Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by newnowapv »

Kako si uspeo te bljuvotina da procitas? Svaka ti cast, ja sam posle dve recenice samo lagano klik na X. Lik nije odigrao 10 utakmica u inostranstvu, a dizu ga u nebesa. Klasicna ciganska propaganda...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Turija wrote:
Grba_NS wrote:
Turija wrote:Jako me je iznenadilo i razocaralo da je i Brane Novakovic bio u toj prici. Ali nije demantovao.
Da demantuje šta?
Da je eskivirao treninge, zaleci se na povredu, kako bi isao na zvezdin sever?
Tako je izjavio u novinama i da su mu to tolerisali, dok je bio u Omladincima Vojvodine.
Sad ne bih da trazim i citam ponovo. I onako sam sebe, jedva, naterao da procitam te nebuloze.
Na dosta portala je bio njegov intervju, posle penala u Kopenhagenu. Svasta se nalupet'o i on i novinar.
Ako se jos neko seca tog intervjua, mislim da nisam pogresio sa imenima.
Pozdrav.
Da je sreće pa da je ovaj Klub imao više ljudi kao Brane Novaković, kako u stručnom tako i u ljudskom smislu, ne bi sigurno bili u rasulu u kom se nalazimo više godina...
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Grbo, evo link.
Podnaslov: da nije bilo Braneta i Kosana (da ne citamo sve te nebuloze u intervjuu).
Zato i kazem da sam se iznenadio i razocarao, jer Brane nije demantovao.
Nemoguce da nije procitao.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... KYQRo0A7TI" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Nasi omladinci na 13./14. mestu, a neko ko treba da igra za njih, zbog odredjenih manipulatora u klubu koji su ga pustili da ode medj cigane, odlazi za par milki u inostranstvo.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/342335" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ssnigd »

ssnigd wrote:Nasi omladinci na 13./14. mestu, a neko ko treba da igra za njih, zbog odredjenih manipulatora u klubu koji su ga pustili da ode medj cigane, odlazi za par milki u inostranstvo.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/342335" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... iti/345679" onclick="window.open(this.href);return false;

Navodno je i prodat sada. Bravo strucnjaci i pilicari
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by N13 »

Ne znam kakva je situacija bila sa konkretno tim deckom, ali bojim se da u ovim situacijama ne mozemo mnogo.
Detetu roditelji i menadzeri pune glavu kako ce biti slavan, napraviti ogromne transfere, zaraditi milione, itd, ali prvo mora da predje u jedno od 2 blizanca, i jbg. Stipendijski ugovori Vojvodine nikad nece moci biti konkurentni stipendijskim ugovorima blizanaca...
Jos kad se uzme u obzir da dobar deo tih klinaca oduvek masta da obuce taj govnjivi dres, nemamo sta da pricamo.

Klub mozemo jedino kriviti u situaciji kada neko od klinaca dobije raskid ugovora, jer klub nije isplacivao stipendije na vreme (a bilo je i toga). U svim ostalim sutiacijama, klub ne moze mnogo toga, nazalost.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Najsmešniji su mi komentari cigana kako rasprodaju zvezdinu decu :D Pa vi jajare sa samo svojom decom u kompletnoj istoriji ne bi napravili jedan normalan tim.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Djisa »

N13 wrote:Ne znam kakva je situacija bila sa konkretno tim deckom, ali bojim se da u ovim situacijama ne mozemo mnogo.
Detetu roditelji i menadzeri pune glavu kako ce biti slavan, napraviti ogromne transfere, zaraditi milione, itd, ali prvo mora da predje u jedno od 2 blizanca, i jbg. Stipendijski ugovori Vojvodine nikad nece moci biti konkurentni stipendijskim ugovorima blizanaca...
Jos kad se uzme u obzir da dobar deo tih klinaca oduvek masta da obuce taj govnjivi dres, nemamo sta da pricamo.

Klub mozemo jedino kriviti u situaciji kada neko od klinaca dobije raskid ugovora, jer klub nije isplacivao stipendije na vreme (a bilo je i toga). U svim ostalim sutiacijama, klub ne moze mnogo toga, nazalost.
Druze, prica bas I ne pije vodu. Da ima nekog kome je stalo do Vojvodine, taj bi potpisao sa kvalitetnim omladincem dobar stipendijski ugovor. Svaki od njih ce kad bi video da igraci koji prodju nasu skolu imaju prednost uz normalan stipendijski ugovor ostati ovde jer ce pre dobiti sansu. Pa sta je za klub da plati 10 stipendija za najkvalitetnije po 1000 evra mesecno. Pa to je 120 000 godisnje, ili 480 000 za 4 godine. a samo jednog od tih 10 da prodamo za milion, mi imamo za sledecih 10. Ali tu treba vizija, a ne sibicarenje!
Kup je nas!
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

https://fudbal.hotsport.rs/2017/06/19/f ... uba-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
10 igraca je potpisalo stipendijske ugovore 2017 na tri godine e sada da vidimo gde se oni sada nalaze
Nikola Miric-partizan
Aleksa Matic-zvezda
Luka Djurovic-Vojvodina
Ilija Babic-zvezda
Mitar Ergelas/cuka
Milos Pantovic-zvezda
Petar Piplica-zvezda
Vladan Noveski/Vojvodina
Marko Stojak-brodrac
Aleksa Radmilovic-Vojvodina
Lepo su nam ocerupali sampionsku generaciju e sada ko i uz pomoc koga pitanje je za dublju analizu
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Milan »

Užas!
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by fare »

User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Jug Stanojev, jedan od onih supertalentovanih klinaca koji su otisli u zvezdu kad smo se raspadali, najverovatnije dobija ispisnicu.
Eto, sine, nauci nesto iz ovoga, a i vi ostali koji ste poverovali raznoraznim Kosanovicima, Jovanovicima itd.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Danilo »

srkins wrote:https://fudbal.hotsport.rs/2017/06/19/f ... uba-video/
10 igraca je potpisalo stipendijske ugovore 2017 na tri godine e sada da vidimo gde se oni sada nalaze
Nikola Miric-partizan
Aleksa Matic-zvezda
Luka Djurovic-Vojvodina
Ilija Babic-zvezda
Mitar Ergelas/cuka
Milos Pantovic-zvezda
Petar Piplica-zvezda
Vladan Noveski/Vojvodina
Marko Stojak-brodrac
Aleksa Radmilovic-Vojvodina
Lepo su nam ocerupali sampionsku generaciju e sada ko i uz pomoc koga pitanje je za dublju analizu
Miric se vratio
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Beonic »

Njih 4/10 ostalo u Voši. Videćemo koliko će dobiti šanse u narednoj sezoni.
Ovo pravilo sa dva igrača u početnoj mlađa od 21 godine će naterati Lalata da menja koncepciju.
Od igrača koji su bili registrovani za prvi tim i završili ovu sezonu sledeće sezone će ispunjavati U21 pravilo:
Golman: Toroman
Odbrana: Devetak i Mirić
Veza: Topić
Ofanzivci: Kokir, Nešković, Zukić
Špic: Bogdanović
Samo sedam igrača od kojih su dvojica koje Lalatović najviše koristi na izlaznim vratima.
Treba uključiti još talentovanih klinaca iz omladinskog pogona i možda dovesti nekog oprobanog U21 igrača.
srkins
Posts: 1440
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by srkins »

Omladinci i kadeti za sada lepo guraju , omladinci danas zabelezili 4 pobedu , kadeti takodje pobedili i sada imaju 3 1 0 skor , Veljko Eric dao 4 gola na utakmici kadeta
Post Reply