Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Izaci u Evropu trebalo bi da podrazumeva kvalifikovati se u neko uefa takmicenje...
Ja zivim za taj dan :) evropska jesen na Karadjordju. Mislim da bi se ceo Novi Sad digao na noge.

Ali nisam bas optimista da se to moze desiti za 3 godine.
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Evo Lalatović izgleda prati forum, pa je počeo davati izjave kakve se očekuju. :? Možda sad titula i nije tako nedostižna. :lol:
Sve je to ok, izjava je na mestu, ali mnogo je važnije kako će se i koliko ozbiljno raditi, nego šta će se pričati i izjavljivati. Nadam se da je i on toga svestan i da planove zasniva na nekoj realnoj projekciji a ne na ovakvim ili sličnim marketinškim pričicama.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

S obzirom da sledeće godine neće biti u klubu, sasvim je nevažno šta on misli da će se desiti u čuvenom naprednom "za 2-3 god" periodu.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1229675/ ... ljamo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
,,Cika Miso" zasto sve bas preko Vojvodine?
A sto se tice testa, trebalo bi i alko.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1592855" onclick="window.open(this.href);return false;
Baš me interesuje kakva će biti reakcija kluba tj. da li će je uopšte biti?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Daj Bože kad bi se na ovome završilo. Ali neće. Pratite dalji razvoj događaja.
Počev od delegiranja sudija za Voždovac, pa onda suđenja na toj utakmici.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Dobro, ovo sa Lalatom je bilo za ocekivati, sam im se namestio na zicer taman kad je trebalo skrenuti temu sa sumnjivih penala. Ja bih se vise zabrinuo da nije bilo nikakve reakcije iz FSS, s obzirom na sve, jer bi to znacilo da ih apsolutno zabole sta ljudi misle o namestanju za cigane i da ne osecaju ni najmanju potrebu da ih zamajavaju drugim temama.

Za Vozdovac - kada oni treba da igraju zaostalu sa ciganima? Da se mozda ne kompenzuju za unapred izgubljene bodove preko nasih ledja? No videcemo vec sad za vikend.

Inace stvarno ne znam sto bismo mi sada ovakvi kakvi smo bili na tapetu FSS, kooperativni smo, cigani su nam uzeli bodove, podobni stranacki kadrovi sede u foteljama, ne talasamo previse (eto otkazali i konferenciju za medije), ne postoji nijedan racionalni razlog da sad na nama silje qrac.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1654
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Кружила је нека теорија, не сећам се да ли овде, како Лалат добија суспензију пред намештене мечеве. Ето прилике у суботу да се провери та теорија.
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Radoye wrote:Inace stvarno ne znam sto bismo mi sada ovakvi kakvi smo bili na tapetu FSS, kooperativni smo, cigani su nam uzeli bodove, podobni stranacki kadrovi sede u foteljama, ne talasamo previse (eto otkazali i konferenciju za medije), ne postoji nijedan racionalni razlog da sad na nama silje qrac.
Alergičan sam prilično na politiku na ovom forumu pa ne bih mnogo detaljisao, ali samo par reči. Svi naši klubovi su politički "ispravni" pa naravno ni FKV tu nije izuzetak, a koliko znam nema ni jednog "opozicionog", tako da to ne može biti osnov za nečije kažnjavanje. Ali u okviru te iste političke opcije koja vlada ima raznih "struja" koje su nekada jače međusobno sukobljene nego prema bilo kakvoj opoziciji. Toliko o tome.

A sad se prisetite da je pre 2-3 godine u Voši bila slična uprava kao i sada i da nas je u jednom trenutku savez žestoko uzeo na zub i razvaljivao suđenjem i kažnjavanjima istog ovog Lalatovića. I to je trajalo tako sve dok on nije onako "ničim izazvan" dao onu čuvenu izjavu i nahvalio Vučića, pri čemu je jako malo ljudi shvatilo o čemu se tu radi.

Razmišljajte malo o svemu tome, ipak stvari nisu tako proste i crno bele.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Danilo »

Ocekujem sledeci scenario.Fk Vojvodina i trener ulazu zalbu. Zalba preimenuje resenje na 1do 2 utakmice zabrane, novcana lalatu 100.000
Zivi bili videli
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

http://www.butasport.rs/fss-zestoko-kaz ... KITS7sjMYs" onclick="window.open(this.href);return false;

Оно када те кримоси кажњавају... :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fruskogorac »

Lalatovic ako veceras bude sedeo na Zapadu neka motivise posetioce te tribine na konstatnu podrsku :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

"Ovog mi krsta sve cu reci, svaku namestenu utakmicu cu reci!" :frown:

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... ss/l687pdz" onclick="window.open(this.href);return false;
U dopisu koji su navodno potpisali Lalatovic, ali i predstavnici FK Vojvodine ističe se da Lalatović nikada nije govorio da ima bilo kakva saznanja o neregularnim radnjama u srpskom fudbalu. Klub iz Novog Sada je u tome apsolutno podržao svog trenera.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

U kafani je uvek najglasniji onaj s najmanjim mu*ima.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Ko da neznate sa kim imamo posla.
Post Reply