13. kolo: VOJVODINA - Javor 2:2 (2:1)

pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Javor 2:2 (2:1)

Post by pedjans »

Moram reći da se slažem da je Topić odličan, po meni u ovom trenutku ispred i Zukića i Neškovića. Nisam siguran da je u ovom trenutku bolji od Đurišića. Deluje mi da je izuzetan potencijal, svakako.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: VOJVODINA - Javor 2:2 (2:1)

Post by Turija »

@021
U pravu si za Nikolica, da ima viska kg i da nije u nekadasnjoj formi.Neigranje u partizanu ostavilo posledice - fizicke i trenutne forme, a mozda i psiholoske.
Ali ja Nikolica vidim kao naseg veznog, koji moze da izradi akciju i da gol. Nazalost centralnog veznog, jer to nemamo.
Nikolic treba da igra na mestu Bojica. Imao bi i daleko vise asistencija, a i golova od naseg ,,standardnog" igraca. Bojic se vuce po terenu i krije negde. Onda, ponekad, iskoci u napadu.
Iskoci i Mihajlovic u Nisu. I prvi je strelac lige, trenutno, jer kampuje u 16 m.Ne verujem da je iko ovde promenio misljenje o njemu, zbog te pozicije na listi strelaca domace lige.
Nazalost, Lalatovic ima svoje igrace, koje dovodi sa sobom i oni ,,moraju" da igraju po svaku cenu.
Inace, Bojic je prosecan igrac, daleko iza Nikolica u svim elementima fudbalske igre.
Ja, barem, tako vidim.
PS
Drago mi je sto, ponovo, pises na forumu..
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked