Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Koliko sam razumeo zvanicni sajt, narednu polusezonu provesce u Indjiji. To verovatno znaci da nekog iz ofanzivne linije gledamo poslednjih 6 meseci u nasem dresu.
Treba toj plejadi dodati i Vukasina Bogdanovica, ako nije poslat na pozajmicu negde. :cheers:
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Dva sjajna ofanzivca , slobodna bez kluba

1. Agim Ibraimi

Image

(ko se seca Maribora u evrokupovima, dobro zna ovog igraca.. nastupao i za Astanu, Kaljari.. rastao se sa Škendijom)

https://www.youtube.com/watch?v=NLcMq3XuAVA" onclick="window.open(this.href);return false;

2. Patrik Friday Eze

Image

(najbolji strelac lige iz blizanaca, pa i Voše .. ali biti ubedljivo najbolji strelac kao član Lučana je podvig. Eze je to uspeo u sezoni 14-15. Posle Lučana igrao u Turskoj, Poljskoj, poslednji klub bio u Jordanu. Izuzetno brz.

https://www.youtube.com/watch?v=Fl3LenYgIa8" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Na komentarima na onu vest za petogodisnjicu pobede nad Sampdorijom se da procitati da smo zainteresovani za vracanje Ozegovica, pojavili su se jos neki komentari da zelimo Klea(!?) :cekicanje:

Meni Kleo ne bi smetao, iako je vec prilicno mator, ali mator je i Drina, pa lomi kao da ima 20. :mrgreen:
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Ako uzimate stranca nemojte da uzimate neku staru mrcinu koja zivi od stare slave vec uzmite nekoga ko ce da grize da se dokaze, a takvih je pun svet, koji bi zeljno dosli u Vosu i dali sve od sebe da se dokazu u Evropi pa makar i ovoj nasoj ligi. Kleu sada dolazak u Vosu ne bi ama bas nista ni sportski ni finansijski znacio, znaaci, totalna nula. Uzmite nekog mladog koji prvi put dolazi u Evropu i zeljan je dokaazivanja.

Nego, je li zna neko sa sigurnoscu da mi kaze je li Vuklis rodjen u Banja Luci, Novom Sadu, ili negde drugde?
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Nama hitno treba neka zverka u napadu. Da me se ne shvati pogresno ali Mrkaic nije ni za Zlatibor.
Svaka cast na danasnjem golu (uzumam u obzir i proslu sezonu) ali nije to to. Nama treba nesto puno opasnije...ako
vec zelimo da budemo ozbiljniji tim.

Znam da para nema ali iskopajte nesto, nije da nema kandidata.
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Nama treba jedan ultra brz igrac sa loptom na sredini. Onda ce i Drincic da progleda, a Arandjel da izdominira. Bojic je spor, Zukic ako ne popravi zelju i zalaganje nista vise od JSL proseka nece biti.
Ovaj Mladenovic je obecavao u Radu, videcemo posle povrede na sta ce da lici.
Jako sporo delujemo. Mozda sa Maksom dobijemo na cvrstini, ali brzinu sigurno necemo.
Dzaba nam i Ronaldo u spicu, ako delujemo tromo. Nema ko loptu da progura napred.
I Lalate batali bunkericu. Protiv TSC-a... Daj bre..
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Zukić počinje da mi liči na Zličića, a to ne valja.
Come on you Reds!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Što se sad ne obrate ciganima za Jirku, pošto isti ne računaju na njega!? Dobro bi nam došao!
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Dragojlo wrote:Što se sad ne obrate ciganima za Jirku, pošto isti ne računaju na njega!? Dobro bi nam došao!
Zato sto lalat nece da uzme stranca nikad. Kako ne shvatate to, ili mi ne verujete da je covek toliko zadrt po toj temi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9762
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Ko je gledao prenos iz Krusevca nadam se da ce se sloziti sa mnom,da krusevljani imaju fantasticnog mladog golmana. Jordanov,18.godina.... na trenutke me podsetio na Emila.... mozda ne bi bilo lose na vreme poslati ponudu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Delovao je dosta dobro.
No, gledacemo ga jos, posto je Zivkovic slomio nogu.
Pa, bice prilike za zakljucke i kad nekad podleti pod centarsut :) ( i Kocara je to umeo :) , pa mu je Voja lako oprastao :wink: ).
Naravno, svakom golmanu se to dogodi. Momak ima talenat i predispozicije.
Ali, imamo mi Toromana i Drazica, pa videce se....
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9762
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote:No, gledacemo ga jos, posto je Zivkovic slomio nogu.
Pa, bice prilike za zakljucke i kad nekad podleti pod centarsut :) ( i Kocara je to umeo :) , pa mu je Voja lako oprastao :wink: ).
Naravno, svakom golmanu se to dogodi. Momak ima talenat i predispozicije.
Mislim da Napredak vec trazi golmana,i da taj decko jos dugo godina nece dobiti sansu da bude prvi golman (pisao sam vec kako razmisljaju nasi treneri).
A sta i ako podleti pod centarsut? Prvo,decko nije nesto ekstremno ni visok. Po meni nije isto ako Emil,Todic ili on podlete pod centarsut i ako to isto urade Simke ili Brkic sa svojom visinom.
Kocara jeste podletao i bunario,ali ako imas golmana na golu koji ti daje neku sigurnost kao sto su mi je recimo davali Zilic na centarsutevima,Mijanovic i Zilic u situacijama 1 na 1,ili golmana za koga znas da ce poloziti glavu ako treba za dres cije boje brani,a to je upravo bio Kocara onda su ta podletanja zanemarljiva.Imali smo Emila i Todica koji ti daju smirenost ekipi i ulivaju sigurnost kako igracima tako i navijacima. A bogme,kad na golu imas dvometrasa,koji je linijas,a jos deluje nekako mirno,nezainteresovano,staticno..... pa ga jos prilikom slucajnog izlaska sa linije lopta preleti.... i ne uliva mi sigurnost,onda mora pasti poneka kritika... jednostavno za dobro svih nas.
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

A imali smo i Perića koji na JNA odbrani penal nogom i ujedno asistira za gol.... :dance2:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako izuzmemo Kordica, koji je opet takodje bio fantastican u omladincima, mislim da je to jedina pozicija gde smo po pitanju akademije prilicno konzistentni sa talentima u poslednjih 15ak godina. :mrgreen:

Sto se Simica tice, ponovicu ono sto sam napisao u temi za TSC - dajte mu vremena. Nije ukupno 10 utakmica branio za ove dve godine, a izletanje na centarsut je stvar procene svojih sposobnosti. Isto je dalje stvar samopouzdanja, a samopouzdanje se stice rutinom. Ima dobar refleks, dobro ispucavanje i deluje na prenosima da je glasan, a tek ce da bude kad se ustali medju stativama i dobije malo na mu*ima.

Krvav je to lebac, ljudi. :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9762
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Sto se Simica tice, ponovicu ono sto sam napisao u temi za TSC - dajte mu vremena. Nije ukupno 10 utakmica branio za ove dve godine, a izletanje na centarsut je stvar procene svojih sposobnosti. Isto je dalje stvar samopouzdanja, a samopouzdanje se stice rutinom. Ima dobar refleks, dobro ispucavanje i deluje na prenosima da je glasan, a tek ce da bude kad se ustali medju stativama i dobije malo na mu*ima.
Da ne bude zabune,ne govorim da je Simke los golman,cak bih voleo da nadmasi Emila,ali mislim od starta mora malo vise zivosti da unese u mec,i da ima "tonu" izlazaka na centarsuteve,pa i ako fula koji sta sad.Mislim da linijasi i nemaju neku perspektivu u ovakvom fudbalu. Slazem se sa tim pozitivnim stvarima koje si naveo da ima,a dodao bih i jos jednu,Lalat ga je najavio kao penaldziju i on je skinuo prvi penal u prvenstvu,tako da buducim suterima nece biti bas svejedno da mu sutiraju penale :cheers:
Image
Post Reply