7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Voja »

Bilo kako bili,limitirani smo u svakom pogledu
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Red Marquis »

Il mi budemo bolji pa izgubimo, il mi budemo losiji pa izgubimo, ili nas pokradu pa izgubimo. Al mi uvek izgubimo.
I uvek neki govnar koji je igrao ovde nam ga da. Barem nije i Pankov...
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

Najpravednije bi bilo nereseno, ali ove stvarno hoce gol. Sreckovici.
Nama je falilo iskustvo i zavrsnica.
Jako smo suplji na prekidima i dosta nemocni.
Imamo veliku prostornu rupu na oko 40m, od naseg gola.
Drugo, kad mi imamo prekid, sve na prvu stativu. Majku mu staru. moze li neko da podigne tu loptu?
Odigrali smo, veceras, solidno i borbeno.
Stojkovic, Djurisic, Eze, Djuricin, Samicanin i na momente Drincic su bili najprimetniji.Ostali borbeni, ali sa malim ucinkom.
Nista, idemo dalje.
Uci ce Nikolic u formu, tu su Matic, Vucic, Neskovic, Gemovic, Kokir, Topic, a nadam se i Zukic.
Steta je sto smo izgubili, samo zbog toga sto ce biti komentara da nemamo kvalitet.
Sada treba uneti jos vecu energiju i to demantovati pobedama.
PS
Ne znam koliko jos vremena mogu imati Veselinovic i Devetak da opravdaju svoja mesta u startnoj postavi? Moraju podici kvalitet, dosta brzo. Ja nisam zadovoljan vidjenim, a nesto ni optimistican da mogu mnogo vise. Mislim da bi i za njih dvojicu i za tim bilo bolje da igraju u rotaciji.
No, videcemo u narednim utakmicama.
:cheers:
Last edited by Turija on Sat Aug 31, 2019 9:13 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by мализека »

Воша није лоша. :mrgreen:

На северној трибини срамотно малобројна Фирма. :frown:
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Salvador »

Mozda najbitnije da su nasi odigrali posteno i muski, ali jeste cinjenica da ima jos dosta prostora za napredak.
Treba izvuci pouke, uigrati tim u pauzi i ici na pobedu u naradnim tekmama, prvo na dvojku u Nisu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Dragojlo »

Meni se nekako iz utakmice u utakmicu čini da ostatak tima prosto ne razume Drinčića i njegove kvalitetne duge pasove... :|
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

Red Marquis wrote:Il mi budemo bolji pa izgubimo, il mi budemo losiji pa izgubimo, ili nas pokradu pa izgubimo. Al mi uvek izgubimo.
I uvek neki govnar koji je igrao ovde nam ga da. Barem nije i Pankov...
Da, to je sustinsko pitanje.
Imali smo, kroz istoriju Kluba, pobede, neresenih ishoda, a i poraze od njih i kad smo imali i bolju ekipu od gana. Medjutim, ne secam se da smo ovako dugo gubili u kontinuitetu sa porazima. Ne mozemo ni do neresenog.
U cemu je problem?
Fakat je da smo, posle drugog primljenog gola, jako pali.
Da li zbog nedostatka kondicije ili odvaznosti i htenja da se iscupa, makar, bod?
PS
Morao je Zukic eksplozivnije krenuti na onaj centarsut, morali su Devetak i Veselinovic eksplozivnije na Pavkova kod prvog gola.
Mogao je mozda i Rockov bolje kod lob suta Garsije (zafalilo nekoliko cm visine, nazalost).
I sve to kad saberemo, ostasmo bez bodova.
Last edited by Turija on Sat Aug 31, 2019 9:56 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3862
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Red Marquis »

Pa mi smo Turija TSC na kondiciju i stisli i dosli do boda. To nije. Nakon drugog gola je bilo jako mlako. I opet je sve bilo rutinski i bez da su morali da izginu na terenu za ta 3 boda. Ne mislim da su im se naguzili, ali uvek fali te neke drcnosti kad igramo sa ovima...A sad i kartone smo nagomil...a, da, nismo dobili nijedan.
Io odio Belgrado
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Протомајстор »

Voja wrote:Bilo kako bili,limitirani smo u svakom pogledu
Да, то је и мој утисак.
Први пут сам вечерас гледао Вошу ове сезоне, и то само због бројности на трибини. Лалатовићева прича ме апсолутно не занима.
Једини помак у овом ваљда 10. поразу заредом је то што смо први напустили стадион као што доликује домаћим навијачима и што смо били чини се доста бројнији.
Звезда може опуштено да нас туче и са трећим и четвртим тимом, а не са другим, с којим су вечерас истрчали на Карађорђе. Прво полувреме смо одиграли максимално добро, а након паузе је изгледало као да је тренер гостију изгрдио своје играче, а тренер домаћих своје исхвалио. Да нам нису дали онакав баксузан гол дали би нам га на други начин. Сви знамо шта смо дошли вечерас да гледамо и стога сматрам да је све било на нивоу очекиваног. Идемо даље...
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by pedjans »

Sve što mogu reći je da se nadam da smo im se sklonili.

Jer ako nismo, a ovako smo igrali, teško nama.

Dovoljno je uporediti utakmicu sa TSC-om sa ovom.

Izgubiti meč a da nisi imao nijedan oštriji start na protivnika i nisi dobio žuti karton je neverovatno - dakle, mislim da je to samo po sebi dokaz da smo se uklopili u Linglong cirkus.

No, to je uglavnom bilo očekivano, pa se posle pauze možemo vratiti koliko toliko regularnom fudbalu.
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

Pedja, koliko god bilo ocekivano i trudio se da to prihvatim, lose se osecam posle poraza. Pogotovo u ovako dugom kontinuitetu, bez boda, protiv njih.
Zaboli. Zapravo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Voja »

Turija wrote: :cheers:
Ne znam kako ti,ali ja bas ni sa cim nisam zadovoljan. Ajde da kazem da je bilo tu neke borbenosti,ali sve je to izgledalo toliko nemocno.
Rockov - dosao sam u fazu da vise nisam spokojan kada nam lopta ide ka golu
Devetak - toliko puta u sansi za sut ove sezone,i nijednom bas da je bar skolski poklopi... lose,za beka lose... e sad,ponekad se upitam da li je mozda do mene,jer podaci kazu Devetak i Gobeljic su reprezentativci....
Stojkovic - dao covek gola pa ne zna sta da radi :D nije mu zameriti sledecih pola sata,trazio se covek. Za moj ukus limtiran,ali danas ostavio srce na terenu
Sanicanin - volim tog igraca
Veselinovic - ako je mlad,ako je talenat,ako je perspektiva,treba ga podrzati,dati mu podrsku i bar... prave bekove
Djurisic - ne znam za vas,ali ja tog decka nikad ne primetim na terenu,imam osecaj da bi komotno mogli igrati bez njega. Mozda i tu gresim,ali to je moje vidjenje
Drincic - dovedemo coveka da nas spasava iz prekida,iz kornera.... mislim da smo u prvih 7 kola imali bar 70 kornera,sansu stvorili nismo.Svaka cast na borbenosti,vidi su tu i iskustvo,namazanost,velika snaga tima,ali u ono vreme kada su ga vecna forumasa pljuvali,mislim da je Jovancic bio mnogo veca snaga i trenutno je jedini igrac od svih za kojeg mi je zao sto je u Zvezdi,a ne kod nas.
Bojic - neko pre neki dan rece da se ne razumem u fudbal jer sam Bojica nazvao prosecnim plejom. I tu verovatno pogresih.Da budem iskren,na NETU videh da je bio u sastavu ;)
Djuricin - kao i celu sezonu,brz okretan,lucidan,kilave zavrsnice
Eze - danas izgledao kao malo dete naspram ovog sto ga cuvao,totalno nemocno.Odmah se setim Djorovica i Njegusa,oni su umeli tako da izdominraju u NSu
Gemovic - mislim da je njemu zadnjih 30 minuta sasvim dovoljno
-------------------------------------------------------------------------------
Nikolic - i dalje mislim da to nije pravi centarfor
Zukic - Ne znam zasto nije bilo Neskovica,koji je od svih rezervi jedini po mom ukusu, Za Zukica ne verujem da je kapacitet da bude covek preokreta
Kokir - prvi put vidim ovog decka.... asocira me na Arsavina. Imao onaj jedan lep dribling na boku,a inace sam cuo mnogo lepih stvari o njemu i njegovim kvalitetima. Videcemo
--------------------------------------------------------------------------------
Lalatovic - ne znam,pitam se da li je Miloje sklonio Marina i Mirka jer je predvideo da cemo ih biti,ili je bio siguran da im je i ono sto je poslao na teren dovoljno!? Lalat je poprilicno predvidiv,i imam osecaj da su izmene usle samo zato sto su Partizanovci :mrgreen: pa se pitam navija li i Zukic mozda za Partizan!? :mrgreen: Ako je ovo vec bio spisak igraca koji su planirani da odigraju,da sam ja komandovao,pokusao bih sa Kokirom i Nikolicem od starta,kao faktorima iznenadjenja,a Gemovic bi usao zadnjih pola sata... mada se verovatno i tada nista ne bi promenilo i nece,sve dok igraci ne nauce da sutiraju bar
Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by pedjans »

Naravno da boli. Ali to nije fudbal - razlozi za ovaj poraz su na drugoj strani. Sa ciganima nema fudbala, jedino je grobarima dozvoljeno da sa njima odigraju dva takmičarska meča. Ostali će se sklanjati. Živimo u takvo vreme, što jeste strašno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Voja »

pedjans wrote:Živimo u takvo vreme, što jeste strašno.
Rekoh ja 111 bodova ove sezone,jos 96 fali :greenbutt:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

Vojo, ono :cheers: vise kao podstrek za prvih 15 minuta utakmice i zelje da ne padnemo u bedak, posle poraza.
Ostalo, u tvom postu, bih mogao potpisati.
Krenemo, ponekad, kako bi fudbalski trebalo i cim se ponadamo pravoj akciji, onda pocetnicka greska. ( i u napadu i u odbrani).
Suteve i centarsuteve nikako da pogodimo.
Zasto?
Pitanje je za struku i trenera?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked