9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by pedjans »

Mislim da je sve napisano uglavnom tačno. Pored svega rečenog za Drinčića, mora se reći i da je bio odlično čuvan. Bez njega smo potpuno drugačija ekipa, daleko slabija. U stvari, bez njega i Matića smo tek malo bolji nego prošle godine. Nama ostaje da se nadamo da se ove godine neće više ovako krasti za Radnički i da ćemo uspeti da budemo ispred TSC ili Čukaričkog, što uopšte neće biti lako. A ako se ne plasiramo u Evropu, sezona je naravno propala.
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Milan »

Pogledaj penal za Ridnicki protiv Indjije, pa ces dobiti odgovor da li i dalje kradu za njih...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Turija »

Penal za nas, cist kao suza, ali igra i postavka grozna.
Uglavnom bi se slozio sa iznetim, osim za Nikolica. Pogledajte kako je izveo penal i mnoge stvari ce biti jasnije.
Da je imao one Maticeve sanse, bar dva gola bi dao.Sinoc nije imao sa kim da igra. Par puta je odlicno razigrao , ali smo mi bili uzasno postavljeni i slabo trcali.
Matic i Nikolic se iscrpljivali u zapicinjanju presinga na odbranu gostiju i ispali smesni bez podrske.
Sinoc najgori Bojic, Drincic bez efekta. Falio mu je Djurisic.
Lalat ekperimentisao i izgubio utakmicu.
Kardinalne greske kod oba gola nasih igraca Djuricina i Stojkovica.
Devetak centarsuteve iza gola ili totalno neupotrebljive.
Jako lose stojimo na prekidima u protivnickih 16. Grupisani u srcu 16.
Kokir ispred Gemovica, Vucic ispred Devetka. Bojic out Nikolic in.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Jole »

fare wrote:Nigde ne mogu da nadjem podatak koliko je bilo gledalaca ?
:mafia: :lala: :mrgreen:

Image
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota u 20h

Post by Pera Centar »

Moj utisak sa jucerasnje utakmice su upotpunila dva igraca.

Bojic cije kretanje je na nivou rekreativca.Juce sam ga ispratio u potpunosti.Decko se vraca u odbranu, potrci 5-6 metara, a onda se vidi da nema snage pa seta 5-6 metara.
Mislim da svaki rekreativac ima vise snage od ovog momka.
Gemoviceva tehnika i dodavanja su apsurdno losa i smesno je davati mu sansu da igra u Vojvodini.
Bojic kao i Gemovic bespotrebno zauzimaju mesto nekome, ko je u ovaj sport ulozio vise.
Prvi sa 28, a drugi cini mi se sa 24 godina su na nivou slabijih rekreativaca.


Jucerasnju utakmicu je izgubio Lalatovic, cime je pokasao koliko je tanak kao trener.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

Post by novosadjanin »

Sanicanin dobio 4. zuti karton, bez njega u Lucanima.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

Post by Djisa »

novosadjanin wrote:Sanicanin dobio 4. zuti karton, bez njega u Lucanima.

To ne vazi za kup?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

Post by Djisa »

Ajde ljudi glasajte za igraca utakmice, znam da je bilo lose, ali nemojte da se brukamo da nemamo dovoljno glasova na utakmici u Novom Sadu.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

Post by 021 »

Mislim da bi se subotnja utakmica najbolje mogla sumirati rečju nebuloza, i s tim u vezi nekoliko stvari mi nije jasno:

1. Zašto se Lalatović odlučio za nekakvu 4-2-4 formaciju, praktično bez veznog reda? Ogromna rupa koja je ostala na sredini terena je odlučila ovu utakmicu, zbog nebulozne promene formacije bili smo osakaćeni i nepovezani i ofanzivno i defanzivno.
2. Zbog čega Bojić nije zamenjen, kada mu je već u 50. minutu duša bila u nosu? Bilo je tragikomičko gledati ga kako se muči.
3. Zašto Neškovića nema ni na klupi već skoro mesec dana? Momak je vrhunskim partijama protiv Rada i TSC-a u najmanju ruku zaslužio da dobije 30-ak minuta na svakoj utakmici.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: VOJVODINA - Voždovac 1:2 (0:0)

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nem ... 24-09-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
To je to, koliko aktuelni igrac moze da kaze.
Navijaci smeju i vise slabosti da prokomentarisu i traze ispravku gresaka od klupe, pa do levog krila.
Ekipa smo koja ne sme da se opusti ni za tren, jer cemo biti kaznjeni golom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked