19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Dragojlo »

I ja sam mu na IG komentarisao kako ga volimo i želimo ga nazad i njemu se taj komentar dopao, al odma su mi navalili neki poljski navijači tog njegovog kluba da mi seru kako je to njegova druga kuća.... A vrv nemaju pojma o njegovom prvom mandatu kod nas.... :greenbutt:
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by N13 »

Smrzoh se... vozim posle utakmice kuci, ne osetim kvacilo koliko mi noga utrnula.

A smrzli se i igraci bogami. Bili su jako stisnuti, a bilo je ocigledno da su mogli dati 5 komada da su hteli malo da se trgnu.
Mozda nekome ko je pratio rezultat delovalo da strepimo hocemo li opet prosuti bodove, ali meni na stadionu tako nije izgledalo. Nismo stvorili puno velikih prilika kao protiv Rada, ali smo bili mnogo dominantniji u polju. Pritisak i presing su vrseni svih 90 min (cak i na golmana), tako da igraci Radniku ni jednom nisu spojili vise od 2 pasa.

Imali su jednu - dve sanse gde je Rockov rutinski odradio posao.

Dve sitnice su mi zapale za oko:
- Semafor pola prvog poluvremena nije radio
- Lalatovic kao nikad do sada ispizdeo na Eze-a.

Bilo bi lepo da u sto vecem broju odemo u Sentu.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by fare »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=LDqe35szcvY[/video]
Opet Lalatovic vs Lazetic
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Milan »

Dugo nisam gledao nasu konferenciju, ali vidim da se nista nije promenilo po pitanju ponasanja novinara. Niko da bekne, priupita nesto...


Lalatovic da se dogovori sa Gajicem. Brka najavljuje borbu za titulu ( :mrgreen: ), a Lalatovic se nada drugom mestu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Turija »

https://youtu.be/DwI2FDPlKl0" onclick="window.open(this.href);return false;
Po izvestaju Arandjel najzapazeniji. Svugde ga bilo na terenu.
Dobar i Gemovic.
Izgleda da je Gemovic trazio da izvede penal, ali da mu Veselinovic nije dao. A, onda, sutirao kao pocetnik.
Nije mi jasno zasto je Veselinovic izveo penal, kad je vidljivo da u igri slabo barata loptom i tacnim pasom?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Kod mene bi za takve promasaje placali penale u vidu skupljanja opreme posle treninga i ciscenja svlacionica i slicnih stvari. Promasis stopostotnu? Nije frka, sledecu tekmu dolazis sat vremena ranije da je pripremis za ekipu. Super je ta inicijativa, ali ako ti promasis gol sa 5 metara tako krvnicki, treba da se zapitas, a moraju i neke sankcije da postoje, jer se nekad sama volja da se poboljsas ne podrazumeva.
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by ernesto »

Turija wrote:https://youtu.be/DwI2FDPlKl0
Po izvestaju Arandjel najzapazeniji. Svugde ga bilo na terenu.
Dobar i Gemovic.
Izgleda da je Gemovic trazio da izvede penal, ali da mu Veselinovic nije dao. A, onda, sutirao kao pocetnik.
Nije mi jasno zasto je Veselinovic izveo penal, kad je vidljivo da u igri slabo barata loptom i tacnim pasom?
Gemovic je i od Topica bio trazio protiv Rada da sutira penal...
Puca od samopouzdanja ....
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Turija »

ernesto wrote:
Turija wrote:https://youtu.be/DwI2FDPlKl0
Po izvestaju Arandjel najzapazeniji. Svugde ga bilo na terenu.
Dobar i Gemovic.
Izgleda da je Gemovic trazio da izvede penal, ali da mu Veselinovic nije dao. A, onda, sutirao kao pocetnik.
Nije mi jasno zasto je Veselinovic izveo penal, kad je vidljivo da u igri slabo barata loptom i tacnim pasom?
Gemovic je i od Topica bio trazio protiv Rada da sutira penal...
Puca od samopouzdanja ....
Po meni, trenutno, najperspektivniji nas igrac.
Ima visinu, snagu, eksplozivnost, brzinu, odlican centarsut i sut.
Ako bude vredno radio i imao ,,mirnu" glavu, ceka ga lepa fudbalska karijera.
Samo da ovi, nezvani gosti, sto citaju nas forum, ne bace oko na njega, vec sada. Valjda je uprava stavila pametniju izlaznu klauzulu u njegov ugovor?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by novosadjanin »

Jel jos nekog Gemovic podseca na Laneta? Stil igre, pokreti, stav, sportski bezobrazluk... Po meni je on trenutno ispred i Ezea i Djuricina i Neskovica.

Kod penala Gemovic gleda ka klupi, odande se pokazuje na Veselinovica i on pokazuje palac na gore...

Jel zna neko sta je sa Maticem? Nisam nigde procitao zasto juce nije igrao.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Prema zapisniku fss, Matic je bio na klupi (dugme ,,postave") sa jos Toromanom, Lazarevicem i Kokirom, pored ovih igraca sto su usli u igru, kao zamene.
https://www.superliga.rs/sezone/2019-20/match/1817" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Milan »

Turija wrote:https://youtu.be/DwI2FDPlKl0
Po izvestaju Arandjel najzapazeniji. Svugde ga bilo na terenu.


Rekao bih da izvestaj nije pravi pokazatelj. Meni se nije dopao i previse je gresio. Treba napomenuti i da Djuricin treba pod obavezno u teretanu, jer je u duelima otpadao kao petlic...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: VOJVODINA - Radnik 1:0 (0:0)

Post by Turija »

Milan wrote:
Turija wrote:https://youtu.be/DwI2FDPlKl0
Po izvestaju Arandjel najzapazeniji. Svugde ga bilo na terenu.
Rekao bih da izvestaj nije pravi pokazatelj. Meni se nije dopao i previse je gresio. Treba napomenuti i da Djuricin treba pod obavezno u teretanu, jer je u duelima otpadao kao petlic...
Milane, zato sam i napisao samo najzapazeniji, jer ne znam kakav je opsti utisak sa utakmice. Izgleda mi da se puno trudio i hteo da da doprinos pobedi.
Vise volim kad igrac izgara na terenu, ulazi u sanse, pa neka i masi (uci ce neka), nego kad igrac prestoji celu utakmicu i cusne jednu odbijacu u mrezu, sa par metara.
Za takvu sansu su se drugi debelo oznojili (taj gol su pripremili nekoliko igraca, mislim da je i Stojkovic ucestvovao sa centarsutom).
Zato sam ga pohvalio i cini mi se da vidno podize formu, iako je malo slabiji u defanzivi. Jako tesko je biti super i napred i nazad 90 minuta, sa toliko pretrcanih kilometara i sprinta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked