Škola fudbala

User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala Staroj Gardi.
Čoveka znam samo po (dobrim) delima.Hvala i Gruji za sve naše ,klince,, i srećna mu Nova godina u Novom Sadu.
Gojko sigurno dobro zna zašto je njegov osmeh ( i na ovoj slici) pun i iskren, odnosno nije glumačka poza pred fotoaparatom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ah, to je dakle Stvaralac glavom i bradom.
Nisam znao coveka osim po cuvenju.
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

Samo još da dodam na post SG, Gruja je jedno vreme bio i Djumijev pomoćnik na klupi FK Vojvodine
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Stara Garda, da li se vratio za stalno ili samo za praznike?
Ako je ovo prvo, nadam se da ga iz kluba nisu pozvali samo na Novogodišnji koktel. U ovom trenutku Gruja bi bio veliko pojačanje za stručni štab prvog tima. Zaslužio je to čovek svojim dosadašnjim radom sa mlađim kategorijama. Najbolje poznaje igrače iz podmlatka, mogao bi i morao da odigra važnu ulogu sada kada je vreme da neki od tih momaka budu prekomandovani u prvi tim. Baš kao što je, ne tako davno, to učinio (uz Đumija) i sa Kačarom.
Locked