Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by newnowapv »

https://www.maxbetsport.rs/lider-strela ... -RDjPQPHWQ" onclick="window.open(this.href);return false;
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by lazarr »

Odmah ugovor dečku!!!! Koliko večeras.....
Takvi nama trebaju. Oni koji žele da igraju za Vojvodinu a ne da se okoriste i prvom prilikom pobegnu za Bg....
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Moram reci da me je Makaric veoma prijatno iznenadio.
Svaka cast momku :lala:

Ono sto znam o Makaricu to je da je vrlo radan, posvecen i odgovoran momak.
Nasao je sebe, a i trener njega, na mestu centarfora. U Vosi je igrao na neodgovarajucoj poziciji, kao i dosta nasih igraca, koji sada igraju na pogresnomo mestu..

Zato sam i napisao da bi, drugacijim rasporedom i taktikom, nas tim izgledao mnogo bolje, nego ovako.
Jako je vazno naci igracima pravu ulogu i poziciju na kojoj pruzaju najvise od svog potencijala.
Jednostavno, igrac se preporodi na svojoj prirodnoj poziciji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

Pre neki dan sam napisao da ne mislim da bi Makaric doprineo ekipi nesto puno, i da takve igrace nema smisla dovoditi, jer nece praviti razliku na terenu.
Medjutim, ovom izjavom je kupio... zelim ga videti kod nas, sto pre. Ponekad su ljudski kvaliteti u ekipi jednako vazni (ako ne i vazniji) od fudbalskih kvaliteta!

Samo treba i reci da ce mu ova izjava dobiti na jos vecem znacaju nakon okoncanja karijere, ako ostane pri tom stavu.
Nazalost, i dalje imamo gorkih uspomena gde su pojedini igraci izjavljivali slicne stvari, bili dizani u nebesa, pa onda ogromno razocarenje.

Zato Makaricu, zelim ti sto bolju karijeru, u Vojvodinu si dobrodosao i svaka ti cast na zdravom razmisljanju... ostani do kraja karijere pri takvom razumu, Novi Sad ce umeti to da ceni!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Turija wrote: Moram reci da me je Makaric veoma prijatno iznenadio.
Svaka cast momku :lala:
Cesto sam pisao ovde po forumu da smo mi takvi da zbog jedne izjave koja prija uhu okrecemo svet naopacke. Decko je lepo rekao u startu da je profesionalac i da se ne veze za klubove,a ako je iole pametan zna da u Zvezdi zbog konkurencije nema sta da trazi,a bogme i za Partizan bi bio veoma upitan,i onda je sasvim razumljivo da migne ka Vosi. I eto,navijaci su rekli da,50% posla obavi covek u 3 minuta tel.razgovora :mafia:
E sad,meni je Makara kao pojava nekako veoma drag i jos ne zaboravljam njegov trud dok je nosio nas dres,ali mi je zanimljiva ta njegova pozicija spica. Tuce lepe brojke u Surdulici,dok u Backoj i nije bio toliko impresivan.Da li su se to samo poklopile kockice i da li je ovo vrhunac? Mozda je ovo pitanje malo nelogicno,ali nacin na koji on postize golove mi skroz nekako,sta znam.... na snagu,na misice,nekako sam iskreno skeptican da to ne moze konstantno da traje.Kada bih znao da ce uvek davati takve golove,biti konstantan i filovati statistiku,i sam bih pristao da odmah potpise pa cak i ako je Partizanovac,ali se plasim da ne pocne da trokira.... Kako god,lepo je svakako cuti i procitati takvu izjavu i hvala mu zbog toga,bila ona iskrena ili takticka,nebitno.
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

Makaric ima jako dobar osecaj za prostor, i cini mi se da je spic idealna pozicija za njega, iako je u mladjim kategorijama igrao ofanzivnog veznog.(Neko rece Duca Tadic? :mrgreen: )
Velika je greska sto je kod nas za vreme Dzimija Marica guran na krilo, pa onda na defanzivnog veznog. Inace bio kapiten u omladincima.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Dzimi mu je karijeru mogao us*ati svojim guranjima na xy razlicitih pozicija.
Jako mi je drago da je ovo izjavio, posebno nakon mog posta da bismo njega trebali vratiti, ako vec trazimo spica tog tipa. :cheers:

Da li je to rekao zato sto tamo nema mesta ili zato sto nas voli vise nego njih, to je upitno, ali je za nase senzacionalisticke novinare ishod isti - ''Pre bih se vratio u Vojvodinu nego otišao u Zvezdu ili Partizan''. Moze posle toga da izjavi da zeli da je*e kraljicu, nece privuci paznju, jer ovakva izjava ima odjek.

Naravno da ce se u komentarima javiti kojekakvi ''Ti kod nas ne bi ni imao mesta'', ali ja uzivam kad im tako neko stera, pa mozak ne moze da procesuira kako bi zaboga njih neko mogao da odbije. :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

https://www.google.com/amp/s/www.srbija ... 5-11%3famp" onclick="window.open(this.href);return false;

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1396461/ ... tizan.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ipak, ne mogu da zaobidju nasu Vosu. Sete nas se ponekad ( valjda, povremeno, proradi savest?).

Bili su veliki tim i igraci, ali mislim da je najkorektiji prema Vojvodini ostao Tanjga.

Mihajlovic i Jokanovic, kao najmladji, uspeli su da naprave najbolje karijere. Medjutim, ne treba zaboraviti, da u momentu osvajanja Titule, nisu bili bolji od ostalih u ekipi.
Tu pre svih mislim na Sestica, Sapurica, Tanjgu, Mijica, Vujacica, Vorkapica, Kartaliju, golmana Marasa, Punisica....

Bili su najmladji i imali su najbolju poziciju da odu u velike ino klubove i tamo naprave sjajne karijere.
Recimo, Sapuric je bio jako vazna poluga sampionskog tima Vojvodine, ali je ostao u senci ostalih, zbog uloge na terenu. A, strpao je npr i Piksija ,,u mali dzep". Najbolji zadnji vezni, kojeg sam ja gledao u Vosi.

Inace, Jokanovic je u pravu da se danas prelako dolazi i Vojvodinu.
To je i glavni razlog zasto sam postavio gornje linkove.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1287
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

...Siniša Mihajlović i ja imali smo protekciju jer je Steva Novosađanin i ludi navijač Vojvodine, pa smo sedeli u pilotskoj kabini tokom leta...
Kakav pleonazam.
https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1398455/ ... pilot.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1398947/ ... rovic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ima dosta zanimljivih detalja o Sampionskoj generaciji Vojvodine1988/89

PS
Uz par malih greski - davno bese, nije se lako tacno setiti bas svega :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by NS DUNAV »

"Zahvaljujući preporodu u vreme iskusnog riječkog rukovodioca Ljube Španjola, Vojvodina je od prosečnog drugoligaša za samo dve godine izrasla u ozbiljnog člana jugoslovenske fudbalske elite".
Молим :?: :roll: ОД ПРОСЕЧНОГ ДРУГОЛИГАША,извини те ,што је много ,много је.
Turija wrote:https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1398947/ ... rovic.html

Ima dosta zanimljivih detalja o Sampionskoj generaciji Vojvodine1988/89

PS
Uz par malih greski - davno bese, nije se lako tacno setiti bas svega :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Mislim da je tu budalstinu odvalio n. petrovic, a ne Vujacic.
Cist bezobrazluk i velika uvreda FKV.
Cak mislim da je i namerno, iako ce se on vaditi da nije tako mislio u kontekstu, ali ona druga recenica ( u nastavku) ga odaje (,,izrasla u ozbiljnog clana jugoslovenske fudbalske elite...").

Pa, Vojvodina je stalni i najstariji clan EXYU i ispala iz elite samo jedanput (te godine).Potom se ,odmah, i to ekspresno vratila u Prvu Ligu.
A i tada nismo imali los tim da bi ispali. Samo se namestilo tako, nesrecno ili napakovano. Secamo se i slucaja Zjajo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Da smo klub sa normalnim strukturama, na ovakve zlonamerne izjave bi se islo djonom.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Turija wrote: Pa, Vojvodina je stalni i najstariji clan EXYU i ispala iz elite samo jedanput (te godine).Potom se ,odmah, i to ekspresno vratila u Prvu Ligu.
A i tada nismo imali los tim da bi ispali. Samo se namestilo tako, nesrecno ili napakovano.
Tada smo ako se dobro secam ocetkali zvezdu 4:1, jedna od najboljih Dzimijevih partija ikada. Te sezone kad smo ispali prodavali smo utakmice sakom i kapom kako je kome trebalo, slusali su se na stadionu rezultati ostalih utakmica i onda preokretali rezultati u zadnjim momentima meca. Na primer protiv OFKe gde imamo 3:1 na 5 minuta do kraja i onda u sudijskoj nadoknadi izgubimo 4:3. Nismo samo mi to radili, to je ona cuvena Sajberova sezona, masa klubova je u zadnjem kolu nahvatana za namestanje pa je kolo ponovljeno, medju njima i mi pustili Dinamo 7:1 posle u ponovljenoj utakmici bilo nereseno.

Cuda fudbala na jusznoslovenskim prostorima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by novosadjanin »

https://imgur.com/CaM4Vm6" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply