21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Milan »

Meni ovo deluje za nijansu borbenije i igraci za nijansu spremniji u odnosu na jesen. Opet previse davimo i olako propustamo sanse. Na stadionu nisam zbog daljine video, a nije mi jasno ni gledajuci snimak... Na koju foru je golman ubacio loptu u mrezu? Pohvalio bih i Rockova...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by gospodinFKV »

Milan wrote:Na koju foru je golman ubacio loptu u mrezu?
Krenuo je sa spoljne strane da obilazi igraca, pa kad je video da nece stici, skocio je preko njega, sa rukama u pravcu gola. Generalno debilan potez, posto je igrac delovao da moze to glavom da ocisti, ali s obzirom da je poskidao par lepih suteva, ne bih ga nesto kudio.

Rockov deluje skroz sigurno.
Istocno stajanje
Posts: 541
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Izuzetno bitna pobeda, pogotovo sto do kraja prvenstva imamo bas tezak raspored, tako da je dobro sto smo se malo odvojili od drugih. Morali smo biti efikasniji, u nekoliko navrata kada udjemo u protivnicki sesnaesterac umesto da sutiramo, beskrajno se dodaju... Mada i Rockov je imao onu vrhunsku odbranu u drugom poluvremenu.
Sledece subote je ispit koliko mogu/smeju.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter, subota u 18h

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:
Milan wrote:Na koju foru je golman ubacio loptu u mrezu?
Krenuo je sa spoljne strane da obilazi igraca, pa kad je video da nece stici, skocio je preko njega, sa rukama u pravcu gola. Generalno debilan potez, posto je igrac delovao da moze to glavom da ocisti, ali s obzirom da je poskidao par lepih suteva, ne bih ga nesto kudio.

Rockov deluje skroz sigurno.
Meni se cini da je Petric uvideo da ne moze uhvatiti loptu, pa je hteo da je izbaci u korner? Medjutim, lose je zahvatio i ubacio u mrezu.

Prema snimku, Emil dobar i siguran. :lala:
Ostale igrace tesko raspoznajem, brojevi slabo vidljivi (pogotovo dvocifreni), a i snimci su sto god.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Meni je Mladenovic dobro odigrao. Zna sa loptom, jedini u timu koji trenutno zna da je sacuva. Mislim da ce nam znaciti jako puno i pre ga vidim u sredini, nego na krilu.
Vukadinovic borben, razume igru, trosi se i nazad i to je to.
Djordjevic slicno kao Vukadinovic, moze imati korisna ubacivanja sa strane.
Drago mi je za Rockova, deluje sigurnije.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by Pera Centar »

ssnigd wrote:Meni je Mladenovic dobro odigrao. Zna sa loptom, jedini u timu koji trenutno zna da je sacuva. Mislim da ce nam znaciti jako puno i pre ga vidim u sredini, nego na krilu.
Vukadinovic borben, razume igru, trosi se i nazad i to je to.
Djordjevic slicno kao Vukadinovic, moze imati korisna ubacivanja sa strane.
Drago mi je za Rockova, deluje sigurnije.
Nije mi jasno kako mozes da kazes da je Mladenovic odigrao dobro.Prvo fizicki ne izgleda kao fudbaler.
Drugo nije bas bio primetan, osim suta sredinom drugog poluvremena.Sut sa desnog krila zavrsio je u autu na levom krilu, daleko od korner zastavice.

Za Vukadinovica se slazem.Djordjevic je mnogo bolji nego Devetak.

Rockov je bio odlican.

Po meni nas ubedljivo najbolji igrac je bio Zukic, tempo i igra su se promenili od kada je on usao.Nazalost Zukic je igrao 15 minuta.

Bojic i dalje igrac manje na terenu, spor i bezvoljan.

Ukupan utisak, je da Covic treba da igra pre Mrkaica, Zukic pre Bojica, a da sve ukupno igra nije puno unapredjena od jesenas.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by ssnigd »

Kada je usao bio sam na drugoj strani tribine, pa je mozda utisak drugaciji. Izgleda slabasno, to je tacno. Ono kako je baratao sa loptom mi deluje da ce biti ok. A za sut, presla preko noge jbg, ako bude jos jednom tako sutnuo, onda nije vise slucajnost :mrgreen:
Za Bojica se slazem, prespor je, a i kontrola lopte i brzina odlucivanja je nezadovoljavajuca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by AntonioKasano »

I meni je Mladenovic bio uzasan, nisam video nijedan dobar potez. Bojic neprimetan, da li moze da se proveri koliko ko od igraca pretrci? Mislim da bi podatak za njega bio porazavajuc. Zukic me osim zeljom nije impresionirao, par puta je udavio loptu umesto da doda. Djordjevic se lepo ubacivao, i lopte su mu bile opasne za razliku od drugih spoljnih igraca koje smo gledali zadnjih godina. Drincic je isto bio vrlo dobar. Zukic pre Bojica svakako, ne vidim kako moze da se zaradi na transferu od Bojica, niti radi nesto epohalno na terenu pa mora da se trpi. I taj Mladenovic sad uzima minute Neskovicu, jos jedna Lalatoviceva glupost kao i ovaj Mrkajic, on isto deluje dosta lose, a imace minuta koliko volis, osim jedne lopte koju je dobro spustio glavom nista nismo videli za celu utakmicu. Evropa ce biti jedino merilo, ova smejurija od lige rasporedjuje mesta na tabeli za stolom a ne na terenu.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by ernesto »

Sad dosta forumasa hvali Djordjevica a kad se pricalo da ce nas pojacati,drvlje i kamenje na njega....
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Ne mogu mnogo da komentarisem na osnovu snimka, ali na osnovu postova, cini mi se da mi je procena bila dobra. I to ko ce biti prva postava i kako ce igrati.
Bojic dodao jedan kratak dupli pas, opet prvom do sebe, a ispalo mnogo bolje sto je lopta otisla udaljenijem saigracu ( korak-dva), pa se taj nasao u lepoj gol sansi.
Djordjevicev kvalitetan napad sam primetio u Beleku.
Znao sam da ce igrati svi Lalatovicevi igraci, sto se i obistinilo. Tako je radio i u proslom mandatu.
Mogu da razumem da Covica ne igra ceo mec, jer je rekovalescent, ali ne i da ne pocne utakmicu.
Kod Mrkaica sam video samo jedno dobro prosledjivanje lopte glavom unapred. Da ne komentarisem da li je slucajno idealno ispao odlican for? Verujem da je tako hteo. Ko je bio na utakmici mogao je videti njegove ostale reakcije sa loptom i bez nje.
Mnogi igraci se nisu nasli ni na klupi npr Vojin Arsavin od mladih, a i nesto starijih npr Djuricin....
Videcemo kako ce trener dalje kombinovati.
Pravi test je u subotu, pa cemo imati jasniju sliku svega.
Za sad, samo 3 velika boda, koje nam je doneo golman Proletera.
PS
Zanima me kako je igrao Topic i Zukic? Tu su komentari dosta podeljeni? Za ostale mislim da su odigrali ocekivano.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by icebaby »

Mali rant.

Necu da pricam o tekmi jer je nisam gledao.
Ali nikada nikako ne mogu a da ne pocnem price od pocetka ...
Meni je smesno da mi bilo sta tu sad kao pricamo komentarisemo .. pa ljudi mi nemamo DVA fudbalera u ekipi!!
Sve veza kombinacije, pa jebeni Javor proda igraca za vise para nego mi!!
U klubu nam sve cigansture, i mi smo drzavni projekat sada jer imamo drzavnog sponzora, politicara u klubu .. po cemu smo mi sada bolji od bg govana?
Sve je ovo zbog politike, drze nas u zivotu da se neka vrsta mira odrzi, Vojvodine nema dok nema Vojvodine. Ko razume ,shvatio je.
Nas klub je sveden na nivo Mladost Lucani Javor itd .. i tu ne mislim samo na igrace/kvalitet, nego i na sve ostalo.
Pogledam samo Facebook stories ,HK OK Vojvodina ima storije, i to sa lica mesta, sto bi se reklo exkluzivni snimci koje mozes videti samo tamo i nigde vise, tako se privlace pratioci! Da ne pricam o TSC i slicno ..
Nas klub i ljudi u njemu toliko vole Vojvodinu ,da nisu spremni ni da odvoje 3min svog zivota da naprave jedan jebeni story koji kosta NULA dinara!! Da ne pricam o verifikaciji stranica na FB ,TW .. ili neke ozbiljnije promo.. pricao sam vec 100x o nekim danasnjim "popularnim" klincima, koje mozes dovesti da posete klub ,da mozda odu u neku skolu u dresu Vojvodine it slicno .. da namamis mladju publiku na taj nacin, kao sto su cigani uradili ,i to ne jednom sa 2 momka iz Norveske .. gde smo mi od toga bre?
I to nema nikakve veze sa tim sto su projekat, to ima veze sa mozgom, zeljom ,za srcem za ono sta radis i GDE radis.. !
O cemu mi pricamo?..
Da ne pricamo i o tome na kakvom nivou, ok to nema veze sa klubom nego sa ligom ,ali itekako to pokazuje koliko je nasa liga profesionalna i postena .. ti izvestaju koje gledamo na jutubu.. pa komedija jbt, mene bi bilo sramota da to pokazem nekom kao ZVANICNI izvestaj utakmice 1 lige od strane SUPER LIGA ..
Zasto ovo spominjem? Pa zato sto mi je smesno sto mi pored svega ovog sto sam naveo ,amaterizma ,bolenja kurca, lopovluka, mi pricamo o nekom igracu dal se dobro pokazao ili ne?..
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Ice, mozemo ili ,,zatvoriti ducan" ili pokusavati odrzati neku nadu da ne nastane potpuni mrak.
Cesto ne znam sta je bolje?
Ali, ako necemo mi, ko ce?

PS
Nikolic, danas, prva utakmica za Spartak i odmah gol.
Vosi nije trebao. Super strucnjaci ga proglasili viskom i nekorisnim igracem.
Uhmm...

Tako i sa Covicem.
Proglasi ga trener za najvece pojacanje i stavi ga na klupu.
Mislim, sta reci?
Last edited by Turija on Sun Feb 16, 2020 7:58 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 21. kolo: VOJVODINA - Proleter 1:0 (0:0)

Post by Voja »

Pera Centar wrote:...a da sve ukupno igra nije puno unapredjena od jesenas.
Setimo se samo prvih kola pocetka prvenstva,kakva igra kakvi rezultati,a Lalat se busao da bi bilo bolje da je bio od pocetka priprema da je imao igrace koje je on hteo.Eto sad ima sve... vidimo se u subotu!!!! :wink:
Image
Locked