23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3:0 (1:0)

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by ssnigd »

ogi wrote:Pitanje za ljude koji su bili na utakmici: Da li se Radnicki sklonio ili smo ih zasluzeno dobili/nadigrali kao sto rezultat to pokazuje?

Mozda je doslo naredjenje sa vrha, pa moram da pitam. Zalosno je da moram i u pobedu svog kluba da sumnjam. :oops:
Gledao sam drugo poluvreme, mi smo se tada povukli i cekali na kontre. Radnicki je vodio igru, ali kao i svi jsl klubovi jalovo i uzasno. Meni deluje da se nisu sklonili.
Lep gol Vukadinovica :cheers:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by fare »

Mrka 2 gola??? :shock:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by slanobarac »

Ajde malo da uozbiljimo. Nikakve sklanjalice nije bilo. Odlično prvo poluvreme, gol u 15. sekundi, lepa akcija. Posle drugog gola smo stali. Retko lep drugi gol. Treći na samom kraju iz kontre. Radnički solidna ekipa ali igrali su onoliko koliko smo im dozvolili. Zapazio sam mladog Čupića, voleo bih ga u crveno belom dresu. Sudija loš, poništen gol i nedosuđen penal. Mihajlović dobio gromoglasan aplauz posle makazica i prilikom izmene. Meleg najgori i počašćen od zapada. Meni su najbolji uz strelce bili i Stojković i Seničanin.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by slanina »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=O50QuxL2fk0[/video]

Danas nisam stigao na utakmicu.Mrka me iznenadio prijatno svaka čast za dva gola,drugi lepo smireno.Đubre od sudije nam je poništio čist gol i to po ko zna koji protiv ovih jadnika a penal čist ko suza.Gol Vukadinovića za špice.Trebali su petardu da popiju.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Turija »

Lepi golovi :!:

Kako veceras mozemo da igramo agresivno, a onomad ni sut na gol?
Nemoj samo da mi neko kaze kako nam zvezda to, njenim kvalitetom, nije dozvolila?
Je l' Indjija toliko bolja od nas, pa moze da odigra za svaku pohvalu ( i to dva puta) uz sramno navlacenje sudijja za zvezdu?
Dusan je potpuno u pravu za ono sto je napisao danas ovde, duboko ozlojedjen vidjenim u subotu u Bg i u Indjiji popodne.
Vosa je ne crvena ekspozitura ( filijala je vec ozbiljan pojam), nego je nepristojno da napisem sta je. Ima li nekog u klubu da ga je sramota?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički, sreda u 18h

Post by Voja »

Ponovo smo u isto vreme pisali iste stvari,samo u dva razlicita topica :cheers:
Lepi golovi,lepa igra.... rece onomad Babic "samo sam pustio decu da se igraju"... prosle nedelje to im nije bilo dozvoljeno,i sad kao pusteni s lanca :mrgreen:
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3;0 (1:0)

Post by pedjans »

Ako je sve bilo regularno, onda smo prilično dobri.

Sve će se videti u narednih par kola.

Pojačanja su se dobro pokazala - Mrkaić, Vukadinović i Đorđević su juče zaista dobro odigrali.
Limanac FKV
Posts: 49
Joined: Mon Mar 19, 2018 11:58 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3;0 (1:0)

Post by Limanac FKV »

Odlicna igra, steta sto ne dadosmo jos koji. Po meni je samo umesto nedodirljivog Bojica trebao poceti Zukic ili Covic (ako ne i obojica od pocetka). Mrka se dobro pokazao, nadam se da nije bljesak samo na tren. Nisam previse pratio Radnicki ove sezone, ali sam vise ocekivao od njih. Ono juce je bilo bas lose (pod uslovom da je sve regularno :mrgreen: ).

p.s. Lep pozdrav sa zapada za onog iz Jarka :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3;0 (1:0)

Post by Turija »

Od Vukadinovica i Djordjevica sam to i ocekivao, a Mrkaic me je prijatno iznenadio. Cini mi se da je dosta pokretljiv za svoju visinu.
O Vukadinovicu sam citao u sportskim komentarima da je odlican igrac, ali sklon povredama, kao i Vucic. Nadam se da se nece povrediti.
Djordjevicevu dobru ofanzivu sam primetio u Beleku.
Bralic bi mogao biti pravo osvezenje u odbrani u kojoj dobijamo na visini i sa njim i sa Djordjevicem, pa i Mrkajicem kod prekida.
Covic mora umesto Bojica a Zukicu dati mnogo vise minuta.
Drincic kao da je bolje i ostrije centrirao nego ranije.
Rockov, ponovo, siguran.
Kada bi se ovako igralo, onda bi vec bilo nekog fudbala, kojeg moze gledati.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Radnički 3;0 (1:0)

Post by slanobarac »

Novajlija Mrkajić se, mislim, upisao u istoriju Voše jer dao je gol u 15. sekundi meča. Ja ne pamtim brže postignut gol u NS. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Locked