Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ako puste Topa mogu da pakuju kofere svi redom.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Tekst je plasiran u svrhu destabilizacije Kluba i mladog Topica.
Bodovno smo im se puno priblizili, pa nas pocinju shvatati ozbiljno i ne osecaju se bezbedno.
Iako mi znamo da je nas trenutni bodovni saldo iznad igre, ali ide i prelazni rok, pa treba uneti nemir u FKV.
E sad, da vidimo sta ce reci i uraditi na zimu odgovorni u Vosi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

[http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... zu-na-zimu a ružnal javlja : koraci su preduzeti sa velikom verovatnoćom već može da se tvrdi da će se šampion pojačati iz Novog Sada :evil: treba im odrediti neku bezobraznu cenu pa neka izvole sada imaju para a ako ode za neku siću i procente može kompletna uprava da se polako pakuje.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Ako uprava proda Topića pod bilo kakvim uslovima, to će značiti da smo stvarno postali filijala najdražeg kluba najvećeg sina našeg naroda.

I to će onda biti najniža tačka na koju smo pali za ovih 105 godina.
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Moze i Topic da malo sagleda situaciju unazad i da bude siguran da ako ode tamo da je ugasio karijeru.Bas kao Ivanic,Meleg i slicni.Strpi se imas prostora u Vojvodini dokazi se sezonu,dve i onda ides preko za dobar ugovor.Naravno ako Vojvodina bude stabilna.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

https://ibb.co/BNCqZJD" onclick="window.open(this.href);return false; Evo isecak iz ruznala.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Turija wrote:Tekst je plasiran u svrhu destabilizacije Kluba i mladog Topica.
Bodovno smo im se puno priblizili, pa nas pocinju shvatati ozbiljno i ne osecaju se bezbedno.
Iako mi znamo da je nas trenutni bodovni saldo iznad igre, ali ide i prelazni rok, pa treba uneti nemir u FKV.
E sad, da vidimo sta ce reci i uraditi na zimu odgovorni u Vosi?
Nema to veze sa namerom da se destabilizuje Vosa zbog bodovnog salda ili vec cega, nego naprosto oni su ubedjeni u verovanju da u Srbiji imaju pravo na sve i da sve pripada njima. Cim negde neki mladi igrac iskoci i pokaze perspektivu on je automatski njihov. Tu jednostavno nema prostora za necije druge interese (maticnog kluba ili tog igraca) nego odmah aaaaaaaaa sveeeeeeeee nista nije bitno samo da se oni namire pa sve da to znaci i smrt karijere za tog igraca. A naravno da je on duzan da im se odazove pa makar tamo i propao a i maticni klub da ga pusti ako je moguce za sto manje para, jer normalno je da svi rade u interesu jednog od stubova nacije i najbitnijeg kluba s ove strane Mlecnog Puta, to je svacija sveta duznost i nemoguce je da bilo ko drugacije vidi stvari.

Tako oni razmisljaju moj Turija, to je sve tesko bolesno. Ali sto je najgore moze im se, jer ko ce u ovoj drzavi da im stane na put?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

pedjans wrote:Ako uprava proda Topića pod bilo kakvim uslovima, to će značiti da smo stvarno postali filijala najdražeg kluba najvećeg sina našeg naroda.

I to će onda biti najniža tačka na koju smo pali za ovih 105 godina.
Sta postali!? Mi smo odavno njihova filijala. Samo corav i od ljubavi obnevideo to ne vidi :greenbutt:
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Može biti, mada se nekako čovek nada da nije baš tako... Doduše, kad se setim naše igre protiv njih u ovom prvenstvu... Da baciš peglu.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ako je predsednik rekao da ostaje onda ostaje 8) https://www.fkvojvodina.rs/gajic-mirko- ... vojvodini/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1256072/ ... -cenu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
LIMAN
Posts: 207
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Transferi

Post by LIMAN »

Sve je to lepo, ali nijednog trenutka nije rekao kljucnu stvar: NEMA PRODAJE IGRACA BLIZANACKIM SMRADOVIMA!
Само храбро до нове победе, але...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Naravno, izraz ponuda koju nije moguće odbiti je izraz koji može imati više značenja...
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Da Zvezda ponudi odmah 2 miliona u kešu ja bih prihvatio.
I ranije smo odbili 1,5 miliona od Partizana za Ivanića, uzeli milion od Belorusa, on kasnije otišao kod većeg beogradskog zla, a mi pojeli go**o.
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Karlsson wrote:Da Zvezda ponudi odmah 2 miliona u kešu ja bih prihvatio.
I ranije smo odbili 1,5 miliona od Partizana za Ivanića, uzeli milion od Belorusa, on kasnije otišao kod većeg beogradskog zla, a mi pojeli go**o.
Jeste, cigani su poznati po tome sto ispune sve svoje finansijske obaveze. Posle dve godine nepplacanja bi stigao poziv od '"gore" I to bi bilo to. NE! Ni sad ni nikad!!!!
Kup je nas!
Post Reply