5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Locked
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Red Marquis »

Karta treba da bude simboličnih 50 dinara. Taman da odbije one koji na stadion ko u Promenadu bi da ušetaju, a takvih ima barem 1000. A taj ko neće ni 50 dinara da da, taj i treba da odjebe u skokovima sa stadiona.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Voja »

Narod u Srbiji voli fudbal,narod u Srbiji voli pobednike,narod u Srbiji je lakoveran....
Zasto opet pravimo problem gde ga nema!?
Smeta nam osmo mesto na tabeli,smeta nam prvo,smeta nam stari stadion,smeta nam novi stadion,smeta nam prazan stadion,smeta nam pun stadion,smeta nam ako nam se protivnici sklanjaju,smeta nam ako se muski odupru...
Kome sad i zasto smeta 7000 navijaca na stadionu Vose!? Kao sto rekoh nas narod voli fudbal i niko sigurno na stadion nije dosao na +40 da bi bio vidjen,vec da bi video lep fudbal. Zar zaista mislite da na Marakani nema Partizanovaca kada su evro mecevi u pitanju i obrnuto!? E pa ja ih znam koliko hocete. Zato neka tih ljudi,neka uzivaju u lepom fudbalu ako im se ukaze prilika da ga gledaju. Ukoliko naidju na lep neizvestan mec,doci ce opet,ubedjen sam. A svih tih 7000 se vode kao Vosini taj dan i to je isto jedna vrsta marketinga,i ne treba mu okretati ledja. I ako je bilo onih koji ne navijaju za Vosu,isto tako nije bilo mozda nekih koji su iskreni ljubitelji Vose,ali nisu mogli doci,tako da.... samo jos da obrazlozim i druge dve tvrdnje sa pocetka... narod voli pobednike,i ako dodje kao navijac bilo kog drugog kluba i uvek prisustvuje pobedama Vose,brzo ce se preobraziti ;) A isto tako narod je lakoveran,sto znaci da ga ne zanima nacin na koji se pobede ostvaruju,samo im serviraj pobede i verovace da si mocan,zavolece te.

A i zasto da branimo ljudima na tribinama da navijaju za druge,ako nam u samo klubu postoje takvi ;)
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by slanobarac »

Tako je Vojo. :lala:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Salvador »

Voja wrote:Narod u Srbiji voli fudbal,narod u Srbiji voli pobednike,narod u Srbiji je lakoveran....
Zasto opet pravimo problem gde ga nema!?
Smeta nam osmo mesto na tabeli,smeta nam prvo,smeta nam stari stadion,smeta nam novi stadion,smeta nam prazan stadion,smeta nam pun stadion,smeta nam ako nam se protivnici sklanjaju,smeta nam ako se muski odupru...
Kome sad i zasto smeta 7000 navijaca na stadionu Vose!? Kao sto rekoh nas narod voli fudbal i niko sigurno na stadion nije dosao na +40 da bi bio vidjen,vec da bi video lep fudbal. Zar zaista mislite da na Marakani nema Partizanovaca kada su evro mecevi u pitanju i obrnuto!? E pa ja ih znam koliko hocete. Zato neka tih ljudi,neka uzivaju u lepom fudbalu ako im se ukaze prilika da ga gledaju. Ukoliko naidju na lep neizvestan mec,doci ce opet,ubedjen sam. A svih tih 7000 se vode kao Vosini taj dan i to je isto jedna vrsta marketinga,i ne treba mu okretati ledja. I ako je bilo onih koji ne navijaju za Vosu,isto tako nije bilo mozda nekih koji su iskreni ljubitelji Vose,ali nisu mogli doci,tako da.... samo jos da obrazlozim i druge dve tvrdnje sa pocetka... narod voli pobednike,i ako dodje kao navijac bilo kog drugog kluba i uvek prisustvuje pobedama Vose,brzo ce se preobraziti ;) A isto tako narod je lakoveran,sto znaci da ga ne zanima nacin na koji se pobede ostvaruju,samo im serviraj pobede i verovace da si mocan,zavolece te.

A i zasto da branimo ljudima na tribinama da navijaju za druge,ako nam u samo klubu postoje takvi ;)
Bas tako, previse ima glupe snobovstine i kvazi-elitizma na stranicama ovog foruma.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Turija »

Nece biti bas da je tako, kako je iznad napisano.
Ako ne povladjujes mass misljenju i trazis nesto samo normalno, onda je to elitizam?
Hmm... Zanimljiv zakljucak.
Ne znam u cemu ste to ,,prepoznali"?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Voja »

Turija wrote: Ako ne povladjujes mass misljenju i trazis nesto samo normalno, onda je to elitizam?
Ja sam opet razumeo da je covek hteo da napise da previse sebe idealizujemo i dajemo sebi pravo o svemu da sudimo.Nemam pojma.Meni iskreno ne smeta nijedan navijac na stadionu dok ne pocne da provocira.
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Salvador »

Nama izgleda da na stadionu smeta svako ko se ne uklapa u nase idealne mere pravog navijaca Vose.
U medjuvremenu, janicari nam preuzese dobar deo omladine i svih ostalih..
Umesto da mislite kako da sve ove strance sto dolaze da gledaju Vosu da zarazimo duhom Vojvodinastva, pricate kako su mnogi od njih laznjaci - onda nije ni cudo sto smo tu gde smo...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: VOJVODINA - TSC 2:2 (0:0)

Post by Red Marquis »

Salvador wrote: U medjuvremenu, janicari nam preuzese dobar deo omladine i svih ostalih..
Preuzeli su jer nemamo ni respektabilnu grupu ni respektabilni klub više, i nemaju za šta ni da se vežu. A janičari i grad drže. Sigurno nisu krivi par džangrizavih forumaša za to. U Srbiji prave navijačke kulture nema i kad budemo najbolji u zemlji biće tona novih navijača. Do tad, sve ove nećemo nikako privući.
Io odio Belgrado
Locked