Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

Toliko je redak uspeh ovog nivoa, da ne znam šta da radim sa informacijom :shock: Ispratio sam ceo turnir (rezultatski, drugačije na žalost nisam stigao) i mogu samo da vam kažem kapa dole dečaci!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Andreyos »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eca/329660" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne tako loš tekst, ako izuzmemo prvu rečenicu u zadnjem pasusu.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Andreyos wrote:https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eca/329660

Ne tako loš tekst, ako izuzmemo prvu rečenicu u zadnjem pasusu.
Да ли се то мени чини или само голман на дресу има спонзора енерготехника јужна бачка
ssnigd
Posts: 3387
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by ssnigd »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... -05/335398" onclick="window.open(this.href);return false;

Strasno!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

Za ovo sam čuo. Iz nepotvrđenih izvora, dečak je dobio najveći stipendijski ugovor ikad potpisan u Srbiji. Ako je cifra tačna, momak će zarađivati više nego većina naših prvotimaca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Voja »

Rabba wrote:Za ovo sam čuo. Iz nepotvrđenih izvora, dečak je dobio najveći stipendijski ugovor ikad potpisan u Srbiji. Ako je cifra tačna, momak će zarađivati više nego većina naših prvotimaca.
I ja sam cuo jos pre dve nedelje,navodno ugovor na 4 godine,a cifra.... :roll:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Milan »

Zar ne rece Gajic da vracamo omladinsku skolu na staze uspeha? Da li se uspehom smatra nikad ranije izgubljen talenat?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Radoye »

Ma koji ce nam omladinska skola, to je samo bezveze trosak, nikad nista dobro nije odatle izaslo a i ima jeftinije da se pazare 30+ igraci a bolji. Isto kao i stadion, ni to nam ustvari ne treba nego daj jos jednu Promenadu. Ma ne treba nam ustvari ni klub, koji ce nam qrac, samo se nerviramo bezveze umesto da navijamo za galaktikose sa Autokomande i uzivamo u svake godine sve regularnije osvojenim titulama. Ein Volk, ein Klub, ein Führer.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Bolje da je sad otišao tamo nego kad postane prvotimac i kapiten kluba, da ne kažem naše dete. Svi koji hoće nek idu u bg. :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

slanobarac wrote:Bolje da je sad otišao tamo nego kad postane prvotimac i kapiten kluba, da ne kažem naše dete. Svi koji hoće nek idu u bg. :shit:
Sa zaloscu, sta smo docekali, slozio bih se.
Medjutim, Klub mora edukovati tu decu i stvarati kod njih pripadnost Klubu.
To je, za sada, nemoguce, jer ni rukovodstvo nije odano Vosi i zato mislim da je manje zlo da svi odu (koji hoce), odmah tamo. Da se ne zamlacujemo i skolujemo novog pankova, koji ce bezati sa treninga na utakmice zvezde, uz pokrice novog debelog kosanovica.
Jako me je iznenadilo i razocaralo da je i Brane Novakovic bio u toj prici. Ali nije demantovao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Grba_NS »

Turija wrote:Jako me je iznenadilo i razocaralo da je i Brane Novakovic bio u toj prici. Ali nije demantovao.
Da demantuje šta?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

Ljudi, ako je istina što se piše, dečku su ponudili basnoslovne uslove. Žalopojke u ovom slučaju čak ni nisu na mestu, ako uzmemo u obzir u kakvoj državi i sistemu živimo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Nemam emociju kada su ove stvari u pitanju. Zapravo, jedino sta mi pada na pamet je sazaljenje, jer toliki novci u tim godinama nose stravican pritisak. Nece smeti ni na sekund da se opusti, jer ce morati da pravda tu sumu i pred trenerom, i pred saigracima, i pred roditeljima tih saigraca, i pred celom fudbalskom javnoscu. Svaki potez ce biti pod lupom, kao i Sergeju kad su objavili cenu. Nagledao sam se za svog veka svakakvih roditelja na utakmicama i treninzima - od onih sto bi da zarade na svojoj deci, preko onih sto vire trenerima iz bu*e, do onih sto misle da im je dete Mesi licno, a trener neznalica koja trpa neko drugo dete umesto njihovog.

Ne mogu da idem protiv svoje prirode i da mu pozelim lepu karijeru, jer je odabrao zvezdu, ali mogu da mu pozelim da ga ne slome psihicki i da iz puberteta na kraju izadje relativno zdrav. :frown:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:...
Upravo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post by Turija »

Grba_NS wrote:
Turija wrote:Jako me je iznenadilo i razocaralo da je i Brane Novakovic bio u toj prici. Ali nije demantovao.
Da demantuje šta?
Da je eskivirao treninge, zaleci se na povredu, kako bi isao na zvezdin sever?
Tako je izjavio u novinama i da su mu to tolerisali, dok je bio u Omladincima Vojvodine.
Sad ne bih da trazim i citam ponovo. I onako sam sebe, jedva, naterao da procitam te nebuloze.
Na dosta portala je bio njegov intervju, posle penala u Kopenhagenu. Svasta se nalupet'o i on i novinar.
Ako se jos neko seca tog intervjua, mislim da nisam pogresio sa imenima.
Pozdrav.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply