10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja u 18h

Post by pedjans »

Izuzetno važne pobede protiv Radničkog i Mladosti. Sjajan bilans u gostima, 5/5!

Još 11 kola će se igrati do kraja jesenjeg dela, treba igrati dobro i kod kuće i uzimati bodove, nema više podele bodova posle 30. kola, raspored je povoljan i sve zavisi od nas.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja u 18h

Post by Voja »

Image
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA, nedelja u 18h

Post by N13 »

Au kakva bomba Drincica :lala:
Cak i drugi gol posle lepe akcije pao.

Cestitke igracima u strucnom stabu, ni malo lako gostovanje.

Vreme je za bodove i na Karadjordju.
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Salvador »

Svaka cast momcima, dobra igra i vazna pobeda!
Vidim da je Lalat naprasno vratio staru (pobednicku) postavu, i dalje mi nije jasno cemo ono brljanje sa Vozdovcem, ali dobro.
Sto rece N13, vreme je za pobede na domacem terenu.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Turija »

Koliko mogu da vidim, par dobrih poteza Zukica. Drago mi je da se vraca u formu.
Lep skolski gol Matica.
Kljucni igrac nam je, ponovo, bio Drincic.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by novosadjanin »

Drincic, Matic :lala:

Protiv Spartaka igramo vec u petak u 18h. Jos ta utakmica, pa zasluzena dvonedeljnja pauza pred gostovanje Cukarickom.

Stvarno los ucinak imamo kao domacini na Kardjordju. Samo jedna pobeda, protiv Rada, u 4 meca. Imamo i jednu pobedu kao domacini u Palanci i pobedu nad Proleterom na Karadjordju kao gosti.

Moramo dobiti Spartak jer i Cukaricki i Tsc odlicno guraju. Ni Radnicki ne treba otpisivati zna se zbog cega, oni imaju nesto laksi raspored sad i mislim da dobijaju 4 zaredom.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Душан »

novosadjanin wrote:Drincic, Matic :lala:

Protiv Spartaka igramo vec u petak u 18h. Jos ta utakmica, pa zasluzena dvonedeljnja pauza pred gostovanje Cukarickom.

Stvarno los ucinak imamo kao domacini na Kardjordju. Samo jedna pobeda, protiv Rada, u 4 meca. Imamo i jednu pobedu kao domacini u Palanci i pobedu nad Proleterom na Karadjordju kao gosti.

Moramo dobiti Spartak jer i Cukaricki i Tsc odlicno guraju. Ni Radnicki ne treba otpisivati zna se zbog cega, oni imaju nesto laksi raspored sad i mislim da dobijaju 4 zaredom.
Чукарички по резултатима добро гура, али све су добили на мишиће, стварно незнам колики је њихов реалан домет. Рецимо ТСЦ их је разбио, и промашио пенал, па су прошли са минималним поразом, али ни ми се против њих нешто нисмо наиграли. Имају утакмицу мање са звездом , коју ће лагано да изгубе, мучили су се са Радником, са Лучанима, Напредак их је надиграо па несрећно изгубио. Имају резултате, али су ми енигма. Мислим да смо у овом моменту за треће место највећи ривали ми сами себи јер смо склони будалаштинама на нашем терену , и ТСЦ( јачи су од Чуке), јер ,,недодирљиви" су ипак недодирљиви па за нешто више не можемо да се боримо.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by MiSmoFKV! »

Ja sam vise odusevljen Maticevim golom, nego Drincicevim. Fudbalska akcija, skoro kao iz udzbenika.

Naravno svaka cast Drincicu na bombi :mrgreen:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by ogi »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=n0aPaGxn5Ys[/video]

Premotati na 0:38
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Mladost - VOJVODINA 1:2 (1:1)

Post by Milan »

Ogi, ne vidi se video.


Nismo briljirali na ovoj utakmici. Kasnio sam, tako da prvi gol nisam ni video. Nakon njega mi moji domacini rekose da smo furiozno krenuli i da prognoziraju 0:3. Nismo nastavili u tom ritmu i utakmica je do poluvremena (bez obzira na igraca vise) bila ravnopravna. U drugom se Mladost skroz povukla, gde mi nismo imali resenja za taj bunker. Oni su imali i nekoliko opasnih kontri, gde su se u zavrsnicama svaki put spetljali, inace bi bilo veoma neugodno. Srecom, usledila je dobra akcija i odlican gol Matica. Sudija je nekoliko puta prekidao utakmicu zbog skandiranja nasih protiv kokeze i ljudi sa pistaljkama.


p.s. Mladost ima dva pomocna terena. Jedan sa vestackom i jedan sa pravom travom. Ovaj sa pravom je vrhunski i ovi nasi strucnjaci bi se mogli konsultovati kako odrzavati travnjak...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked