Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Nije šutnuo, ali se nije ni sklonio. Što je u našoj ligi veliki uspeh. Mislim da se to više neće tolerisati -svi će se na vreme skloniti, da se najveći sin našeg naroda ne nervira.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

pedjans wrote:Nije šutnuo, ali se nije ni sklonio. Što je u našoj ligi veliki uspeh. Mislim da se to više neće tolerisati -svi će se na vreme skloniti, da se najveći sin našeg naroda ne nervira.
Na posletku, ipak, mislim da se golman sklonio, kao i onaj iz Indjije. A zasto, to vec ne znam?
Sut je bio nedovoljno jak i odbranjiv, a golman ni da mrdne.
Mislim, zvezdine utakmice ne vredi gledati, jer je to jeftina farsa za mladje zabaviste.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Sumnjam da bi čekao 97. minut da im pusti gol...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Ne samo penal nego i faul kod gola.2 penala su im svirali(indjija i napredak), a da su u oba slucaja njihovi igraci napravili kontra faul.Niko im nista ne moze.Pisaju nam u usta.Ne znam dal vredi da se zali uefi ili kome vec, ali nesto mora da se uradi.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

pedjans wrote:Sumnjam da bi čekao 97. minut da im pusti gol...
Pedja, ko zna sta se desavalo u produzetku. Pretpostavki je mnogo.
Prvo je produzena utakmica 5 minuta. Pa onda crveni karton za nekog na klupi Napretka i posle se igralo 7 minuta produzetka do problematicnog gola.
Nije mi jasno kako marin ( zasluzio je malo slovo, jer je srozao prezime) moze da se raduje i lupeta, a prosao je svet?
Koji treba imati licni integritet, pa davati takve izjave za malu decu? Toliko je pao u mojim ocima da se nikad ne moze oprati.Na kraju uspesne karijere sebi dozvolis takav moralni sunovrat. Znaci, sve u karijeri je bilo do noge, a nista do glave.
PS
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -za-titulu" onclick="window.open(this.href);return false;
U prilog postu.
Zakljucak:
sa partizanom se jos moze igrati, sa zvezdom NE.
Last edited by Turija on Sun Oct 06, 2019 9:27 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Vidi,da otimaju,otimaju. I nece se zaustaviti dok ne dodje do fizickih sukoba,jer ovo je prevazislo svaku meru. Postoji jed(i)no vrlo efikasno resenje u korist Zvezde,jednostavno ukinu prenose da ljudi ne gledaju ovakve stvari koje se rade decenijama,ali nije bilo toliko prenosa pa su tek sad ogoljeni. Stvar koja mene najvise zanima,sta bi se desilo i da se uvede VAR!? Recimo ovaj slobodnjak za Zvezdu,trazi se misljenje iz VAR sobe i verujem da bi bez razmisljanja javili da je faul i slobodan udarac.I sta onda?
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Ma VAR bi samo bio dodatni cirkus i vise bismo se nervirali, jer se ''zacrtan cilj'' ovog sljama se ispuniti mora. Zamisli taj jed gde imas dostupan VAR, a sudija odbije da pogleda ili jos gore - pogleda, pa opet dosudi budalastinu.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by churguzijanac »

Ajde bre ljudi kakav VAR, pa i tamo ce da sedi kokezina ekipa. Mi nismo na civilizacijskom nivou za VAR, obaska sto igramo na osvetljenim livadama, a ne stadionima.Nema razlike izmedju zvezde i partizana, zapravo jedina je razlika sto ovi mogu da kradu, a ovi recimo samo da kraduckaju.Sutra ce samo da zamene uloge.
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by nssale »

Baš zato i treba da se uvede VAR, da se situacija dovede do apsurda i da se pokaže da nije samo sudija na terenu grešan, već je čitava organizacija kriminalna, sve mi to znamo, ali neka se sve razgoliti i uživo u prenosu ili u reportaži, šta svira sudija i kakva se odluka donosi posle VAR-a gde niko ne može da se pravda pozicijom sudije, brzinom akcije itd.
Ja se uopšte ne nerviram, mene sve ove situacije mnogo zabavljaju, kao da gledam Nadrealiste uživo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Red Marquis »

Apsurd će da vide samo oni koji ga vide i sad. Ostali će po starom.
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Salvador »

Naravno da treba VAR i naravno da ce i dalje krasti kada i koliko mogu, ali ce im ovako sigurno biti teze.
Tuzno je sto FKV ne ucestvuje u pobuni protiv besramnih kradja koje crvena smrda trenutno radi.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

Salvador wrote:Naravno da treba VAR i naravno da ce i dalje krasti kada i koliko mogu, ali ce im ovako sigurno biti teze.
Zasto ce im biti teze? VAR se konsultuje na zahtev sudije - sudija ne zahteva VAR i gotovo. A ako ga i zahteva, nije tesko pored sudije na terenu namestiti i onog sto radi VAR pa da nakon pregledanog snimka zakljuci da je sudija na terenu ispravno postupio.

Nije ovde glavni problem to sto sudije vuku ili sto nema VAR, nego to da je tzv. FSS samo servis za opsluzivanje blizanaca umesto da je nezavisno telo koje odlucuje ni po babu ni po stricevima. FSS kontrolise sve, pa u krajnjij instanci i te sudije koje rade to sto rade, da tamo postoji volja da se stvari preseku odavno bi bile presecene. Ali ne, upravo FSS instruise sudije da sude "kako mora". I sutra kad se uvede VAR instruisace i njih da rade "kako mora". Samo ce se glupi navijaci vecitih loziti da je prvenstvo svake godine sve regularnije a njihove pobede najpostenije moguce, jer eto imamo VAR.

Neka se uvede, bolje da ga ima nego da ga nema (kao sto je bolje sto ima sudije na terenu makar i ovakvih kao sto su kod nas nego da nema uopste), ali njegovo uvodjene sustinski nista promeniti nece sve dok se tzv. FSS ne transformise iz banditske skupine ciji je jedini zadatak da ugladjuje blizancima u organizaciju koja tretira sve klubove jednako i koja brine o dobrobiti fudbala u Srbiji i regularnosti takmicenja. Znaci jedino nakon sto se zabrani rad organizovanim kriminalnim grupama maskiranim u fudbalske klubove crvena zvezda i partizan uz dozivotnu zabranu ucestvovanja u sportskim delatnostima svima koji su ikada bili deo strukture ove dve kriminalne bande. Tek onda mozemo govoriti o nekoj sansi za pomeraj sa mrtve tacke.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Sudija svira prekrsaj onog tamnoputog igraca nad zvezdinim (koji je isao djonom) domaci se bune traze VAR,sudija dopusti i "iz sobe" mu javljaju bio je prekrsaj!!! I sta cemo onda!? Onda i ovi pored TVa sto veruju sudijama ce samo reci eto vidis da je prekrsaj,i VAR je potvrdio. Tek onda nastaje ludilo. Dalje,vidi se na VAR da je igrac pecnuo zvezdinog za dres,eto penala. Ako zvezdin igrac nije pocepao dres protivnickog igraca,nije bilo dovoljnog inteziteta i nema penala. Vec vidjeni scenario
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanobarac »

Ovaj fudbalski var mnogo ne pomaže. Treba ga rešiti na način kako je to urađeno u odbojci i tenisu. Znači zainteresovana strana ima prava da traži video proveru, sve to pokazati sudiji na monitoru ali i svim gledaocima na stadionu i na tv. Ali to košta.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Radoye »

slanobarac wrote:Ovaj fudbalski var mnogo ne pomaže. Treba ga rešiti na način kako je to urađeno u odbojci i tenisu. Znači zainteresovana strana ima prava da traži video proveru, sve to pokazati sudiji na monitoru ali i svim gledaocima na stadionu i na tv. Ali to košta.
Upravo tako. A manje vise to sto kosta, nego sto onda ne moze vise da se krade. A kralo se i an zadnjem svetskom kad je tako trebalo, i to sve sa VARom. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply