Zvezda i Partizan hoce Kacara!

Locked
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Stara Garda wrote:...samo sto ce se sad sjatiti svi oni koji potrazuju pare od FKV od onog sto je pravio kobaje na Veterniku pa se samopovredio,pa do onog sto vija stan,a ima takvih...
Ne znam što bi to bio problem, naravno, samo pod uslovom da zakon tako nalaže.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Meni nije jasno(mozda sam nesto propustio,mozda niko o tome nije pisao)ali kako cemo mi inkasirati pare od transfera kad nam je racun blokiran?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Red Firm wrote:
Stara Garda wrote:...samo sto ce se sad sjatiti svi oni koji potrazuju pare od FKV od onog sto je pravio kobaje na Veterniku pa se samopovredio,pa do onog sto vija stan,a ima takvih...
Ne znam što bi to bio problem, naravno, samo pod uslovom da zakon tako nalaže.
Kobaje nije pravio za FKV,a stan je obecao privatno tadasnji predsednik da bi ga privoleo da napusti OK a ne FKV...e u tome je problem
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Pa problem je dodatni što je za ovog drugog sud već odlučio drugačije, a valjda oni bolje znaju od svih nas ko se tu sa kime dogovarao.

Račun je od pre dva dana odblokiran.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Red Firm wrote:Pa problem je dodatni što je za ovog drugog sud već odlučio drugačije, a valjda oni bolje znaju od svih nas ko se tu sa kime dogovarao.

Račun je od pre dva dana odblokiran.
Znaci placeno coveku on sto mu se duguje ili...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Kao bombu prelaznog roka, ocekujem Jovu Radivojevica :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Uh,dobro da je racun deblokiran,nadam se da do slicnih situacija vise nece dolaziti,ali jos jednom se eto podsecamo u kakvim smo neprilikama bili,kao i da i danas ima dosta toga sto ne stima.Najbitnije od svega je da novozaradjene pare naprasno ne ispare,a nadam se da ce nas u vezi toga obavestavati i PRIJATELJ. :wink:
Sto se tice stranaca,ne znam ja sam nekako protiv njih,retko ko se od njih dobro pokaze,mada ima i izuzetaka.Ako se vec moraju dovesti,mislim da je nabolja solucija Afrika,a ne svidjaju mi se uopste Juznoamerikanci.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ice wrote:Uh,dobro da je racun deblokiran,nadam se da do slicnih situacija vise nece dolaziti,ali jos jednom se eto podsecamo u kakvim smo neprilikama bili,kao i da i danas ima dosta toga sto ne stima.Najbitnije od svega je da novozaradjene pare naprasno ne ispare,a nadam se da ce nas u vezi toga obavestavati i PRIJATELJ. :wink:
Sto se tice stranaca,ne znam ja sam nekako protiv njih,retko ko se od njih dobro pokaze,mada ima i izuzetaka.Ako se vec moraju dovesti,mislim da je nabolja solucija Afrika,a ne svidjaju mi se uopste Juznoamerikanci.
Ice, slažem se.I ja sam radije za Afrikance, ali ne znam koliko Brzić ,,poznaje Afriku,, a nadam se da dobro poznaje Latinoameriku.

Da li deblokada računa znači da su pre toga (automatski) izmirena sva sudska potraživanja?Hoću reći, da su potražioci namireni? Neki nezasluženo, a neki ipak zasluženo, (indirektno; ne u Voši), za rad na afirmaciji Voše.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

HTELI SU !!!
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Djumi wrote:HTELI SU !!!
:lol: Tako je!
Locked