Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... lub/348595" onclick="window.open(this.href);return false;
Petkovic u drugoj ligi Portugala
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Vosa je sve wrote:https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... lub/348595
Petkovic u drugoj ligi Portugala
Tondela igra u prvoj ligi Portugala
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/348612" onclick="window.open(this.href);return false;

Nadam se da je greska, da fali jedna nula :shock:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1274363/ ... kmice.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Al smo jadni! Domaći klubovi prodaju blizancima igrače za minimum 300 000 evra, a mi najboljeg strelca skoro pa poklanjamo.
A ovamo se hvale iz Kluba kako odbijaju milionske ponude za Topića...
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Sramota je sto nema Ezea i Rumuna. Ali zato imamo ksenofobicnog trenera :oops:
Sramota je po kojoj ceni je otisao Matic (ala se prave mesta za Lalatoviceve igrace).
Vise od pola tima ce nam biti igraci iz Beograda sa propalim ino karijerama. Postajemo OFK2. Ko ne moze u blizance, 'ajd u ofk, ko se tamo pokaze, nazad u blizance.Klub smo za razigravanje igraca i potkusurivanje.
Drugi grad u drzavi, treci klub u sampionatu, jedini u svetu bez samopostovanja svoje tradicije i ranijih generacija. To je danas Vojvodina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Turija wrote:Sramota je sto nema Ezea i Rumuna. Ali zato imamo ksenofobicnog trenera :oops:
Sramota je po kojoj ceni je otisao Matic (ala se prave mesta za Lalatoviceve igrace).
Vise od pola tima ce nam biti igraci iz Beograda sa propalim ino karijerama. Postajemo OFK2. Ko ne moze u blizance, 'ajd u ofk, ko se tamo pokaze, nazad u blizance.Klub smo za razigravanje igraca i potkusurivanje.
Drugi grad u drzavi, treci klub u sampionatu, jedini u svetu bez samopostovanja svoje tradicije i ranijih generacija. To je danas Vojvodina.
:!:
Браво, све речено!
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

Nije meni Matic bio neki spic, davao golove kad mu nameste na tacnu al ocekivao sam bar 250 000.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ako je ovo prava cifra , to je smesno. Po meni , s obzirom na godine , od 300 do 400.000e
Karlsson
Posts: 2133
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Kako HotSport nezvanično saznaje, Miljan Škrbić bi mogao u Vojvodinu, jer je tamo ostalo jedno upražnjeno mesto odlaskom Bojana Matića. Novosađani su doveli Momčila Mrkaića iz Javora, ali potrebno je pronaći i zamenu.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vosa je sve wrote:Nije meni Matic bio neki spic, davao golove kad mu nameste na tacnu al ocekivao sam bar 250 000.
Nisam ni ja imao neko visoko misljenje o njegovom kvalitetu ( i ovde sam pisao da je Nikolic daleko bolji spic i univerzalniji igrac, tehnicki mnogo potkovaniji), ali koja blamaza Kluba da proda svog najboljeg strelca za te pare i to jos pod ugovorom.
Pa, od te ,,prodaje,, nema ni za jednu mesecnu platu nasih prvotimaca.
Ovom cifrom je prodat Klub, a ne igrac Vojvodine..
Dinamo prodao svog igraca za 45 miliona evra, a Vojvodina i Dinamo su u EXYU, skoro bili egal.
Partizan se hvali da su prodali igraca za 10-12 miliona evra, onomad, a mi njima Matica, prvog spica, za kiselu vodu.
I ko ce sad da igra na njegovom mestu, jasno je svima. Isto, kao i na Ezeovom. Ej, Eze nema mesta u prvih 28 igraca Vojvodine. :oops:
Jos dok se i medjusobno posvadjaju oko postave, opet ce bit pustos u Klubu, posle naprasnog odlaska Lalatovica. Vec vidjeno .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dokle god nam veprine poput ove dvojice vedre i oblace klubom, nece biti bolje.

Uz pumpadziju, to su najgori pilicari i mulj koji je Dunav naneo u Novi Sad...
fare
Posts: 2812
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Idioti prodali Matića za celih 120 hiljada kukala nam majka sa Mrkajićem nikad mi nećemo imati ozbiljan klub pilićari jedni :x. Sada neka se bace u poteru za novim špicom ali ne nekim klincom nego nekim iskusnim a koliko vidim Drinčić se baš neće naigrati ove sezone povređen od kraja polusezone imali smo Merebu koji nam se nudio na tacni oni dovode kojekakve šklj igrače pravićemo mi Merebu od blata i kao što je nekome napisao vec viđeno uskoro odlazak Lalatovića a posle toga raspad sistema prvog strelca ekipe prodati za 120 hiljada pa to niko normalan ne može da uradi i sada ih samo čekam kako će sijati od sreće kako smo odlično pazarili gadite mi se fuj....
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

upravu ste da su to smesne pare za klub,al cim je otisao znaci da je hteo da ide, mogao je reci necu u partizan, sad klub uzo sta je uzo.
meni je i malo drago sto je otisao ocekujem brzu Vosu u napadu sad.
Eze mozda ima problem sa vizom kao i svake godine.
treba nam brz napadac nesto kao Abubakar.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@ Vosa je sve
Ne zalim ja za Maticem ( tu delim misljenje sa tobom), nego Vojvodina ne sme da prodaje, bilo kog igraca, po toj ceni, a kamoli spica.
Sta ce, posle ovoga, za druge igrace da nam nude?
Nece dobaciti ni 500.000E za najboljeg. Srusili su cenu svima i to malo preostalog ugleda kluba.
Po toj ceni se kupuju igraci iz podrucnih liga.
Sad ce grobari da nam uvale nekog Skrbica i imacemo pola tima igraca koji nisu igrali nigde. Trenera koji ceka da mu kondicioni kolega nabije snagu igracima, pa vijaj, ne daj, do iznemoglosti, po celom terenu, bez smisla i koncepcije.
I mi, takvi, hocemo u LE.
Pa, to nema ni u crtanom filmu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply