27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:0)

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički, petak u 17h

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Trener im se hvali kako jos nema poraz od Vose,dzaba majstore kad te pocetnik Dejan Stankovic oducio od fudbala,strategije i znanja
Ja se ne bih time hvalio posle onakvih partija Vose pod njim. Cuti, druze, dobio si ''najorganizovaniji klub u drzavi'' da vodis i bices peti. Bolje cuti...sabane.

Prvo poluvreme sam gledao. Mi smo posle pola sata morali 2-3 gola spakovati. Znao sam da ce pasti gol i da necemo dobiti cim tih par sansi nismo iskoristili.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:0)

Post by Turija »

Vrlo pristojna utakmica posle duge pauze i na klizavom terenu.
Nije bilo slabog pojedinca. Covic, Djordjevic i stoperski par zapazeniji, dok su Vukadinovic i Bojic imali dobrih poteza, ali i propustenih sansi.
Mozda je moglo vise osveziti ekipu pri kraju utakmice ( jer postoji pravo na 5 izmena, ako se ne. varam) i ici na 3 boda, ali i jedan nam ,,igra".
I dalje bi morali odneti mnogo vise lopti u skoku i brze se namestiti na sut. Da smo bili brzi i precizniji u zavrsnici obezbedili bi sigurnu pobedu.
Sve u svemu, dobro je za novi pocetak.
Videcemo kako cemo izgledati u kupu protiv Lucana?
:cheers:
PS
Ja vise ne znam kad je penal, posle ovih silnih izmena pravila? :roll:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:0)

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: PS
Ja vise ne znam kad je penal, posle ovih silnih izmena pravila? :roll:
Što bi Vujke rekao - penal je kad sudija svira.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:0)

Post by Душан »

Изгледа да су се наши истрошили у првих пола сата. Постигли смо гол и промашили неколико зицера, и уместо да водимо са два три гола разлике и решимо утакмицу дозволили смо да паднемо у наставку и опет добијемо глуп гол. Очекујем да ТСЦ победи све утакмице до краја, а што се нас тиче 90% смо обезбедили Европу, али џаба ти играње у њој кад ниси у стању да победиш Чукарички, ТСЦ и Јавор. Биће опет прва два кола и крај, евентуално неку корист би имали ако би продали неког играча.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:0)

Post by Turija »

Da li vazi novo pravilo o 5 izmena?
Ako je sinoc vazilo, nije mi jasno zasto Lalatovic nije napravio 5 izmena, kada smo fizicki pali u drugom poluvremenu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 27. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:0)

Post by gospodinFKV »

Mislim da se us*ao malo.
Bodom smo gotovo sigurni za Evropu, ako Kup ne uzme neko treci, u sta sumnjam, posto se vec sad dize prica o duploj kruni onog kancera.
Locked