15. kolo: partizan - VOJVODINA 4:0 (2:0)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by Voja »

Samo su nam pokazali gde nam je mesto. Sada mi se konacno formirala i stvarna slika igara i rezultata u prvi par kola.Od danas mi je gotovo sve jasno!!!
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by pedjans »

Da se ne lažemo - dosta su bolji u ovom trenutku. Naša forma je u strmoglavom padu.

Čovek ne zna da li da kritikuje Lalatovića ili da mu oda priznanje što je sa ovakvim timom osvojio ovoliko bodova.

Mislim da nema koga da stavi u tim od raspoloživih igrača pa da bude bolje.

Pošto dolazi možda i ključni period (6 kola protiv lakih protivnika, ukoliko takvi za nas i postoje, mislim da tim ne bi trebalo mnogo menjati nego pokušati sa onima koji su i inače počinjali, pa šta bude. Kasno je za rezove.
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by slanobarac »

Kad se ovako igra, zna se ko je krivac.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by Turija »

Ne mogu da verujem da smo ovako losi sa loptom i slabi u duelu.
Svi su shvatili, markiraj- udvoji Drincica i ostali su nemocni, jer sa loptom su posvadjani.
Rockova, nazalost, visina onemogucava. Svaka lopta visa od poluvisoke u stranu je gol i sa 25- 30m.
Kad sam video prepadnutog naseg kapitena u tunelu, pred pocetak utakmice, nicem se nisam dalje nadao.
Kaze Pedja ostaviti prvi tim do kraja sezone.
Ne znam, ne znaci da je prvi tim onaj sto je letos zapoceo prvenstvo. Cak mislim da nije.
Mislim da u odbrani treba iskoristiti Petkovicevo iskustvo i Vucicevu ostrinu i prodornost, dok u napadu Nikolicevu pas igru, umesto Bojica. Matic mi je veliko razocaranje, kilav u skoku i duelu i izbegava ih. Sve je alibi, a u ofsajdima stalno, u duetu sa Djuricinom.
Topica, umesto Durisica, a menjati Ezea i Djuricina. Mislim da Djuricin vise prospe zapocetih napada od Ezea, a manje pomaze odbrani. Gol sanse, podjednako mase, dok Matic ni ne dodje do nje.
Levo krilo, sta znam. Gemovic ima najbolju konstituciju, a tu su Neskovic i Kokir.
Od Zukica sam ocekivao daleko, daleko vise i ne znam koja je pozicija za njega?Zakljucak da je i od nase skole slaba vajda.
Videcemo sta ce biti i sa Covicem, kad se oporavi.
Ali, sve je ovo jako tanko, bez prelaznog roka na zimu.
PS
Pregazio nas partizan, da se nisu, posteno, ni oznojili i skoro bez igre. Kao na treningu.
Od bruke ne smem da otvorim nijedan portal.
Ne znam da li je igrace i trenere sramota i ove sto su bili, kao rukovodstvo Vojvodine u lozi partizana. Ipak, mislim da nije, jer za sramotu treba obraz.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by Salvador »

Turija wrote:Tako je to kad dovodimo slobodne igrace, a ne stvorimo nijednog.
Da valjaju, ne bi bili slobodni.
Novi Sad najzaostaliji fudbalski i kadrovski grad u Srbiji.
Eto, dotle smo dosli posle 105 godina Kluba. Teska provincija.
Klub za potkusurivanje i sramotu Vojvodine.
Realno je Vojvodina provincija za potkusurivanje i sramotu, nema tu nikakvih klubova, organizacija ili medija da su u bilo čemu mnogo bolji.
U stvari smo mi one jajare iz najave ove teme.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by naseljekolumbija »

Е овако, и "новосадски" дневни лист "дневник" нас је изгледа издао.
Данашњи наслов - " Ваљак најзад у правој брзини"!? :roll: И доле на истој страни само изјаве Саве краве са насловом- "Само да опет не полетимо"! хахаха!
Мислим могли су нешто и бившег форумаша питати, да ли је задовољан ваљком у правој брзини или нешто слично... :x
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by Turija »

Kada su Gradonacelnika Sremske Mitrovice pitali sta nedostaje Mitrovici, dobili su najbolji odgovor u samo jednoj reci :
MITROVCANI.
Tako i Novom Sadu nedostaju Novosadjani i svakom gradu i mestu u Vojvodini i Srbiji nedostaju njegovi gradjani, a ne stanovnici.
Mesto zivljenja, grad, treba voleti, da bi on(o) napredavao, a ne - voleti ga do poslednjeg dinara.
Tacka, sve objasnjeno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA, subota u 14h

Post by PelezinhoFkv »

Salvador wrote: U stvari smo mi one jajare iz najave ove teme.
Kakav Plot twist! :smoker:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: partizan - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Post by Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/8 ... ravnodusno" onclick="window.open(this.href);return false;

Ranko, sve je tacno, samo zasto? Da nije do plata? Obicno to bude pr(a)vi razlog.
Definitivno se ne trci dovoljno, od presinga ni P nije ostalo. A bez trcanja, Vosa je tehnicki i takticki uzas.
Sada dolaze laksi protivnici, a tezi tereni.
Pa, videcemo.
PS
Mislim da sam dobro cuo na tv da se trener Milojevic pozalio na nas teren (da je cudan?/, neposredno posle utakmice sa Proleterom?
I meni se cini da je, ponovo, degradiran.
Jeste da je jesen, ali nije do trave. Lopta ponovo mnogo skace.To sam primetio protiv Javora, ali nisam hteo da pokrecem pitanje, mozda mi se samo ucinilo? Mnogo se tada i padalo, ni iz cega. No, uradio je to Milojevic, uzgred, onomad.
Pri rekonstrukciji je letos obecano da ce teren biti pravi zeleni tepih.
Zar, zaista, ne znaju da naprave fudbalski teren u Novom Sadu? Ili je posredi neki veci, nepoznat, problem?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked