Postavite pitanje za Mirka Poledicu

MirkoPoledica
Posts: 17
Joined: Sat Nov 21, 2020 3:51 pm

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by MirkoPoledica »

Voja wrote:Mirko hvala na ucescu u ovoj akciji i na odgovorima,mada se provuklo jedno pitanje na koje ne dobismo odgovor (a verovatno bi ga svi ovde rado procitali) ,ali donekle i razumem(o) zasto ne :wink:
milancl wrote:Šta misliš o Nenadu Lalatoviću kao treneru i kao čoveku i kako ocenjuješ pristup utakmicama koje vodi protiv fkcz bgd"?
Evo,u ime svih te pozivam da ostanes aktivan na forumu i jos jednom hvala za izdvojeno vreme.Sve najbolje u daljoj borbi za pravdu :cheers:
Hvala i vama, bilo mi je zadovoljstvo, moguće da mi je promaklo pitanje koje ste spomenuli, nemam problem da odgovorim na bilo koje pitanje pa mi možete još jednom napisati...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by novosadjanin »

Postovanje Mirko.

Moje pitanje je: 12 poraza od zvezde u nizu? :oops: Da li je to realnost, razlika u kvalitetu ili je nesto drugo u pitanju? Ako je razlika u kvalitetu, kako onda uspevamo da pobedimo partizana koji je isto tako kvalitetniji od nas, ima mnogo veci budzet, a taj partizan igra egal sa tom super-kvalitetnom zvezdom? Vase misljenje?

Sve najbolje.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by Voja »

pitanje je tu iznad,podebljani font. Kako ocenjujes pristup Lalatovica kada vodi ekipu protiv zvezde,a ja bih jos dodao,uopste pristup celog tima. Pa mi ovde da napravimo tim u 12 meceva uzeli bi bod. Svima su nam sumnjivi mecevi sa zvezdom. P.s.auuuu sta sve Zeljko Pantic veceras izgovori o Koromanu,Vidicu i Mirku
Image
MirkoPoledica
Posts: 17
Joined: Sat Nov 21, 2020 3:51 pm

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by MirkoPoledica »

novosadjanin wrote:Postovanje Mirko.

Moje pitanje je: 12 poraza od zvezde u nizu? :oops: Da li je to realnost, razlika u kvalitetu ili je nesto drugo u pitanju? Ako je razlika u kvalitetu, kako onda uspevamo da pobedimo partizana koji je isto tako kvalitetniji od nas, ima mnogo veci budzet, a taj partizan igra egal sa tom super-kvalitetnom zvezdom? Vase misljenje?

Sve najbolje.
I sam pokušavam da nađem odgovor na ovo pitanje. Tradicionalno Vojvodini je uvek više ležao Partizan oz CZ što pokazuju i rezultati. CZ ima najviše igrača u rosteru i svi su odlični igrači, ako se na to doda i suđenje koje je uvek na njihovoj strani dođemo do ovih rezultata...
MirkoPoledica
Posts: 17
Joined: Sat Nov 21, 2020 3:51 pm

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by MirkoPoledica »

Voja wrote:pitanje je tu iznad,podebljani font. Kako ocenjujes pristup Lalatovica kada vodi ekipu protiv zvezde,a ja bih jos dodao,uopste pristup celog tima. Pa mi ovde da napravimo tim u 12 meceva uzeli bi bod. Svima su nam sumnjivi mecevi sa zvezdom. P.s.auuuu sta sve Zeljko Pantic veceras izgovori o Koromanu,Vidicu i Mirku
Siguran sam da su Lalatovićeve namere poštene. Njegov pristup je isti samo deluje mirnije, dete je CZ i to ne treba zaboraviti. Tako je i bivšim igračima Vojvodine kada igraju protiv Vojvodine.

Željko Pantić je neozbiljan čovek koji služi za zamajavanje naroda, taj Danko Lazović koga pljuje prvi je bio tu da dâ novac za lečenje njegovog sina i vidiš kako mu sada vraća...
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by ernesto »

Turija , Vojo cekamo vas :

Pridruži se FK Vojvodina https://invite.viber.com/?g2=AQA6R%2Bo6 ... d2CqXqxMix" onclick="window.open(this.href);return false; na Viberu

A i sve ostale forumase,naravno!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by Turija »

Hvala na pozivu, ali mnogo mi je to vremena.
A i tesko cu zadrzati objektivnost ( bar mislim i trudim se da sam objektivan).

Lepo je da se sto vise i bolje organizujemo i neka je sa srecom :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by ernesto »

Turija wrote:Hvala na pozivu, ali mnogo mi je to vremena.
A i tesko cu zadrzati objektivnost ( bar mislim i trudim se da sam objektivan).

Lepo je da se sto vise i bolje organizujemo i neka je sa srecom :cheers:
Ti bi bio jagoda na torti , pravo osvezenje , cista egzotika !
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Postavite pitanje za Mirka Poledicu

Post by ssnigd »

Pitanje za Mirka.

Kako se osecas posle Maticevog pisma? Da li je normalno, sto se trazi od predsednika republike, koji je i doveo Kokezu i zapravo odrzao i produbio ovaj nakaradni sistem od Toleta, da on prica sa Vidicem i ubedi ga da dodje na celo FSS?
Kakav je statut Uefe po mesanju politike u fudbalsku organizaciju i da li zbog toga mozemo dobiti kaznu?
Jesmo li svi mi debili? Ovo je retoricko pitanje.

Hvala puno na odgovoru
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked