24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by vdn slaninar »

Ko sto se cigani loze na namestene titule tako i mi se lozimo na izvanredne uspehe u ovoj sezoni.Ovo je no stres sezona,kao poslusna filijala posle budjenja Nisa na red smo dosli mi i nas povratak u Evropu.Ne kazem da nam je sve otvoreno i namesteno al da imamo vetar u ledja od onih na koje se gadimo,to imamo.Jasnu sliku nase ekipe dobicemo protiv crnog blizanca,tu ce nam biti jasno kolko mozemo u evropi.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Ne mislim da se neko, ovde, lozi na rezultate.
Jedino mislim da smo odigrali , mozda i najbolju utakmicu u sezoni, u subotu protiv Vozdovca.
Pitanje je da li cemo je ponoviti, a pogotovo imati kontinuitet igara.
Evo, npr vec pominju da Stojkovic nece igrati zadnjeg veznog, a po meni je on bio kljucni igrac za dobru igru na sredini terena, kao i Bojic, koji je prvi put odigrao dobro 70 minuta u Vojvodini.
Uz sve te dobre igre ostalih npr Djordjevica, Bralica, Sanicanina, Drincica,pa delom i Andrica i Mrkaica, koje oni mogu ponavljati u kontinuitetu. Naravno i Vukadinoviceva odlicna individualna partija u subotu, ali i on, kao i Bojic, nije odigrao celu utakmicu u tom visokom ritmu.
Sve u svemu, bilo je perioda gledljivog fudbala u subotu, ali ne 90 minuta, sto trazi i nasa liga, a pogotovo Evropa. Niko se ne zanosi ovom utakmicom i bodovima na tabeli.
Prva provera (mozemo tako i dalje) sledi nam u subotu protiv Lucana.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 24. kolo: Voždovac - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Radoye »

Mene su ove godine bas nagazili i na poslu i sa privatnim situacijama pa nisam bas davno imao prilike ispratiti utakmicu, i nije da ti ne verujem da je ovo bila najkvalitetnija utakmica sezone ali sad se plasim da pitam kakve su onda bile ostale jer ovo u nedelju je bio bas slab fudbal na obe strane. Bilo je pojedinacnih momenata i lepih poteza ali nisam mogao da se otmem utisku da gledam rekreativce koji su se opkladili u gajbu piva ili tako nesto a ne utakmicu iz najviseg ranga takmicenja i to timova koji pretenduju na plasman u Evropu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked