Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Lalatović hoće Prestige-a iz Metalca?!?
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Deep Purple wrote:Lalatović hoće Prestige-a iz Metalca?!?
Dobro bi bilo da dodje Prestiz ili Ortiz iz Macve.
Treba nam svezine, brzine i agresivnosti u samom spicu napada.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
Deep Purple wrote:Lalatović hoće Prestige-a iz Metalca?!?
Dobro bi bilo da dodje Prestiz ili Ortiz iz Macve.
Treba nam svezine, brzine i agresivnosti u samom spicu napada.
Mislim da bi se uklopili i jedan i drugi odlično. I jedan i drugi po 20 godina čini mi se. Dilan je klasičan centarfor dok po meni Prestiž može sve da igra u napadu ali je sigurno da bi na krilnoj poziciji ipak pokazivao najviše.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Душан »

Треба нам десетка, као Мереба, или Давидов из најбољих дана, и један задњи везни као Новица из најбоњих дана који ће да оре по терену и центарфор. Добар је Лукић из Борца из Бања Луке, али да ли га можемо приуштити питање је. Уз њих и Престиж, и имали би екипу за титулу коју не би освојили наравно.
У принципу најјачи смо на бековима, после дужег периода.
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ernesto »

Ako se nevaram Ortiz je na pozajmici u Macvi iz Cuke,tako da
tesko mozemo njega da dovedemo!
vdn slaninar
Posts: 1015
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Kakva pojacanja kad nemamo za plate,u obzir dolazi jedino neki igrac bez angazmana.Realno Lalat izvlaci maksimum od prosecnih igraca,mi nemamo koga da prodamo,nemamo istaknutog pojedinca.Jedino kad igraju 100 % pobedimo ,e tu je Lalat majstor.Videlo se da cim umislimo da imamo neki kvalitet kiksnemo.Nove turbulencije u klubu,predugo smo imali mir.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:Ako se nevaram Ortiz je na pozajmici u Macvi iz Cuke,tako da
tesko mozemo njega da dovedemo!
Nije iz Čukaričkog, nisu ga otkupili. On je bio i u Čukaričkom na pozajmci. Nije zadovoljio i zbog svega sa koronom nekim sledom događaja ostao je u Srbiji i otišao je u Mačvu. O detaljima ugovora sa Nacionalom nema informacija ali mislim da ne računaju na njega ili da mu možda čak i i sa pozajmicom u Mačvi ističe ugovor sa matičnim klubom. Alu to su nagađanja jer informacija.o ugovoru sa Nacionalom nema.
User avatar
ernesto
Posts: 1213
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ernesto »

Deep Purple wrote:Lalatović hoće Prestige-a iz Metalca?!?
Ova informacija uopste nije tacna, jutros sam
pricao sa menadzerom od Prestige.
ps ( zasto imas potrebu da lazes, kontam da si nov na forumu i da se dokazijes ali nema potrebe sa ovim)!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

ernesto wrote:
Deep Purple wrote:Lalatović hoće Prestige-a iz Metalca?!?
Ova informacija uopste nije tacna, jutros sam
pricao sa menadzerom od Prestige.
ps ( zasto imas potrebu da lazes, kontam da si nov na forumu i da se dokazijes ali nema potrebe sa ovim)!
Na drugom topicu sam naveo tkz. Izvor. Nisam nigde rekao da je ozbiljno niti da je ovo tačno. Na kraju rečenice sam stavio znak pitanja i uzvičnik. Nemam potrebe nikom da se dokazujem to me ne zanima uopšte. Metalac je stabilan klub sa mnogo stabilnijim finansijama od nas. partizan je hteo da vrati par momaka iz svoje škole koji igraju tamo i nisu mogli da ispune finansijske uslove. Da li je realno da bi mi onda mogli da dovedemo Prestige-a a da kasnimo sa platama i za trenutan igrački kadar.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Da li je realno da bi mi onda mogli da dovedemo Prestige-a a da kasnimo sa platama i za trenutan igrački kadar.
Pa realnije je to nego da ga Lalatovic zeli
Image
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Svi su se previse zaneli i zive u proslosti, a sport, usluge, zabavu i sve drugo, cekaju teska vremena i daleko skresani apetiti ucesnika.
Pandemija je, drasticno, promenila sadasnjost i buducnost, a njene posledice ce biti jos gore.
Sto su ustedeli, to im je, jer kresanje plata i ugovora ce biti veliko. Sad se jos ide malim koracima, misleci bice bolje ubrzo.To bolje je na dugackom i lomljivom stapu.

Eno i Barsa revidira ugovore, plate, rate...
Nema publike, nema direktnog posmatranja sporta i zabave, samo sto se dobije od tv prenosa, UEFA ( dok ima u budzetu) i nesto reklama. I tu ce doci do velikih restrikcija, ako ovo potraje godinama i masovnog otpustanja radnika.
A, kad se publika odvikne od stadiona, tesko se vraca, kao i fudbaler posle duge pauze.

Sve u svemu, Srbija ne moze izdrzati 20 klubova u profi ligi. Pitanje da li moze i 10? Ne mogu ni blizanci izdrzati svoje troskove, ako im drzava ne sipa novac, kojeg ce biti sve manje u budzetu.
Ejj, 650k evra godisnja plata igraca u cz i pfk u Srbiji, pa puta najmanje 30 u svakom tom klubu. Ni uefa novci tu ne spasavaju od bankrota.

Bice burno na Vosin ,,crni petak" 04 12 2020.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Neodrzivo je na duge staze, jednostavno nema smisla da bilo ko zaradjuje desetine miliona evra godisnje pa cak i da izmisli lek protiv raka ili nahrani celo covecanstvo a ne da trci za bundevom po livadi sa jos dvadesetak isto takvih momaka, to je cista obest. Narocito u situaciji gde tolika masa covecanstva zivi u bedi, umire od lako izlecivih bolesti, gladi, gde toliko dece ostaje uskraceno za najelementarnije obrazovanje...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Veliki lomovi su i u velikim klubovima. Vidimo to i po rezultatima npr Reala, Barcelone...neigranje npr Mesija, nezadovoljstvo Ronalda... Uslovno manji klubovi sve ravnopravniji na terenu.

Ne kazem da je 10k evra mesecno mnogo za fudbalera u Srbiji ( ako se ima?).Nije lako biti profesionalni fudbaler, sa svim rizicima i kratkom karijerom, ali 500k, 600k...godisnje je neodrzivo ovde.
Neodrzivi su sada i oni fudbalski milioni u bogatim klubovima i drzavama. Bice drasticne racionalizacije u neumerenosti, jer mnoge grane, koje su donosile velik novac, sada su u problemu. A dokle ce, ne zna se?
Svi ce morati pristedeti na troskovima. Veliki novac ce se, uglavnom, tesko zaradjivati ( na taj novac sam mislio kad sam napisao to im je to sto su ustedeli), osim onima kojima pandemija novcano ,,ide na ruku".
Bice i dalje privlacno biti fudbaler, ali ne vise sa takvim sumama u narednom vremenu. A koliko ce ono trajati, niko jos ne zna.

Zato se treba pripremiti da budemo odrzivi, sto duze. Preracunati koliko i sta mozemo posle Skupstine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3534
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Odgledao 3 minuta kzn i mogu da kažem da Vojvodina od postojanja nije imala većeg demagoga.Ko ima nerava evo link.
https://youtu.be/awSfPp9-lXA" onclick="window.open(this.href);return false;
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3902
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:Odgledao 3 minuta kzn i mogu da kažem da Vojvodina od postojanja nije imala većeg demagoga.Ko ima nerava evo link.
https://youtu.be/awSfPp9-lXA" onclick="window.open(this.href);return false;
Na stranu zahvaljivanje svevišnjem i moljenjem njega da reši problem. Svima nam se gadi to ali za sve ostalo što je rekao bio je upotpunosti u pravu !
Pogotovo za Micina i Tedica i da to preti ovoj ekipi jer svi mogu da odu za dzabe zbog kasnjenja plata !
Post Reply