Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Ne bih da pametujem, ali prevideli smo da ovo prvenstvo na kom dotični Chabula igra i daje golove za reprezentaciju nije onaj pravi AKN, nego takmičenje drugog reda u kom nastupaju samo igrači iz domaćih prvenstava... Pitanje je da li bi on uopšte i igrao za "pravu" reprezentaciju Zambije.... Ovim ga ne omalovažavam, niti mislim da je loš, ipak!
P. S. Sad ipak vidim da je prilično redovno igrao, ali uglavnom u prijateljskim utakmicama i protiv Bocvane u kvalifikacijama za AKN....
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Dragojlo wrote:Ne bih da pametujem, ali prevideli smo da ovo prvenstvo na kom dotični Chabula igra i daje golove za reprezentaciju nije onaj pravi AKN, nego takmičenje drugog reda u kom nastupaju samo igrači iz domaćih prvenstava... Pitanje je da li bi on uopšte i igrao za "pravu" reprezentaciju Zambije.... Ovim ga ne omalovažavam, niti mislim da je loš, ipak!
P. S. Sad ipak vidim da je prilično redovno igrao, ali uglavnom u prijateljskim utakmicama i protiv Bocvane u kvalifikacijama za AKN....
Covek je vec igrao za "pravu" reprezentaciju... 13 puta i dao 7 golova.
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Овај пут можемо да видимо које су жеље тренера, делује ми закаснело. Волео бих да је ово правовременије како би имали увид у његову визију игре, нешто као кад можемо прочитати о трансфер жељама Ливерпула и сличних. Да не би онда спекулисали о расизму, лошем енглеском и слично. Дакле по овоме тренер жели играча квалитета Крстичића или Ивановића, у том правцу би требало размишљати тј сањарити у случају нас форумаша.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

FkpCascais wrote:
Dragojlo wrote:Ne bih da pametujem, ali prevideli smo da ovo prvenstvo na kom dotični Chabula igra i daje golove za reprezentaciju nije onaj pravi AKN, nego takmičenje drugog reda u kom nastupaju samo igrači iz domaćih prvenstava... Pitanje je da li bi on uopšte i igrao za "pravu" reprezentaciju Zambije.... Ovim ga ne omalovažavam, niti mislim da je loš, ipak!
P. S. Sad ipak vidim da je prilično redovno igrao, ali uglavnom u prijateljskim utakmicama i protiv Bocvane u kvalifikacijama za AKN....
Covek je vec igrao za "pravu" reprezentaciju... 13 puta i dao 7 golova.
Dobro jbg, izleteo sam sa nekim mišljenjem pre proveravanja činjenica, šta ćeš, pogreši čovek.... Ali ipak ta reprezentacija ne spada u neki krem afričkog fudbala... Uganda, Zimbabve, onaj lošiji Kongo, Benin, to je valjda njihov rang....
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Saničanin je kod nas postao A reprezentativac. Izuzetno je napredovao ali ako ne želi da potpise ugovor ne treba ni da igra.Jer niko nije iznad kluba. Nikome ne treba činiti usluge. Ja čak ne bih isključio ni mogućnost da ce da presedi sezonu i potpise ugovor sa jednim od blizanaca.
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Alo gari, on je pod ugovorom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Alo gari, on je pod ugovorom.
Do kraja sezone. Njegovi menadzeri su upropastili dogovor sa Bešiktašom oko plate i ostali smo i bez tog bednog obeštećenja. stanojević je želeo da zameni Banjaka ali nije uspeo u ovom prelaznom roku i vrlo lako se može desiti da mu daju nogu u sledećem prelaznom roku i da besplatno dovedu Saničanina.
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

I sada, zato što ne želi da produži ugovor se treba odreći najboljeg stopera i reprezentativca? On je profesionalac, nije dete Voše da budemo besni na njega i da mu se svetimo. On neće za par meseci prestati da igra fudbal a mi ostajemo šuplji na toj strani. Uostalom i tvom ljubimcu prestaje ugovor na leto i on još uvek ne zna hoće li da kaki ili neće? Njega niko ne ucenjuje jer on može okrenuti nekog na telefon?! Ili ne?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Po meni je najveca glupost, da igrac ako nece da produzi ugovor, ne sme da igra.
Jedino merilo su kvalitet i disciplina. Sto mu ranije nisu ponudili ugovor ili razgovarali na tu temu? Decko je bio na tribinama i upao je u tim slucajno, jer se ono pojacanje iz Slovacke, mislim Djordjevic, povredio ili imao kartone. Kada je Sanicanin upao u tim, vise ga niko nije mogao skloniti.
Ako ce nam drugi stoperi biti Devetak ili Djuric ili Kovacevic, ima da se naprimamo golova. Nadam se da cemo makar dati jedan vise.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:I sada, zato što ne želi da produži ugovor se treba odreći najboljeg stopera i reprezentativca? On je profesionalac, nije dete Voše da budemo besni na njega i da mu se svetimo. On neće za par meseci prestati da igra fudbal a mi ostajemo šuplji na toj strani. Uostalom i tvom ljubimcu prestaje ugovor na leto i on još uvek ne zna hoće li da kaki ili neće? Njega niko ne ucenjuje jer on može okrenuti nekog na telefon?! Ili ne?
Ljubimcu? Druže preteruješ.
Lalatović od Vojvodine još uvek nema nikakvu ponudu tako da ne može ništa potpisati. Što se mene tiče neka Saničanin igra momak je dobar igrač i naravno da je bolje da igra nego da bude na klupi ili tribinama. Ali on je u klubu 4-5 godina i valjda može da učini toliko klubu pa da ode uz neko simbolično obeštećenje koje nama znači. Igrač svaki treba pre svega da gleda sto bolje uslove za sebe da izboksuje i ja to razumem ali on je odbio odlazak u Arabiju klub mu nije pravio problem, sačekali su i stigla je ta ponuda od strane Bešiktaša ali je posao propao zbog plate. Ako je sve ovo tačno što čitam od portala do portala onda bi trebao Saničanin da se oduži klubu pa nek potpiše makar na još jednu sezonu i da ode na kraju sezone uz neko pristojno obeštećenje.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

ssnigd wrote:Po meni je najveca glupost, da igrac ako nece da produzi ugovor, ne sme da igra.
Jedino merilo su kvalitet i disciplina. Sto mu ranije nisu ponudili ugovor ili razgovarali na tu temu? Decko je bio na tribinama i upao je u tim slucajno, jer se ono pojacanje iz Slovacke, mislim Djordjevic, povredio ili imao kartone. Kada je Sanicanin upao u tim, vise ga niko nije mogao skloniti.
Ako ce nam drugi stoperi biti Devetak ili Djuric ili Kovacevic, ima da se naprimamo golova. Nadam se da cemo makar dati jedan vise.
Igrali smo bez Saničanina poslednjih 7-8 meceva pa se nismo naprimali golova.
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@Deep Purple
Gari izvini ali malo si konfuzan. Za 24 sata si obrnuo priču. Najpre kažeš da Saničanin ne treba da igra ako ne potpiše novi ugovor a sad da treba. Odluči se više.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:@Deep Purple
Gari izvini ali malo si konfuzan. Za 24 sata si obrnuo priču. Najpre kažeš da Saničanin ne treba da igra ako ne potpiše novi ugovor a sad da treba. Odluči se više.
Nisam promenio ploču već čitaš kako ti odgovara. Saničanin je dobar igrač i sa te strane bolje je da igra ali zašto razigravati nekoga ko sledeće sezone tu neće biti i neće nam pomoći u Konferencijskoj ligi a pride ide džabe.
1892
Posts: 1067
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Deep Purple wrote:
slanobarac wrote:@Deep Purple
Gari izvini ali malo si konfuzan. Za 24 sata si obrnuo priču. Najpre kažeš da Saničanin ne treba da igra ako ne potpiše novi ugovor a sad da treba. Odluči se više.
Nisam promenio ploču već čitaš kako ti odgovara. Saničanin je dobar igrač i sa te strane bolje je da igra ali zašto razigravati nekoga ko sledeće sezone tu neće biti i neće nam pomoći u Konferencijskoj ligi a pride ide džabe.

Iako se uglavnom ne slažem sa DP, ovo je po meni potpuno jasno. Ne možemo da zaradimo na tebi, nema razloga da igraš. Nije Leo Mesi u pitanju.
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vrlo nezgodna situacija, gledajuci spolja.
Po svim pokazateljima, pretpostavljam da je Sanicanin sklopio dogovor sa Turcima, posle uspesnog nastupa u repki , kod Bajevica. Onda su se pojavili u Vosi ovi sa Bliskog istoka sa ponudom Klubu. Sani, verovatno, nije hteo da kvari dogovor sa Turcima, a i da potpise produzenje ugovora jesenas, jer se dogovorio za dobru platu, bez obestecenja? I sada pata karte.

Medjutim, nije to jedini problem ako ga ne puste u Tursku ili na prolece na teren. Mi smo, onda, na toj poziciji stopera, definitivno jako hendikepirani. Pogotovo sto i Bralicu istice ugovor u junu ( ako ga nije produzio), a takodje i Lalatovicu.

E sad, svi su cekali i kalkulisali. Sanicanin zbog dogovora sa Turcima, Lalatovic zbog mogucnosti da postane Selektor, Uprava zbog nesposobnosti i nelikvidnosti.

Ali, kako sada stvari stoje, vrlo je verovatno da Sanicanin nece biti pozivan u repku, posto je Bajevic smenjen, a tek jos ako ne igra, dok se Lalatovicu izmice selektorska stolica, posle jucerasnjeg debakla protiv Mure.
Ako jos i Bralic ne bude igrao na prolece, plasman Vose je pod velikim upitnikom i za kvalifikacije u Konferenciji.
Moguce da ode i Covic, pa i Stojkovic i velika igranka pocinje, a cetrvrto mesto izmice.
Dovesce na brzinu neke slobodne polovnjake, bez dana priprema i uigravanja sa ekipom i napraviti razdor medju igracima i navijacima.

Sve sto bude bolje od ovog pesimisticnog scenarija, jos nekako ostajemo u igri za 4 mesto, ali bez sansi u kvalifikacijama za ligu Konferncije.
Nastavak prvenstva je jako blizu i vreme ne radi za Vosu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply