"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1276
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam ko je doveo Sergeja u Vojvodinu, ali ta osoba treba da bude sportski direktor. :lala:
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by NS DUNAV »

Сергеј - Норвешка 2:1 :cheers:
Један клуб на свету волЕм јаааа....
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Душан wrote:Сергеј два комада, за победу Србије у Норвешкој :cheers: ваљда ће сад запушити уста јавности и малоумницума који постављају коментаре на глупим порталима.
+1

Jako mi je drago zbog Sergeja :lala:
Do sada, stalno osporavan, bez prave prilike da pokaze svoj kvalitet i fudbalske majstorije u reprezentaciji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Gledao sam sinoc i nas i bosance. Iskreno,ocekivao sam da ce nas Norvezani poniziti,ali ne zato sto su kao nesto dobri,vec sto se kod nas apsolutno nista ne zna u ekipi,ni ko ce da igra,ni gde ce da igra... A opet bosanci su mi bili najsigurniji kec u Evropi sinoc. I dodje sve kontra :mrgreen: Mi smo napokon licili na tim,odigrali odlican mec,bas kao sto treba reprezentacija da igra.Zaista je lepo gledati kada igraci tako nekako opusteno i rastereceno udju u mec sigurni u svoje znanje i kvalitet. Koliko god nas odigrali dobro i izdominirali u Norveskoj,tako je utakmica u Bosni bila prepuna sansi,ali na obe strane,Irci su me iznenadili samo tako. Izgleda da su skockali super generaciju. Sanicanin igrao ceo mec,i rekao bih da je pomalo kriv za primljen gol,i moram isto tako reci da se par puta pozalio na povrede.... Ali generalno,odigrao je standardno,kao i uvek. Lepo je takodje znati da ce mladje generacije kao sto smo mi odrastali uz legendarne sekvecnce tipa "neema vise vremenaaaa..." odrastati uz sekvence na kojima su golovi Laneta protiv Nemacke i Sergeja protiv Norvezana... A skroz mi nekako nelogicno da jos uvek ne postoje snimci Radonjica,Luke Jovica i ostali mega starova.... :wink: Za Sergeja svi znamo kako igra,ali mislim da moze i mora bolje,kako u Laciju tako i u reprezentaciju.... kao da je malo popustio. Sergej kakvog ja volim nije Sergej koji je dao dva gola,nego Sergej koji je dao onaj pas ka Lazovicu i spojio ga sa gol sansom... Kako god,jedan dobar mec celog tima nece promeniti moje misljenje o reprezentaciji.
Image
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by мализека »

https://www.novosti.rs/sport/fudbal/924 ... biju-video" onclick="window.open(this.href);return false;

Докле иде та патолошка нетрпељивост неких "новинара" :shit: према Сергеју. Ово стварно не могу да разумем. :|
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by fare »

Gledam Topić ušao u 67 minutu a Lalatović kaže da je povređen i ne zna se kada će biti spreman???
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

fare wrote:Gledam Topić ušao u 67 minutu a Lalatović kaže da je povređen i ne zna se kada će biti spreman???
I meni je bio prilicno sumnjiv toliki dugi oporavak, zbog uganuca clanka (ako sam dobro zapamptio?). Prvi put kad sam ga video na spisku mlade reprezentacije, a danas, posto je igrao.
No, valjda sada vise nema dileme da li se ,,oporavio" od povrede?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Upravo pogledao Bosna-Holandija,odlicna partija Sanicanina,rekao bih da se savrseno uklopio sa svim tim igracima koji su vec izgradili inostrane karijere.Samo mi se cini da je u zadnjih desetak minuta meca malo ostao bez daha... al dobro,sacuvase nulu.Zanimljivo je da je Bajevic najavio odlazak sa klupe posle sledeceg meca,nadam se da to nece uticati na status Sanicanina
Image
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Beonic »

Saničanin četvrtu utakmicu zaredom igra celu u dresu BiH. Ovog puta bez primljenog gola protiv dominantne i daleko jače Holandije.
Nećemo ga još dugo gledati u našem dresu, ja sam siguran u to. :frown:

SofaScore ocene u reprezentaciji:
Protiv...
Holandije (7,4) – prosek BiH na toj utakmici (6,87)
Severne Irske (7,4) – prosek BiH na toj utakmici (7,09)
Poljske (6,4) – prosek BiH na toj utakmici (6,56)
Italije (6,9) – prosek BiH na toj utakmici (6,77)
User avatar
Turija
Posts: 10727
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Sergej jos jedan gol, sada glavom, i jos penal nad njim :lala:
:cheers:
Da li je dovoljno kriticarima za priznavanje statusa reprezentativca Srbije?
Bruka, bata djora rece da je hteo da centrira kod drugog gola Norvezanima :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Beonic »

Iako sto godina nismo bili na evropskom, nemam uopšte euforiju za večerašnje finale. Ubili su sve u meni što se tiče reprezentacije. Još kad vidiš da RTS ne kupi tako bitan prenos... Svakako će se ispratiti zbog Tadića i Sergeja koje očekujem u početnoj, pa možda čak i Gaćinovića, pa da vidimo da li nam sledi nova sramota :greenbutt:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Dragojlo »

Jbt, stvarno kad pogledam, kad sam nas gledao na EP zadnji put bio sam deran od 17 godina, a sad matora drtina i još se nismo plasirali ponovo... Ipak nažalost , euforija takođe NULA... :|
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Djisa »

Dragojlo wrote:Jbt, stvarno kad pogledam, kad sam nas gledao na EP zadnji put bio sam deran od 17 godina, a sad matora drtina i još se nismo plasirali ponovo... Ipak nažalost , euforija takođe NULA... :|

Kad se igralo sa 16 reprezentacija, onda mi nije bilo bitno da igramo jer je bilo ekstra interesantni, cak i bez nas (kako god se zvali tad). A sad sa 24 gde igra gomila bogalja, ako mi ne budemo igrali, sumnjam da cu gledati prvi deo, a ni za posle nisam siguran. Proslo sam pogledao mozda 2 utakmice. Ali ako mi odemo, onda krece euforija, prvo slicice (kao zbog dece :dance2: ), pa posle s hrvatima, pa ako prodjemo dalje……. Ma uzitak. I zato NAPRED SRBIJA!!!!!!
Kup je nas!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Evropsko bez bespotrebnog živciranja.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

Ne pamtim kad sam poslednji put odgledao utakmicu nase reperezentacije sa manje emocija nego veceras....
Cak i kad smo dali gol za izjednacenje u 90-om, jedva da sam samo trepnuo.

Neverovatno koliko ovu generaciju igraca u reprezentaciji ne dozivljavam kao nekog ko predstavlja moju naciju, moju zemlju...
Post Reply