Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by NS DUNAV »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nen ... 27-05-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

Данас на СПАСОВДАН Лалатовић потписује нови уговор."Води нас до титуле" отпада,а да ли ће на СПАСИТИ и одвести у Европу,може да се по мом скромном мишљењу овери већ у петак.Срећан нам наставак првенства после ове пандемије :frown: и молим вас држите "social distance". :?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ako nista drugo, da ne overimo Evropu i onda je poverimo nekom Krunicu da nas izbaci posle jednog kola. :mrgreen:

https://www.fkvojvodina.rs/nenad-lalato ... UoIJ2MgN2A" onclick="window.open(this.href);return false;
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by FkpCascais »

To sa lalatom zurnal namerno radi da odrzava taj mit te ljubavi i kako zvezda jednog dana u buducnosti treba sa lalatom da dozivi neke avanture, a kakve, videcemo. Cela liga je ove sezone (a kao da drugih nije) totalno iscenirana, fudbal je kod nas dostigao maksimalnu toksicnost. Savez, reprezentacije , lige i klubovi postoje iskljucivo da bi donosili prihode prodajom igraca i sve se namesta kako je par likova iz zone sumraka zamislilo da je idealno i da ce tako da se najvise zaradi. Postoji ne napisani konsenzus da se Zvezda ovih sezona rehabilituje, a Partizan je kompenzovan imidzom druge najbolje skole u... univerzumu valjda... (ozbiljno gledano nije ni 50. u Evropi a kamoli 2.) i ucecscem u Evropi, koje zajedno garantuju ocekivanja pouzdanih prodaja. I Vosa, koja sa nametnutim lalatom se garantuje da se nece pretvoriti u neki Ludogorec ili kakvo drugo iznenadjenje vec ce poslusno da iskljucivo bude izlog igraca nasih menadzera koji treba da se forsiraju i reklamiraju i klub ce biti kompenzovan od strane saveza visokim mestom na tabeli kao poklon za poslusnost. A u stvari ceo ovaj sistem, lalat, sve ovo je potpuno obrnuto od svega sto je Vojvodina odveka predstavljala.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9805
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1329667/ ... otelu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeste malo starije,al opet zanimljivo je... ja tek sad procitah
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Hval'te me usta da vas ne poderem...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Cale moj vec neko vreme pokusava da se malo distancira od Vose, u tom nekom smislu da ne ide na utakmice, da ne gleda utakmice, da ne zna igrace trenutne, itd. I dalje je Vosa tu u srcu, ali nekako odbija da bude u toku toliko. Ja mu ne dam cak ni odavde da zardja. Saljem streamove kad ne ode, pricamo, objasnjavam mu ko je dobar u ekipi, uspevam nekako.

Jedna od stvari koje su nam hit je Lalat i njegove gluposti, pa mi nekako prirasta za srce zbog toga, samo ne mora uvek rezime karijere u svakom intervjuu. Onaj kratak intervju na kraju utakmice s Cukom, cale i ja smo oplakali. Novinar ga pita jedno, ovaj izlista svoju biografiju, spomene siru porodicu, pozdravi uciteljicu, ceo IV3, i sve u studiju i reziji. BOG!

Takodje, mi svaki intervju sve nize plasirani u sezoni pre njegovog povratka. :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Takodje, mi svaki intervju sve nize plasirani u sezoni pre njegovog povratka. :mrgreen:
Da. uspeli smo nekako nakon plasmana u plejof da budemo deveti - sampion plejauta :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

U slavlju i euforiji koja je prethodila finalu, zaboravismo na jednu stvar koja bi trebala da je neka norma, ali je nazalost postala ogroman kuriozitet - Lalatovic je prvi trener posle Kize Milinkovica (10/11) koji nas je vodio punu sezonu - od prvog kola, do poslednjeg meca u finalu kupa (oba s partizanom). :)

Ako se ne desi neki kopernikanski obrt, i on ne zapali negde pre Evrope, bice prvi trener posle Bekvalca (00/01 i pola sezone 01/02) koji je Vosu vodio punu jednu sezonu i zapoceo sledecu. Ima trenera izmedju koji se kalendarski i po broju utakmica uklapaju, ali su dolazili na klupu posle prvih par kola (Rajevac, Dzimi itd).

Ako se kojim slucajem desi da kola ne krenu nizbrdo, pa covek ostane punu sledecu sezonu, bice prvi trener posle njegovog ''Cika Mise'' devedesetih, koji je to ucinio i ujedno prvi trener Vose u ovom veku koji je spojio dve pune sezone. Porazavajuca statistika. :frown:

Bio bi tek 13. trener u 107 godina (na kraju sezone koja sledi) koji je spojio dve sezone u klubu, a mozda i ''bolje'' plasiran. Ova statistika nije proverena, jer ne znam bas kada su preuzimali ekipu treneri poput Fritc Levitusa, Franje Hirmana, Dragoljuba Milosevica itd, ali je i to 13. mesto prilicno porazavajuce.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Немојте да заборавите још једну важну ствар. Лалат је већ сада један од Вошиних најтрофејнијих тренера, ако успе још нешто да освоји наредне сезоне...биће најтрофејнији. :dance2: :whistler: :thankyou:

Дај Боже да још нешто освоји на Вошиној клупи. :mrgreen: :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9805
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/35001 ... je-i-pazio" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Lalatovic opet pravi istu gresku kao u finalu kupa, pri vodjstvu se bunkerise i opet nas rezultatski stizu.
Jako dobro radi na mentalnom planu igraca, ali mi se cini da zaostaje na taktickom planu. Nekako mi se cini da se nasi igraci bas lose postavljaju.
To je moje laicko misljenje i vrlo je moguce da gresim.
User avatar
slanobarac
Posts: 3566
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tracev ... i-Sad.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kakav tekst. :shit:
Ahahaha, trener nam je baš u formi. Ima sex i danju i noću.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote:https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tracev ... i-Sad.html
Kakav tekst. :shit:
Ahahaha, trener nam je baš u formi. Ima sex i danju i noću.
Zato je i dao igračima pauzu do četvrtka :)
User avatar
slanobarac
Posts: 3566
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Gospođa verovatno navija za grobare a poznato je da on takve najviše voli da....... :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Lalatovic ne dangubi - antistres terapija posle derbija :dance2:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply