"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
LIMAN
Posts: 202
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by LIMAN »

N13 wrote:Zna li se sta je sa Sergejom? Nema ga danas ni na klupi?
Neka sitna povreda, kazu na Sport Klubu.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

Kakvo iskustvo za Sanicanina u poslednjih 7 dana.
Vodio je duele sa Chiesom, Belotijem, Insigneom, Imobilem, Milikom, Zielinskim... steta sto nije bio tu i Levandovski :) Mogu misliti kakav je osecaj kad posle srpskih livada odjednom odes da odigras meceve protiv takvih imena.

Mislim da ce se sa ove pauze Sinisa vratiti sa duplo vise iskustva i samopouzdanja. Za njega ne brinem da li ce se usrati od evropskih meceva. On, Drina i Maksa bi morali to iskustvo da prenesu na mladje igrace... mi napravimo dobar rezultat na velikim mecevima samo ako ne skinemo gace pre utakmice.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

N13 wrote: Vodio je duele sa Chiesom, Belotijem, Insigneom, Imobilem, Milikom, Zielinskim... steta sto nije bio tu i Levandovski :) Mogu misliti kakav je osecaj kad posle srpskih livada odjednom odes da odigras meceve protiv takvih imena.
Nisam gledao mec protiv Italije,ali sinoc jesam... mene vise zanima,kakav je utisak posle Lalata stati pred trenera kao sto je Bajevic i pripremati taktku :mrgreen:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Што? Зато што је освајао титуле у Грчкој је нека величина? Показао је је величину онда кад је побегао. Био је сигурно већи играч него што је тренер
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

naseljekolumbija wrote:Што? Зато што је освајао титуле у Грчкој је нека величина? Показао је је величину онда кад је побегао. Био је сигурно већи играч него што је тренер
Ispade po ovom tvom da ga je oterao neki bezveze klub, a ne Vojvodina, i to sad sa ove vremenske distance mogu reći...jaka Vojvodina.

Mada meni su dragi svi ti koji su kupili prnje posle naših mečeva, a ove koji su usred mečeva zbrisali sećam se sa posebnom naklonošću :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Не, мени је драго што смо то били баш ми. Него је овде реч о томе каква која је он јајара.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

naseljekolumbija wrote:Него је овде реч о томе каква која је он јајара.
Rec je o tome da je covek gospodin,da je susta suprotnost Lalatu,da ima manire,da je u svakom smislu jos uvek velicina za Lalata
Image
Istocno stajanje
Posts: 544
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Istocno stajanje »

Bio sam na toj utakmici na Marakani. Cigani mu skandirali Bajevicu odlazi, covek se pokupio i otisao. Kasnije su cigani kukali kako je to mogao da im ucini. Popisao se po njima samo tako!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Душан »

naseljekolumbija wrote:Што? Зато што је освајао титуле у Грчкој је нека величина? Показао је је величину онда кад је побегао. Био је сигурно већи играч него што је тренер
Oсвојити три титуле за редом са АЕК-ом није мала ствар ако се узме у обзир да су ти ривали Олимпијакос и Пао.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Beonic »

Danas su, u prijateljskoj utakmici protiv Letonije, za Crnu Goru debitovali, verovali ili ne, Vasko Kalezić i Šaleta Kordić, naši bivši igrači. U reprezentaciju je pozvan, prvi put posle 2015 i Marko Vukčević, koji je celu utakmicu odigrao na desnom beku. Kakva trojka!
Možda se ne slažete sa mnom, ali po meni njih trojica nemaju kvaliteta za početnu postavu Vojvodine, a ne reprezentacije. Mada, da stavim ruku na srce, bili su korektni prema klubu i što se ponašanja na terenu tiče.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Sunce ti je*em, koliko smo mi slepera drva doveli u poslednjih 5 godina, ne moram ni da idem dalje od toga.
Vasko Kalezic je dosao zajedno sa Lukom Vujanovicem, koji posle nas prema Transfermarktu nije imao klub. FKV je toliko turbulentna sredina, da imam osecaj kao da su pre 5 godina igrali u Vosi, a ne pre dve, a Vukcevica sam zaboravio skroz dok nisam pogledao kad i odakle smo ga doveli. J E Z I V O :frown:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Душан »

Сергеј два комада, за победу Србије у Норвешкој :cheers: ваљда ће сад запушити уста јавности и малоумницума који постављају коментаре на глупим порталима.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Doktor. Nek ga duvaju oni koji samo gledaju mečeve reprezentacije i onda pametuju ko je kakav.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Da smo mi neki klub ko sto nismo i da u ovom trenutku imamo Mijata,Sergeja i Ducu u ekipi, lagano u polufinale LE, a titulu bi tesko uzeli, zapravo nikako.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Коначно Сергеј, и ваљда је сад јасно ко фали Тадићу да може и у репрезентацији да игра фудбал
Post Reply