9. kolo: Inđija - VOJVODINA 0:2 (0:0)

User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by naseljekolumbija »

Voja wrote: Zato sto ako se ne varam ta sesta je gostovanje Metalcu,koji se za sada ipak pokazao kao tvrd i organizovan tim.Ako mi osvojimo ovih 15,protiv Milanovca bio bih zadovoljan i bodom. Eto to je razmisljanje
Јесте, па мислим да би сви били задовољни са 16 бодова из шест утакмица. Мислим да можемо то да остваримо
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by ssnigd »

naseljekolumbija wrote:Зашто вам је у игри 15 бодова а не 18? Имамо 6 утакмица до меча са цз крајем новембра. Ово је била прва од тих 6
7 od 7 :mrgreen: Zasto bi cigani bili postedjeni :)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Turija »

Vojo, smajl je zbog danasnje utakmice, koja, bas, ne pruza nadu da objektivno mozemo.
Mozda smajl nestane posle gostovanja u Novom Pazaru?
Bice tamo mnogo teze nego u Indjiji.
Prvo poluvreme me je zestoko pokolebalo. Bili smo posvadjani sa loptom.

Nazalost Maksa je daleko od nekadasnje forme, nasuprot Kovacevica.

Mladenovic kao Maksa. Dosta lose i nesigurno.

Gemovic u dubokom minusu.

Vreme je da vidimo Pantelica, jer ni Djuricin ne uliva poverenje da moze vise od vidjenog.

Mogli bi jednu utakmicu probati i sa Bjekovicem na desnom beku, kao U21.
Mislim da je ofanzivniji i brzi od vec dosta umornog Andrica. S druge strane, moze da zadovolji i na mestu u 16 metara u vazdusnom duelu( mislim da je igrao stopera u Kabelu?).

Znajuci Lalatovica, tesko da ce biti promena u sastavu, osim iznudjenih povredom i kartonom.
I danas je promesao karte samo zbog umora pojedinih igraca, a ne provere rezervista.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Voja »

Turija wrote: Mozda smajl nestane posle gostovanja u Novom Pazaru?
Bice tamo mnogo teze nego u Indjiji.
Sad ce biti da ti kontriram,ne znam zasto ali Pazar uvek dozivljavam kao jedno od lepsih i laksih gostovanja
ssnigd wrote: 7 od 7 :mrgreen: Zasto bi cigani bili postedjeni :)
Smatram da postoje realne sanse da ih jedini pobedimo u ovom prvenstvu,Partizan u raljama velike filozofije sopstvenog trenera,pa Zvezda ima vece sanse u derbiju,i ako ih pobedi razlika ce vec biti tolika da cemo mozda MOCI da pobedimo Zvezdu :wink:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Red Marquis »

Voja wrote:
ssnigd wrote: 7 od 7 :mrgreen: Zasto bi cigani bili postedjeni :)
Smatram da postoje realne sanse da ih jedini pobedimo u ovom prvenstvu,Partizan u raljama velike filozofije sopstvenog trenera,pa Zvezda ima vece sanse u derbiju,i ako ih pobedi razlika ce vec biti tolika da cemo mozda MOCI da pobedimo Zvezdu :wink:
Jeste da čekam 10ak godina (ustvari i više) da ih jednom dobijemo kad i njima treba, sad bi se zadovoljio i nekom nevažnom pobedom nad njima. Čisto da se podsetim da i to može da se desi :)
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Dragojlo »

Bolje da ne ispobeđujemo sve, jer "sestricu" tek tada ne treba ni da pomislimo da ćemo dobiti, kao sedmu u nizu... :|
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by Deep Purple »

Da li je neko od vas primetio kako bez Bralića mnogo sporije otpočinjemo napade. Kovačević nije od onih stopera koji ulaze u sredinu da povuku loptu. A to je nama veliki plus sa Bralićem u igri jer i on i Siniša mogu da kreirajh iz zadnje linije. Na ovaj tim bih voleo da dovedemo odnosno vratimo Bilbiju u Zrinjskom je najbolji igrač već godinama sa kratkim izletima preko. I Dilana Ortiza iz Mačve. Abdulaj Sise je zanimljiv igrač pravi razliku na bekovskoj poziciji ali ga sudije uopste ne postuju i često mu ne sviraju ocigledne faulove nad njim a njemu sviraju svasta od smesnih penala do prelaki datih kartona. Neće biti lako u Pazaru pratim ih nisu oni uopšte toliko loši koliko su menadžeri uplili prste u tim i naređuju ko će da igra.
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: 9. kolo: Inđija - VOJVODINA, ponedeljak u 16h

Post by exlimanac »

Neznam kako ostali clanovi foruma gledaju na to ali ja imam jako snazan osecaj da cemo u zimskom prelaznom roku prodati sve sto se prodati moze....izvinjavam se na offtopicu ali posle sve sigurnijih nastupa u ligi Sanicanina,posle vec kojeg po redu gola Bojica,cak mislim da i Vuklis ako se ustali na golu moze da dobije zanimljivu ponudu...sigurno igraju i Djordjevic i Vukadinovic....bojim se da za par meseci ne ostanemo bez pola prve postave...i onda jovo nanovo
Locked