Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by мализека »

Добро, звездана јесте тешка рупа, али у такмичењу за највеће будале гробље убедљиво побеђује после овога вечерас. Оволике мороне одавно нисам видео, на челу са тзв Стојкетом. :greenbutt: Људи су сами себе избацили за 4 минута. :D :D :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Dobro, nije da mi nismo do sada znali da je car go.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Koga interesuje utakmica TSC - Spartak, najavljen je prenos danas na areni2 u 18h.
E sad, sa arenom se nikad ne zna hoce li prenosa biti, ako nisu u pitanju blizanci. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Јавор је узео бод у Новом Саду, и од тог момента га млати ко стигне, и то му нанесе катастрофу а не обичан пораз.
Cane
Posts: 1051
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Svako ko (potpuno opravdano) kritikuje brojnost publike na Karađorđu, može čisto radi komparacije baciti pogled na TV i utakmicu koju trenutno ciganjerosi igraju na svom stadionu s Voždovcem. Znači igra vasionski i vaseljenski klub, učesnik grupne faze LŠ, uz to šampion sveta i svega ostalog, a na istoku tzv Marakane ima ljudi otprilike onoliko koliko na našem istoku kad igramo recimo s Javorom.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Cim neko ne dozvoli da im najbolji napadaci u vasioni spakuju 4 komada do poluvremena, nece niko ni da gleda. :greenbutt:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

A Svevaseljenski Prvak je izgleda toliko namučio minhenske Galaktikose, da isti gube kući od Bajera.... :D
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote:Cim neko ne dozvoli da im najbolji napadaci u vasioni spakuju 4 komada do poluvremena, nece niko ni da gleda. :greenbutt:
Dobro, potrebno je samo da ciganska a la Gebels propaganda pregura zimu. Do proleća će već mozgovi ponovo vraćeni na kolosek da je to najjači tim na svetu.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote:
gospodinFKV wrote:Cim neko ne dozvoli da im najbolji napadaci u vasioni spakuju 4 komada do poluvremena, nece niko ni da gleda. :greenbutt:
Dobro, potrebno je samo da ciganska a la Gebels propaganda pregura zimu. Do proleća će već mozgovi ponovo vraćeni na kolosek da je to najjači tim na svetu.
Uzeo da pogledam snimak njihov na ruznalu, otisao na komentare, osuo se...i dalje me frapira koliko su dusevno bolesni...
Na pravdi boga ponisten gol Vozdovcu. Najbolji plejmejker u istoriji univerzuma u ofsajdu metar.

Inace, ako se proda Rockov, ja bih vratio Ilica momentalno. Sta je decko sve skinuo ovim imbecilima, neverovatan je...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9773
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Душан wrote:Јавор је узео бод у Новом Саду, и од тог момента га млати ко стигне, и то му нанесе катастрофу а не обичан пораз.
Pogledajte vi golove sa meca Javor-Nis... tu nesto debelo ne stima,mislim,da nije one konferencije posle meca vise bi nego jasno bilo da su se igraci Javora sklonili (pogledajte samo kako beze od lopte),ali na konferenciji trener besan... e sad,dal su mozda bojkotovali njega!? Uglavnom,slucaj za UEFU :wink:
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Voja wrote:
Душан wrote:Јавор је узео бод у Новом Саду, и од тог момента га млати ко стигне, и то му нанесе катастрофу а не обичан пораз.
Pogledajte vi golove sa meca Javor-Nis... tu nesto debelo ne stima,mislim,da nije one konferencije posle meca vise bi nego jasno bilo da su se igraci Javora sklonili (pogledajte samo kako beze od lopte),ali na konferenciji trener besan... e sad,dal su mozda bojkotovali njega!? Uglavnom,slucaj za UEFU :wink:
Да сад сам баш погледао, јако чудна утакмица, да не кажем смрди.
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Sad bolje razumemo Lalatovicevu sinocnu cestitku na visokoj pobedi Radnickog.
Ne znam sta se dogadja, ali u mecu u NS, Javor mi je ostavio dobar utisak, kao i trener Bondzulic (sto je trazio da njegovi igraci striktno markiraju Drincica).
Mozda je to slucajnost, nas los dan, a njihov tesko ponovljiv, ali mi smo delovali nemocno i bezidejno to vece?
Medjutim, ovih 13 golova u mrezi Javora, u dva poslednja kola, deluju neprirodno. Verovatno Bondzulic nije dzabe reagovao tako, kao i Lalatovic?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Fudbal u Srbiji je sada potpuno u službi organizovanog kriminala.

Najveće klubove vode kriminalci i političari koji su takođe kriminalci.

Na čelu saveza je Kokeza, što govori samo za sebe.

Selektori služe da se razigraju igrači podobnih menadžera.

Ako ne bude promena, i to ozbiljnih, zakonskih i organizacionih, u narednih par godina, uslediće i konačan slom. Vara se svako ko misli da će to opstati, makar i kratkoročno.

U toj situaciji, nekako bih voleo da se rušenje našeg stadiona što više odloži.
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Pedja, potpuno se slazem sa odlaganjem rusenja naseg stadiona, ako nece raditi fazno i da je upotrebljiv tokom gradnje novih tribina.
Ako ce ga rusiti, neka prvo srede, kako propisi nalazu, stadion Kabela za 5.000 do 10.000 mesta, pa da vidimo sta znaju o gradnji stadiona.
Sto bi se reklo, pilot projekat i pripravnicki rad. Da vidimo hoce li poloziti kolokvijum, da bi izasli na ispit?
Dva normalna stadiona u Novom Sadu su potrebna Gradu i fudbalskoj Vojvodini.
Topola ce, sigurno, dobiti novi moderni stadion.
Subotica, kako tako.
Zrenjanin placa cenu, sto je malo njih u gradu i okolini navijalo za Proleter.
Sremci se nesto ucatali i povukli, sto bas ne razumem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3549
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanobarac »

Slažem se, samo se pitam zašto Kabelu graditi stadion? Što ne gradski stadion da mogu i ostali klubovi da koriste? A onda ćemo mi ako Bog da imati naš stadion, Tozin, Karađorđe ili Vojvodina.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply