VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Evropa liga 2020

Post by Turija »

Da li moze dobiti novac od UEFA ako ne igras prva dva kola, tj zapocnes takmicenje od treceg kola?
Je l' to postoji od ranije takav sistem ili se sada uspostavlja nov, zbog korone?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Grouch »

Trebalo bi da se dobija samo za to kolo a ne da se sabiraju i prethodna koja nismo igrali.Mislim da je za treće kolo 280000e...
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Evropa liga 2020

Post by Turija »

Grouch wrote:Trebalo bi da se dobija samo za to kolo a ne da se sabiraju i prethodna koja nismo igrali.Mislim da je za treće kolo 280000e...
Tako i meni deluje logicno.
Da bi se ozbiljnije ,,oparili", treba pobediti.
Nestrpljivo iscekivamo prvog protivnika.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Grouch »

Nema tu nekog oparivanja jer se i za plej of ispadanje dobija oko 300000.Ako se uđe u grupu dobija se skoro 3 miliona plus to iz trećeg kola...
srkins
Posts: 1443
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by srkins »

I eto nas u 3 kolu
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Koral »

Djisa wrote:
Koral wrote:Nosioci su 99 %. Svi navedeni.

U drugoj rundi su nosioci, ne u trecoj, u kojoj mi ulazimo ako budemo imali srece.
Druze gledas wikipediu i trenutno ti timovi nisu tu. Tamo ti je navedeno 15 nosioca, a bice ih 38 u trecem kolu. Ovi timovi su medju prvima ispod te zamisljene linije "Seeding TBD", ali će gotovo izvesno biti nosioci svi timovi koje sam naveo. Nadam se da je sada jasnije. Pozz
Istocno stajanje
Posts: 546
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Istocno stajanje »

Mora se priznati da nam ova situacija oko Korone ide u korist. Em smo uzeli kup, em sad u LE ne krecemo iz sezone kupanja. Ajde da nas sreca prati i na zrebu :cheers:
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Djisa »

Koral wrote:
Djisa wrote:
Koral wrote:Nosioci su 99 %. Svi navedeni.

U drugoj rundi su nosioci, ne u trecoj, u kojoj mi ulazimo ako budemo imali srece.
Druze gledas wikipediu i trenutno ti timovi nisu tu. Tamo ti je navedeno 15 nosioca, a bice ih 38 u trecem kolu. Ovi timovi su medju prvima ispod te zamisljene linije "Seeding TBD", ali će gotovo izvesno biti nosioci svi timovi koje sam naveo. Nadam se da je sada jasnije. Pozz
Meni je sve kristalno jasno, I ne gledam wikipediju, nego ovaj sajt, a da ne spominjem da ovakve stvari pratim vec 20 godina.

https://kassiesa.net/uefa/seedel2020.html" onclick="window.open(this.href);return false;

I ne ti timovi nisu nosioci u trecem kolu. Da bi npr, Rio Ave bio nosioc, mora ispasti 4 tima sa vecim koeficijentom od njega u prva 2 kola, sto jos postoji sansa, ali reci da je nosioc siguran, je netacno.
Kup je nas!
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Koral »

Pa koja cetiri , tu ti je vec projekcija sa timovima iz ta prva dva kola imas Partizan, Maribor sve a jos hvali nekih dvanaest nosioca. Sad fazon su timovi iz LS koji ispadaju, a oni ce uglavnom popuniti "unseeded" jel imaju ove sezone slabe koeficijente u oba dela , champions seed and main path, recimo Lokomotiva 4,4. Tu jos ima da se popunjava, ali dobro..
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Evropa liga 2020

Post by gospodinFKV »

Isto kao sto sam rekao na prelazu izmedju drugog i treceg kola, idealno bi bilo da dobijemo ekipe koje se mogu proci, a imaju jak koeficijent, kao sto su BATE Borisov ili APOEL. Oni ce biti nosioci i u 4. kolu lagano.
Najgore bi bilo da dobijemo straobalno jaku ekipu s malim koeficijentom kao sto je recimo Milan ili Glasgow Rangers, pa da dunemo u rog i u slucaju iznenadjenja i pobede ne dobijemo nista od toga. :cheers: Doduse, ja bih se i time zadovoljio, samo da se zapuse usta onim balegarima po komentarima na internetu. :shit:

Isto se za 4. kolo zreba pre odigravanja treceg, pa bismo preuzeli tudj koeficijent, ukoliko bismo napravili iznenadjenje.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Evropa liga 2020

Post by lexa »

Bezveze nas cimaju i sa ta dva kola, daj odmah u grupnu fazu :mrgreen:

Salu na stanu.
Kako god bilo, dva teska protivnika cemo imati (pod uslovom da prodjemo prvog) ali u jednoj utakmici je
sve moguce.
Ja verujem da ce u ovoj situaciji biti dosta iznenadjenja, samo je pitanje koje ekipe ce biti srecni dobitnici
korona sistema.
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Evropa liga 2020

Post by Koral »

gospodinFKV wrote:Isto kao sto sam rekao na prelazu izmedju drugog i treceg kola, idealno bi bilo da dobijemo ekipe koje se mogu proci, a imaju jak koeficijent, kao sto su BATE Borisov ili APOEL. Oni ce biti nosioci i u 4. kolu lagano.
Najgore bi bilo da dobijemo straobalno jaku ekipu s malim koeficijentom kao sto je recimo Milan ili Glasgow Rangers, pa da dunemo u rog i u slucaju iznenadjenja i pobede ne dobijemo nista od toga. :cheers: Doduse, ja bih se i time zadovoljio, samo da se zapuse usta onim balegarima po komentarima na internetu. :shit:

Isto se za 4. kolo zreba pre odigravanja treceg, pa bismo preuzeli tudj koeficijent, ukoliko bismo napravili iznenadjenje.
To je tacno, pobedis nosioca u trecem i postanes nosioc u poslednjem kolu. Samo ja bih pored BATE-a i Apoela, stavio i Galatasaray u prvi plan. Poznato je da Turci slabo startuju u ranim kolima kvalifikacija, zavrsili prvenstvo novo kasnije pocinje, na pauzi su. Recimo tako su Vardar i Rabotnicki eliminisali Fener i Trabzon.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Evropa liga 2020

Post by Djisa »

Koral wrote:Pa koja cetiri , tu ti je vec projekcija sa timovima iz ta prva dva kola imas Partizan, Maribor sve a jos hvali nekih dvanaest nosioca. Sad fazon su timovi iz LS koji ispadaju, a oni ce uglavnom popuniti "unseeded" jel imaju ove sezone slabe koeficijente u oba dela , champions seed and main path, recimo Lokomotiva 4,4. Tu jos ima da se popunjava, ali dobro..

Champions path idu u drugi kostur, oni se ne spajaju sa ovim nasim delom, jedino Lokomotiva moze da dodje u nas deo sa slabijim koeficijentom. Naravno, ako ispadnu timovi koji su nosioci, sve se pomera, ali zasad je tacno ovako.
Kup je nas!
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Evropa liga 2020

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote:
Isto se za 4. kolo zreba pre odigravanja treceg, pa bismo preuzeli tudj koeficijent, ukoliko bismo napravili iznenadjenje.
Otkud ovo pravilo? Uvek se posle treceg radio zreb za cetvrto i nije bilo nasledjivanja koeficijenata.
Neka novina zbog korone?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Evropa liga 2020

Post by Turija »

Koliko me je obradovala ova prohodnost u trece kolo, toliko me i brine, kakvog protivnika cemo dobiti zrebom.
Voleo bih nekog lakseg iz dva razloga.
Jedan je da se ne obrukamo sa prejakim protivnikom i da se srusi viseca lavina nad Vosom ( u medijima i drustvenim mrezama ), onih koji nas zestoko ne vole ( da ne kazem mrze), a takvih je preko 90% javnosti.
Drugi razlog je korona i stadion bez navijaca.
Tada nema nikakvog smisla da ti gostuje tim iz lige petice.

Plasim se i da se necemo pojacati za trece kolo, pa bar da imamo neke sanse za prolaz u mecu sa protivnikom koji nije kvalitetom miljama od nas.
Mislim da nam je potrebnija sreca sada, nego juce, dok smo kretali od drugog kola kvalifikacija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply