7. kolo: VOJVODINA - c.z. 1:2 (1:1)

ssnigd
Posts: 3380
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by ssnigd »

Statistika kaze, da smo gubili od ciganije u poslednjih devet utakmica. Bilo me je sramota da racunam gol razliku.
Poslednji put smo pobedili u Novom Sadu sa 3:0 pre sest godina.
Ciganski trener brani i hvali Ivanica... Taman da se sutra iskupi sa golovima, jer tako tradicija kaze, da nam se rodjeni poseru u kuci.
Hocu da verujem u crveni Pankova, gresku Ivanica za 1:0 za nas.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Danilo »

Bilo bi zanimljivo videti sve nase bivse igrace u dresu Zvezde.Popovic, Pankov , Babic, Ivanic , Jovancic, Pavkov...Nadam se da ce ih objektivna novosadska publika docekati na pravi nacin....zvizducima
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Milan »

Bio bih zahvalan za neki link prenosa.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

Pogledao sam moguci zvezdin sastav za vecerasnju utakmicu.
Sve nasi bivsi igraci, stranci i Gobeljic (ako izuzmemo Vukanovica, kao momka odavde).
Pa, ko je tu zvezdin? Samo Milojevic i doktor.
Kod nas ima dosta momaka iz FCVB i sa ovog podneblja.
Postoji, ipak, neki prepoznatljivi identitet Kluba, Grada, Vojvodine (Rockov, Devetak, Veselinovic, Djuricin, Djurisic, Zukic, Neskovic, Topic, Matic....)
Tu su nam igraci komsije, sugradjani, mestani, poznanici, rodjaci, prijatelji ... uz doselekciju nedostajuceg kvaliteta (Eze, Bojic, Drincic, Nikolic, Stojkovic...)
Srecno, veceras :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Dragojlo »

Kvote opet kao da cigani gostuju Slogi iz Erdevika.... :evil:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Marcello »

Dragojlo wrote:Kvote opet kao da cigani gostuju Slogi iz Erdevika.... :evil:
Da. I Šegrt, za svaki slučaj.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by slanobarac »

Šegrt će možda danas polagati majstorski ispit. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Turija »

slanobarac wrote:Šegrt će možda danas polagati majstorski ispit. :mrgreen:
I poloziti 1/1.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by naseljekolumbija »

Певаћемо шегрте мајсторе напу...
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by nssale »

Marko93
Posts: 552
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Marko93 »

Kako da dodjem do karte?
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by slanobarac »

Čoveče eno na prošloj stranici čovek nudi 2 puta kartu a ti sad pitaš. Čitaj malo. Ili idi na sever ako si naš. :oops:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by Cane »

Pošto se često pominje Lalatović kao slaba tačka u vezi utakmica s ciganima evo jedne pričice u vezi istog. Kad je došao kod nas ja sam bio nezadovoljan upravo iz razloga koji se ovde nebrojeno puta pominjao i uopšte nisam imao poverenja u njega. Međutim, on je zaista u kratkom utegao tim i počelo je to na nešto ličiti i tad je došla utakmica s ovima koji su bili u nekom nizu nepobedivosti i duvali se s tim na sva zvona. Pod utiskom toga i Lalatovićeve veze s njima očekivalo se da ce nas lagano pregaziti. Par dana pred utakmicu razgovarao sam s jednim našim defanzivcem i onako pola u šali pitao jel im šef rekao da ne moraju baš previše zapinjati protiv njegovih? On mi je odgovorio da im je rekao skroz suprotno pominjući kako im je odrzao sastanak na kome su detaljno analizirali protivnika i tada rekao otprilike sledeće: "zvezda je jača od nas i mi je na kvalitet ne mozemo dobiti, ako hocemo da ih pobedimo ili bar da ne izgubimo mi ih moramo ozbiljno prebiti". I onda su analizirali svakog njihovog igrača i naši su dobili konkretne zadatke kako da ih pojedinačno i od samog početka pametno "gaze" i provociraju, u kojim prilikama i na koji način, te ih tako uštopaju ali tako dozirano da ne popasemo odmah kartone. I da je upravo ovo bio ključni segment pripreme utakmice. Ja nešto i nisam bas držao da ta priča ozbiljnije može piti vodu i nije mi delovala uverljivo, ali kad je utakmica došla posmatrajući naše video sam da svi rade upravo to i da igraju na samoj granici ozbiljne grubosti. Ako je neko zapamtio tu utakmicu, setiće se recimo kako im je onaj mali Plavšić koji im je bio jedan od glavnih igrača u nekom trenutku morao napustiti igru jer vise nije mogao trpeti batine koje je od starta dobijao, a i drugi su slično tretirani. Uglavnom, oni nisu mogli igrati onako kako su do tada sve dobijali i mi smo im prekinuli taj niz i odigrali 0:0.
Ovo sam napisao jer mi se čini da smo i sada u sličnoj poziciji i da ćemo stoga igrati nešto slično ovome, ako zaista imamo ambiciju ne izgubiti. Da li sam u pravu ili ne videćemo za koji sat.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by naseljekolumbija »

можемо ми тако да играмо, али има да падне црвени у првом јер су они довели свог шегрта
icebaby
Posts: 54
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: 7. kolo: VOJVODINA - c.z. subota u 18:45

Post by icebaby »

Jako je tesko biti pametan kod nas u vezu fudbala ...
Zaista nekada i sam sebe oteram u 3lpm jer uhvatim sebe da prvo nesto nagrdim pa posle pricam o istom tom kao da ono prvo nisam nikad rekao.
To je verovatno zato sto ima ono iskreno ljudsko, gde uvek zelis da mislis da je sve posteno i cisto, jer si valjda i sam takav pa zelis svesno ili ne, da imas takav stav i prema drugim/stvarima.

Ako je Lalat cigan ,a je, ne mora da znaci da ce da se naguzi. Ipak kada igras sport, ono ljudsko zivotinjsko i tebi, zeli pobedu bez obzirana cenu .. pre koji nedelju sam gledao Nascar trku gde su braca Busch boreci se za pobedi skoro izbacili jedan drugo sa staze.
Dakle nema tu emocija kada je takmicenje u pitanju.
E sad, cesto pitam i samo sebe, jel Lalat bas stvarno toliko dobar trener, motivator, ili je samo ubaceni element koji ima zadatak da napravi "cudo"(vestacko) u klubovima da bi na taj nacin se satro oziveo neki klub, grad, navijaci itd...
I dan danas ne znam odgovor na to.
Ali mogu postaviti pitanje, zasto bas Lalat, i zasto samo on? AKo tako gledamo , onda bih rekao da ipak nije izmisljeni element trener, nego da je stvaran.
Sada kada vidimo da Segrt sudi, opet postavis pitanje, zasto stavljaju sudiju koji nas je osakatio bas protiv tih istih cigana?? Ako Lalat ubaceni izmisljeni trenere-zadatak, zasto onda stavljaju ovog sudiju?
Ili je mozda Segrt izmisljeni sudija-zadatak, koji dobija lepe pare i kad ne sudi, a za uzvrat ce biti zrtvovan kao eto jbg .. los sudija sve sjebo, nije Zvezda kriva ,sudija je...
I dalje ne znam odgovor , a cinjenica je da nam se svima svidja mesto na tabeli, dobra poseta na stadionu ,pa se postavlja pitanje, dal nam srce razmislja umesto mozga i takvim trenutcima.
Mislim da sam sad sebe jos vise zbunio oko svega ovog, jer ne treba zaboraviti Lalat Lazetic Gajic .. sve cigani.. aj sad ti budi pametan, a znamo ... da je kod nas sve vestacko, sve politika, jako malo stvari ovde funkionise onako kako treba, posteno, iskreno.
Locked