6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1 (0:1)

User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by slanobarac »

Ne kaže se džabe da je jutro pametnije od večeri. Turija vrati se ovim analizama i ocenama i zaboravi sarkazam od sinoć i ranije. :cheers:
ps: nadam se pobedi u sledećem kolu mada bi i x bio prihvatljiv.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by N13 »

Ja u sledecem kolu jedino ocekujem da se ne naguzimo, vec odigramo musi, oznojimo dresove, vrsimo presing i pokusamo napasti! Rezultat me najmanje zanima. Biti prvi necemo, svakako.
Kvalitetniji su od nas, ali borbeniji ne moraju biti. Lalatovicu je prilika da pokaze da i protiv cigana ume motivisati igrace.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by ssnigd »

Matic je bio totalno van utakmice, zato je i promasio sanse i dobio karton zbog simuliranja. Prestani brate da padas kao p... svaki put kada te neko pipne, igraj fudbal vise.
Eze brz, prodoran, i na kraju se spetlja ali ce to biti ok sve, on nam je preko potreban napred. Drincic pokazuje kako treba da gine igrac sredine terena, sa 35god u klubu za koji ga ne vezu nikakve emocije, niti je imao ikada veze sa nama. Drugi klinci neka se ugledaju na njega.
Topic je stabilizovao srednji red i moze biti dobar partner sa Drincicem. Odbrana ocajna u pozicioniranju, malo jaci napadac i mi smo gotovi. Rockov se vratio.
Lalate prestani vise molim te.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Cane »

Ako ćemo realno, loše je bilo ono sinoć, ili blaže rečeno nedovoljno dobro. Ja nisam bio zadovoljan skoro ni sa čim, tu i tamo po koja individualna akcija koja obično ničim ne rezultira, dobre odbrane Rockova koji nas je praktično sačuvao i to je sve. Od neke ozbiljnije, kolektivne igre, izrađenih akcija, dobre transformacije, pravljenja viška, ništa ili skoro ništa nismo videli. Rezultat je jedino pozitivno od svega a i on je prilično mršav, morao se dati bar još jedan gol. Sve u svemu suvi prosek i ne delim ovaj put uopšte Lalatovićeve ocene o dobroj igri, borebenosti itd. Znam da to treneri moraju pričati ali Lalo ovo nije ona "tvoja" igra i moraju se neke stvari promeniti i to što pre, inače biće još i gore.
Pisaćemo posebno na temu naredne utakmice, ali s ovakvom igrom i postavkom kao sinoć nemamo se nadati ničemu dobrom, ako budemo ovakvi svaki rezultat manje od 3 gola razlike bio bi uspeh. :cry:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Turija »

Cane, potpuno se slazem i pribojavam narednog derbija i katastrofe.
Sto zbog vidjenog, sto zbog izjava Lalatovica.
Jako me zanima hoce li Lalatovic i tada dramiti, kao sinoc?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Red Marquis »

Nebo i zemlja u odnosu na prošlu nedelju. Dosadno i jalovo. Odbrana vrlo vrlo tanka. Oko mene je bilo kritika na račun Ezea, ali ova Vojvodina je duplo manje prodorna bez njega.

Trećina manje ljudi na tribinama. Ali vratiće se za vašar sledeći vikend. Još to da prođe, i da se vratimo na fudbal kakav volim i elitizam na tribinama :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by gospodinFKV »

Sto bi dramio, igra prijateljsku sledeci vikend :mrgreen:

Eno ga opet, kao papagaj - "nas titula NE ZANIMA". Imbecil potpuni...
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Pera Centar »

Ne bih se slozio da je Veselinovic juce odigrao slabo, mislim da je iz utakmicu u utakmicu sve bolji.

Igra ovog tima ni juce ni protiv TSC po meni nije sjajna, ima tu mnogo stvari da se dotera.
Vezni red se bazira na jednom coveku, na Drincicu.

Mislim da on treba da dobije pomoc, a po meni resenje nije Djurisic, a jos manje po jucerasnjoj igri Filipovic.
Resenje je Topic koji se juce fenomenalno kretao i po onome sto je pokazao juce, mislim da je on veci potencijal i od Zukica i od Neskovica.
Neko ga je ovde poredio sa Jokanovicem, a posto se secam Jokanovica iz tih godina, mislim da Topic moze da ima barem isto takvu karijeru.

Juce je Matic trebao biti zamenjen, a Stojkovic je totalna enigma jer to sto igra nije nista.
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Pera Centar »

gospodinFKV wrote:Sto bi dramio, igra prijateljsku sledeci vikend :mrgreen:

Eno ga opet, kao papagaj - "nas titula NE ZANIMA". Imbecil potpuni...

https://www.danas.rs/ljudi/nenad-lalato ... vni-pogon/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Forza Voša »

Turija wrote: Kod Proletera mi se dopali Colovic, stoperi i nas (bivsi) Mirosavljev. Ne znam da li je Veselinovic dobio jedan duel sa njim?
Meni su za oko zapali Mirosavljev, Andrejevic i Radinovic.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by churguzijanac »

gospodinFKV wrote:Sto bi dramio, igra prijateljsku sledeci vikend :mrgreen:

Eno ga opet, kao papagaj - "nas titula NE ZANIMA". Imbecil potpuni...
Mozda je to deo taktike :greenbutt:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 6. kolo: Proleter - VOJVODINA 0:1(0:1)

Post by Voja »

A niko da prokomentarise pokusaj Ezea da prevari golmana... kakav je ono dribling i davanje fora... steta sto nije uspelo :) Mada,pomalo neozbiljno kod samo 1:0
Image
Locked