Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

fraxmanutd wrote:Мићин + Тедић = 5.5 милиона

:silence:

Чукина теорема:

Колико треба да се уложи пара да би се продала 2 играча и да би се зарадило 5.5 милиона?

а + б = 5.5 милиона

Решење: а = б = 0 динара
A mozda mi nesto i ne vidimo , kao i one koji su bili na platnom spisku kod firme doticnog.Ovo je nejednacina sa vise nepoznatih.Ne verujem da si toliko lud da 4 najperspektivnija omladinca pustis tek tako.Te price za stipendije su price za malu decu , kao nije imao 100 e da plati....A sad nam se smeju negde
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ma ta omladinska skola to nista ne valja, samo trosak bezveze, nikad odatle dobar igrac nije izasao, ima bolje matoro da se pazari sa strane za manje para, nama trebaju gotovi 35+ igraci koji ce odmah da naprave razliku, na primer odigraju dve ipo utakmice pa se povrede, presede polusezonu vukuci platu za trojicu i onda raskinu ugovor na stetu kluba i odu za dz jer je to u interesu kluba u finansijskoj dubiozi kome treba svaki dinar... :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Transferi

Post by 021 »

Da su ostali u Vojvodini, grejali bi klupu i Tedić i Mićin. Onda bi dobili raskid ugovora i završili u Voždovcu, Bačkoj Palanci... Isto kao Zličić. Videćemo šta ce biti sa Zukićem, Neškovićem, Topićem i ostatkom te generacije.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

021 wrote:Da su ostali u Vojvodini, grejali bi klupu i Tedić i Mićin. Onda bi dobili raskid ugovora i završili u Voždovcu, Bačkoj Palanci... Isto kao Zličić. Videćemo šta ce biti sa Zukićem, Neškovićem, Topićem i ostatkom te generacije.
Nadam se da cemo ovu trojicu mladih igraca izvesti na pravi put, onako kako treba, tj dati im pristojnu minutazu ( oko pola sata i vise, zavisno od protivnika) i kvalitetan trening.
Nadam se da ce se Neskovic brzo oporaviti, pa da nastavi zapoceto.
Zukic da ce prevazici krizu, podici okretnost i poboljsati sut. Ima dobru ideju i pregled, ali je malo sporiji u reakciji.
Topic mi se cini vrlo perspektivnim i odvaznim igracem.
Visok je, dosta snazan i pokretljiv. Ima graditeljske sposobnosti na sredini terena. Mora mu se dati mnogo vise prostora i vremena provedenog na terenu, pa da se vide dometi tog momka.
Za ono malo provedenog vremena u igri, meni se dopao.

Moram ovde da ponovim, da mi se jako svideo nas Mandic u Kabelu protiv Trajala.
Treba bolje ispratiti njegove igre u Kabelu.
Vratiti ga u Vosu, ali ne da sedi na klupi.
Ima u Kabelu jos nasih momaka koji imaju fudbalski potencijal i dobro je da budu stalno na ,,radaru".
To nije tesko. Tu su u komsiluku.
Sjajno je to sto nisu otisli iz Novog Sada u neko drugo mesto i za njih i za Vosu Samo su, privremeno, promenili teren i nadam se njihovom brzom povratku u Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Izgleda ništa od Mede. :(

"Ništa od povratka u Vošu, Medojević stigao na Kipar"
http://fudbal.hotsport.rs/2019/09/05/ho ... -karijeru/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Treba ozbiljno da se zapitamo svi zajedno zasto bivsi igraci(ljubimci nasi),ne zavrsavaju
karijere kod nas(imamo mnogo primera,Kraske,Lane,Kacar itd).
I nazalost jedan nesoavni,Stepanova...
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mislim da je Meda u godinama kad jos uvek moze da igra u inostranstvu.
Drugo, nemamo mi te novce koje zvezda daje. Cini mi se da placaju vise i od nekih zapadnih klubova. Da nije tako, ne bi dolazili ti mnogi strani igraci kod njih. A, za nase igrace- povratnike je bolja para u zvezdi, nego negde tamo daleko.
Meda nece u zvezdu, a za zavrsetak karijere u Vosi je prerano.
Trece, mozda i najbitnije, je nedavno iskustvo povratka Stepanova u Vojvodinu ( da li je i onda Lalatovic bio trener- mislim da jeste?).
Rukovodstvo u Vosi zvezdasko, Stadion Vojvodine se rusi.
Pametnom dosta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Teleptabis
Posts: 48
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Transferi

Post by Teleptabis »

Gajic u Backoj

https://fkbacka.com/nikola-gajic-takodje-na-vavi/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Meda u Limasolu na Kipru!

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1227001/ ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Neko je nedavno spominjao Merebu, treba ga probati dovesti za ove naše lipicanere je Pele lično samo teško će to ići igra u Poljskoj glavni je igrač ekipe a sigurno ima i dobru platu o kojoj mi možemo da sanjamo.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ljudi sada sam se dopisivao sa Merebom preko instagrama na moje pitanje da li bi se vratio u Vošu ako ga naši budu zvali sada na Zimu odgovor je bio DA :dance2: treba samo malo stisnuti ovu našu upravu bogami sa njim i Drinom u timu to bi bilo ok a i mlađi je od njega 2 godine :D.A koliko vidim dosta toga šta forumaši traže ovi iz uprave dovode treba Lalata stisnuti da ga on sam lično traži.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Upravo reaguj Mereba oće definitivno da dođe evo danas je objavio i sliku na instagrama u dresu Voše :beg:.
srkins
Posts: 1456
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Такође, председник ФК Војводина Војислав Гајић саопштио је још једну вест која ће сигурно обрадовати навијаче „старе даме“, а то је да је искусни првотимац Никола Дринчић (35) продужио уговор са клубом до јуна 2021. године.
User avatar
ernesto
Posts: 1218
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

fare wrote:Upravo reaguj Mereba oće definitivno da dođe evo danas je objavio i sliku na instagrama u dresu Voše :beg:.
Nema slike na insta u dresu Vose
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

ernesto wrote:
fare wrote:Upravo reaguj Mereba oće definitivno da dođe evo danas je objavio i sliku na instagrama u dresu Voše :beg:.
Nema slike na insta u dresu Vose
U storiju koji traje 24 sata i baš je zagrejan da dođe :dance2:.
Post Reply