Turija »

slanobarac wrote:Ajde da se dogovorimo hoćemo li uvek uvažavati mišljenja tih eksperata sa arene ili samo kad nama ide na ruku?
Ne, nego kad sami vidimo.
A kad jos i oni kazu ( i priznaju nam), sta dalje treba?
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by slanobarac »

Lako je biti general posle bitke(mislim na eksperta). Gledaš iz skroz drugog ugla nego pomoćni sudija, 10x usporeno, frejm po frejm i onda kažeš nije celim obimom prešla gol aut liniju. A šta je to pomoćni mogao da vidi od leđa Vukadinovića, mislim? Pitam se da smo igrali protiv blizanaca da li bi isto ocenio ekspert, tako da.... Ništa u toj situaciji ne zameram sudiji. Mogu mu zameriti samo što je produžio meč 8 min. I nama samima. Jesmo li zaslužili sva 3 boda ili je ovako možda pravda zadovoljena. Idemo dalje. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Душан »

У Журналу је писало судија погурао новосађане. Али је зато победа звезде чиста као суза, без обзира што је Павков направио фаул над голманом.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Deep Purple »

Душан wrote:У Журналу је писало судија погурао новосађане. Али је зато победа звезде чиста као суза, без обзира што је Павков направио фаул над голманом.
Inače nedelju dana pre toga Radničkom poništen gol posle kornera protiv Metalca jer je njihov igrač bio blizu golmana i ako nije imao kontakt sa njim. Dupli aršini.
"Družina" sa rsb portala me blokirala samo zato što sam im postavio to pitanje i poslao snimak poništenog gola Radničkog u kolu ranije. A oni mi odgovorili partizan je dao isti gol kao i mi u prvom kolu u Kruševcu... A onda sam ih lepo pitao ko priča ovde o partizanu? Ovde je tema Radnički a vi se lepo bockate između sebe na štetu ostalih klubova. Var mora pod hitno da se uvede.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by ssnigd »

Taj VAR ce biti samo legalizovana kradja. Da li stvarno neko misli, da ce bilo koja 50-50 situacija biti svirana protiv ciganstura?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by gospodinFKV »

Var i dalje zavisi od toga da li ce ga sudija konsultovati.
Konsultovace ga kod nekih odluka kad crvenim i crnim :shit: nista ne znaci, ali kad se lomi rezultat, itekako ce samo pokazati na penal/centar.

Problem nije sto sudije ne vide.
Problem je sto rade po zadatku.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Red Marquis »

VAR je više odmogao no pomogao u Engleskoj i Italiji. Šta će tek kod nas biti.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21 kolo: Čukarički - VOJVODINA 3:3 (2:0)

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Problem nije sto sudije ne vide.
Problem je sto rade po zadatku.
Tacno.

A i u VAR sobi ce sedeti isti takvi po zadatku i na isti nacin odlucivati. I onda vise ne mozes ni da se bunis kad te pokradu jer eto VAR.

Nama treba strane sudije i delegati, dovoljno jake reputacije da nisu impresionirani statusom blizanaca i da ne podlezu pritiscima. Nikakva tehnologija nama ne pomaze ako ce je kontrolisati isti likovi koji sada rade ovako kako rade.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked